TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu

05 - 09 Ekim
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
05 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
12 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
19 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
26 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
02 Kasım 2022 - 06 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
09 Kasım 2022 - 13 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
16 Kasım 2022 - 20 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
23 Kasım 2022 - 27 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
Turu Satın Al

BÜYÜLEYİCİ GAP TURU 
3 GECE4 GÜN - 2590TL

 

Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Mutfak Müzesi - Kahramanlar Müzesi - Gaziantep Kalesi - Bakırcılar Çarşısı - Tahmis Kahvecisi - Halfeti – Karakuş Tümülüsü – Cendere Köprüsü - Gün Doğumu Nemrut Dağı - Nissibi Köprüsü – Diyarbakır – Şehir Surları – Ulu Camii – Cahit Sıtkı Tarancı Evi – Hasan Paşa Hanı – Dört Ayaklı Minare – On Gözlü Köprü – Midyat Konut Evi – Eski Mardin - Deyrul Zafaran Manastırı - Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi  - Urfa - Balıklıgöl - Harran Evleri – Göbekli Tepe 
 • 1. Gün 05 Ekim Çarşamba
  BULUŞMA VE HAREKET

  Hareket Saatlerimiz ;

  21:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

  21:40 Armada AVM Önü

  21.50 Taurus Avm Önü

 • 2. Gün 06 Ekim Perşembe
  HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLIGÖL - HARRAN

  Sabah saatlerinde Halfeti’ye varışımız sonrasında restoranımızda sabah kahvaltımızı alıyoruz(EKSTRADIR). Sabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz ile birecik baraj gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz.Tekne turundan sonra Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Urfa gezimize; Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti ile devam ediyoruz. Gezimiz sonrasında Urfa’da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimizle Meşhur Urfa SIRA GECESİ programı için gideceğimiz konağa doğru yola çıkıyoruz daha sonra restoranda yerlerimizi alıyoruz. Grubumuza özel ayrılmış bölümde Gap turumuzun ilk akşamında hem bölgeye özel yöresel lezzetlerin tadına doyuyor hem de en eğlenceli şekilde ilk akşamımızı noktalıyoruz. İsteğe bağlı olan sıra gecesi programı yemekli bir program olup katılmayacak misafirler akşam yemeği için merkezi konumda bulunan otelimiz çevresindeki restoranlardan akşam yemeği hizmeti alabilirler. 

  KONAKLAMA : VE OTEL ŞANLIURFA

 • 3. Gün 07 Ekim Cuma
  URFA – GÖBEKLİTEPE - MARDİN - DEYR-UL ZAFERAN – KASIMİYE MEDRESESİ - ESKİ MARDİN SOKAKLARI

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ilk olarak Unesco Kültür Miras listesinde bulunan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Sonrasında Mardin’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk önce Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze varış. Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında (Abbara da görerek) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için Midyat’ta bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  OTELLERİMİZ : Mardiva Hotel

 • 4. Gün 08 Ekim Cumartesi
  MİDYAT – DİYARBAKIR – ADIYAMAN

   Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Midyat Konuk Evi ziyareti ve sonrasında telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte Midyat’tan ayrılarak Diyarbakır’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Diyarbakır şehir turumuzda Şehir Surları,Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare, Ongözlü Köprü gezileri ardından bölgeden ayrılarak Atatürk Baraj Gölü üzerinde yer alan Nissibi Köprüsünden geçip Adıyaman’a varıyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  OTELLERİMİZ : Antiochos Hotel VB.

 • 5. Gün 09 Ekim Pazar
  ADIYAMAN - (KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ CENDERE KÖPRÜSÜ – NEMRUT DAĞI GÜN DOĞUMU*) - GAZİANTEP - MOZAİK MÜZESİ - GAZİANTEP KALESİ - MUTFAK VE HAMAM MÜZESİ - KAHRAMANLIK MÜZESİ - BAKIRCILAR ÇARŞISI – ANKARA

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı öncesi gün doğumundan önce dileyen misafirlerimiz ile grubumuza özel minibüslerle Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü gezilmesi sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra Eşsiz manzara eşliğinde '' GÜNEŞİN DOĞUŞUNU'' izleyip bölgeden ayrılarak otelimize geri dönüyoruz. Otel’de alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte otelimizden ayrılarak Gaziantep’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Gaziantep'e varışımızın ardından dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Gaziantep Kalesine hareket ediyoruz. İlk olarak İngiliz ve Fransızlar’ın işgaline uğrayan Antep halkının göstermiş olduğu direnişi, açılan cepheleri, bu cephelerde savunma yapan kahramanları, taarruzları, harekâtları ve halkın yaşadığı zorlukları 2 bine yakın figür ile gözler önüne seren Kahramanlık Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola sonrasında Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize Mutfak ve Hamam Müzesi ile devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Ankara'ya doğru hareket. Gerekli molalar ile birlikte gece satlerinde Ankara'ya varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks Araç İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Otel’de Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (2)
 • Seyahat Sigorta Paketi
 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ (250 TL )
 • HALFETİ TEKNE TURU ( 50 TL ) 
 • NEMRUT DAĞI GÜNDOĞUMU TURU ( 150 TL )
 • 1.Gün Restoran’da Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-22 kişide midibus, 23-31 kişide 35 kişilik lüks otobüslerimiz,  35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 35 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Tatilino Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Tatilino Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks Araç İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Otel’de Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (2)
 • Seyahat Sigorta Paketi
 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ (250 TL )
 • HALFETİ TEKNE TURU ( 50 TL ) 
 • NEMRUT DAĞI GÜNDOĞUMU TURU ( 150 TL )
 • 1.Gün Restoran’da Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Gap Turu 2022 İçin Rezervasyon Nasıl Yapılmadır ?

Gap Turu'muzda Rezervasyon Kapora Sistemi İle Yapılabilmektedir. Kişi Başı 1000 TL Kapora Yatırarak Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kalan Ücreti Tur Gününe 3 Gün Kala'ya Kadar Tamamlayabilirsiniz.Ödeme Şirket Hesaplarımıza Koruma Altında Havale Yapabilir, Online Olarak Satın Alabilir Veya Ofisimize Gelerek Yapılabilmektedir. Ofisimize Gelerek Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeyebilirsiniz. 

Müşteri Hizmetletleri Ve Rezervasyon : 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Anında Yaptırabilirsiniz)
Ofis Adresimiz Size Çok Yakın , Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay Ankara (Gama iş Merkezi yanı )

Fiyat Türü Peşin
Single 3890 ₺
Double (Kişi Başı) 2590 ₺
Triple (Kişi Başı) 2590 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1490 ₺
7-12 Yaş 2190 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.