TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı Ayder Kardan Adam Festivali Turu | Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

AYDER KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ TURU

3 GÜN 2 GECE AYDER KONAKLAMALI
KİŞİ BAŞI TUR BEDELİ 2290 TL !

Ankara Çıkışlı Festival Turları Tatilino İle Hem En Uygun Fiyat Garantisi Hem Memnuniyet Garantisi İle Online Olarak Satın Alabilirsiniz.

 • 1. Gün 26 Ocak Perşembe
  Buluşma ve Hareket

  21.00 Kızılay Gama Önü

  21:30 Ankamall Avm Önü

 • 2. Gün 27 Ocak Cuma
  TRABZON – UZUNGÖL – FIRTINA VADİSİ -AYDER

  Yolculuğumuzun Ardından Trabzon’a varıyoruz.İsteğe Bağlı Kahvaltı Molamızın Ardından ilk durağımız Atamızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı yer olarak bilinen Atatürk Köşkü'nü geziyoruz. Anadolu’nun üç Ayasofya’sından biri olan Trabzon Ayasofya’sını ziyaret ediyor Uzungöl’e gitmek için hareket ediyoruz. Uzungöl’e varışımız ardından öğle yemeği ve göl etrafında yürüyüş için serbest zaman, ardından Fırtına vadisine doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde çayın tarladan toplanıp soframıza gelene kadar geçirdiği serüveni dinleyebileceğimiz ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımız çay fabrikasını ziyaret ederek, ikram edilen taze çayımızı tadıyoruz. Muhteşem kar manzaraları eşliğinde Ayder Yaylasına varış.. Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.

 • 3. Gün 28 Ocak Cumartesi
  GELİNTÜLÜ ŞELALESİ – KALEGON – KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Gelintülü Şelalesi ve Kalegon mevkiine kadar yürüyüş yapıyor ve yaylada da karın ve doğanın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Kardan adam şenlik alanına varışımızla dileyen misafirlerimiz düzenlenecek yarışlara katılabilir, kar üstünde horon oynayabilir, yöresel sanatçıların yer alacağı konserlere eşlik edebilir yada şambreller ile kayabilirsiniz

  Yorgunluğunuzu atmak için Ayder  kaplıca imkanlarından faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama  Otel’de. Yemek sonrası konser alanına hareket.

 • 4. Gün 29 Ocak Pazar
  ÇİNÇİVA – ZİLKALE –DÖNÜŞ YOLCULUĞU

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası vadi boyunca kar altındaki konakları ve köyleri seyrediyor  yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp sonrasında tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Çamlıhemşin merkezde yöresel ürünler (peynir, tereyağı vs.) için  alışveriş imkanı. Fırtına Deresi üzerinde öğle yemeği için mola veriyoruz.ardından  rize bez atölyeleri ve meşhur sürmene bıçakçılarını ziyaret ederek ankaraya doğru yola çıkıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Paket Özel Araçlar ile ulaşım
► Çevre gezileri 
► 2 gece yarım pansiyon konaklama 
► Rehberlik hizmeti
► Acenta refakati ve ikramlar
► Seyahat Sigortası
► Milli park giriş ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Özel Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemekler alınacak menü harici içecekler
► Öğle yemekleri
► Zil Kale Transfer Ücreti
► 1. Gün Sabah Kahvaltısı
► Müze ören giriş ücretleri 

Rezervasyon İçin Gerekli Bilgiler Aşağıdadır.

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 1000 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri 3 Gün Kalaya Kadar Kart İle Veya Nakit Olarak Ofisimizden Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Hesaba İster Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp Tanda Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz)

Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay - Gama İş Merkezi Yanı Kızılay Meydanı

Kardan AdaM Festivali Önemli Notlar;

► Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.
► Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Paket Özel Araçlar ile ulaşım
► Çevre gezileri 
► 2 gece yarım pansiyon konaklama 
► Rehberlik hizmeti
► Acenta refakati ve ikramlar
► Seyahat Sigortası
► Milli park giriş ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Özel Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemekler alınacak menü harici içecekler
► Öğle yemekleri
► Zil Kale Transfer Ücreti
► 1. Gün Sabah Kahvaltısı
► Müze ören giriş ücretleri 

Ayder Kardan Adam Festivali

► Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 1000 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Tur Gününe Gün Kala'ya Kadar Ofisimize Gelebilir Kart İle Veya Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

Fiyat Türü Peşin
Single 2890 ₺
Double (Kişi Başı) 2290 ₺
Triple (Kişi Başı) 2290 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1990 ₺
7-12 Yaş 1990 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.