TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı

29 Ekim Özel Yedigöller Turu ve Maşukiye Turu

29 Ekim 2020
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
29 Ekim 2020 - 29 Ekim 2020 Sabah ve Öğle Yemeği Dahil
Turu Satın Al

YEDİGÖLLER TURU - MAŞUKİYE TURU
(İkisi Bir Arada)

Bu turun içinde muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen mevcut!

Maşukiye, Yedigöller Milli Parkı, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Büyük Göl, Seyir Terası, Dilek Çeşmesi, Şelale ve Derin Kayalar

29 Ekim Perşembe Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil Sadece 149 TL!

 • 1. Gün 29 Ekim Perşembe
  Tur Programı

  Siz Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Doğa Turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından SERPME KAHVALTIMIZI alacağımız Hereke ’de bulunan denize sıfır restaurantımıza varıyoruz. (Kahvaltı grup şeklinde ve fiyata dahildir)Kahvaltımızın ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız olan, doğasıyla meşhur Maşukiye’ye 30 dakikalık yolculuğumuzun ardından ulaşıyoruz ve Maşukiye Turumuz başlıyor..

  Maşukiye ’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman süresince misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari veya zipline  gibi aktivitelere katılabilirler. (Bu aktiviteler ekstra ücretlidir) ATV etkinliği yapacak misafirlerimiz için 10-15 dakikalık ön bilgi verilmektedir. Bu önemli bilgilendirmenin ardından rehber önderliğinde safarimiz başlıyor ve yaklaşık 45 dakika sürüyor. Bu gezi boyunca orman içerisindeki  patika yollarda zorlu ama eğlenceli bir yolculuk yapacağız. Derelerden ve sulardan geçerek Samanlı Dağının muhteşem manzarasını resimlemek için kısa mola veriyoruz. Diğer etkinliklere katılmanız için zamanınız olacaktır.

  Maşukiye Turumuzun ardından ikinci rotamız olan 2,5 saatlik yolculukla Yedigöller’e gidiyoruz..

  Yedigöller Turumuzda ilk olarak vereceğimiz serbest zaman diliminde orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öğle yemeğinde vereceğimiz yemek fişleriyle misafirlerimiz diledikleri zaman yemeklerini yiyebilirler. Daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. 22:00 – 23:00 saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka TATİLİNO organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı (Hereke’de Denize Sıfır Restaurant)
Öğle Yemeği Ekmek Arası Şeklinde ( köfte + sucuk + tavuk) + meşrubat + çay ikramı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)
Atv Safari ve Zipline (İsteğe Bağlı) Maşukiye Turunda

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü (Ömür Plaza Karşısı)
06:15 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi (Otoparkı Önü) 
07:00 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
07:15 Çayırova McDonald's Önü (Yanyol)
07:25 Gebze Center
10:00 İzmit Halkevi Durağı

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. 

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 

Tur programındaki bölgelerin farklı hava sıcaklıkları olacağı için ince ve kat kat kıyafetler tercih edilmelidir.

Bolca fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj bulundurmayı unutmayınız..

* 29 Ekim 2020 Perşembe geçerlidir.

* 0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

*
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

* Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 

* MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı (Hereke’de Denize Sıfır Restaurant)
Öğle Yemeği Ekmek Arası Şeklinde ( köfte + sucuk + tavuk) + meşrubat + çay ikramı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)
Atv Safari ve Zipline (İsteğe Bağlı) Maşukiye Turunda

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 50 TL Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Araçta Kart İle Veya Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Bakırköy Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz..

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 149 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş 149 ₺
Grup Fiyatı (10 kişi ve üstü gruplar için geçerlidir)
134.1 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.