TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Antakya Kültür ve Lezzet Turu, Ankara Çıkışlı Gurme Turu

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

ANKARA ÇIKIŞLI HAFTASONU KONAKLAMALI ANTAKYA TURU
St. Pierre Kilisesi • Antakya Mozaik Müzesi • Habibi Neccar Camii • Uzun Çarşı
Harbiye • Harbiye Şelaleleri • Samandağ • Çevlik Plajı • Titus Tüneli • Vakıflı Köyü


HER HAFTASONU KESİN ÇIKIŞLI ANTAKYA HATAY TURU
 TUR TARİHLERİ
▶ 15 - 17 Ekim 2021 
▶ 22 - 24 Ekim 2021 
▶ 28 - 30 Ekim 2021 
▶ 05 - 07 Kasım 2021 
▶ 12 - 14 Kasım 2021 
▶ 19 - 21 Kasım 2021 
▶ 26 - 28 Kasım 2021

 • 1. Gün 17 Aralık Cuma
  BULUŞMA VE HAREKET

  22:30 Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önü


  Ankara Antakya Turumuz için akşam saat 22.30'da belirlenen yerde buluşup Antakya Kültür ve Lezzet Turumuz için harekete geçiyoruz.

 • 2. Gün 18 Aralık Cumartesi
  ST. PİERRE KİLİSESİ - ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ - HABİBİ NECCAR CAMİİ - UZUN ÇARŞI - HARBİYE - HARBİYE ŞELALELERİ - ANTAKYA

  Molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Antakya'ya varışımızı gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak yöresel tadlardan oluşan kahvaltımızı yaptıktan sonra başlarda doğal bir mağara olup daha sonrasında bazı eklemelerle kiliseye dönüştürülen ve Hristiyanlığın ilk kilisesi olan St. Pierre Kilisesi'ne hareket ediyoruz. Burayı gezmemizin ardından mozaikleriyle ünlü ve dünyanın en zengin ikinci mozaik koleksiyonuna sahip  Antakya Mozaik Müzesi'ni geziyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molasında birçok yöresel seçenek ile karşılaşacağız. Bu yöresel seçeneklerin başında bulunan Antakya’ya özgü tepsi kebabının ve yemek sonrası hatay muftağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan künefeyi tatmanızı tavsiye ederiz. Ardından Anadolu toprakları üzerinde kurulan ilk camii olan Habibi Neccar Camii'yi ziyaret ediyoruz. Sonrasında Eski Antakya Evlerini göreceğimiz sokaklarda yürüyüşe başlıyoruz. Hatay’ın meşhur mekanlarından Affan Kahvesi’ne uğruyoruz. Ardından Antakya’nın modern halini bizlere unutturacak Uzun Çarşıya giriyoruz, burada verilen serbest zaman sonrası eski tarihi adıyla ''Daphne'' olarak bilinen ve şelaleriyle ün yapmış olan Harbiye'ye doğru hareket ediyoruz. Harbiye Şelaleleri'nin gezilmesi ve fotoğraf molası. Belirtilen saatte toplanıyor ve ardından Antakya'daki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız otelimizde.

  Konaklama : Zeyn Hotel vb.

 • 3. Gün 19 Aralık Pazar
  SAMANDAĞ - ÇEVLİK PLAJI - TİTUS TÜNELİ - VAKIFLI KÖYÜ - ANKARA

  Sabah otelimizden alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Samandağı’na hareketimiz başlıyor. Burada dünyanın en uzun plajlarından birisi olan, Samandağı'nın eteklerindeki Çevlik Plajı'nı göreceğiz. Dünyanın ilk tüneli olarak bilinen Titus Tüneli ve Kaya Mezarlarını da gezdikten sonra Eski köy yollarından ulaşacağımız, Türkiye’de bulunan tek Ermeni köyü olan Vakıflı Köyü’ne gidiyoruz. Rehberimizin bölgeyi bizlere tanıtması ve bilgiler vermesi sonrasında öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği molasında yörenin kendine özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Yemek molamızın ardından Ankara'ya doğru dönüş için hareket ediyoruz. Gerekli molalar sonrasında gece saatlerinde Ankara'ya varışımızı gerçekleştiriyoruz.

  Bir sonraki gezimizde görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. Bir sonraki Tatilino Turizm Organizasyon ve Turlarda buluşmak üzere.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 1 Gece Antakya'da Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (1) - Akşam Yemeği (1)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Müşteri Hizmetletleri Ve Rezervasyon : 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Anında Yaptırabilirsiniz)
Ofis Adresimiz Size Çok Yakın , Kızılay Meydanı Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay ( GAMA İŞ MERKEZİ YANI )

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-27 kişide 30 kişilik midibus, 23-30 kişide 35 kişilik lüks midibus,  35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 35 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Tatilino Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Tatilino Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Tur sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 1 Gece Antakya'da Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (1) - Akşam Yemeği (1)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Antakya Turu 2021 İçin Rezervasyon Nasıl Yapılmadır ?

Antakya Turları'mızda Rezervasyon Kapora Sistemi İle Yapılabilmektedir. Kişi Başı 200 TL Kapora Yatırarak Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kalan Ücreti Tur Gününe 3 Gün Kala'ya Kadar Tamamlayabilirsiniz.Ödeme Şirket Hesaplarımıza Koruma Altında Havale Yapabilir, Online Olarak Satın Alabilir Veya Ofisimize Gelerek Yapılabilmektedir. Ofisimize Gelerek Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeyebilirsiniz. 

 

Fiyat Türü Peşin
Single 599 ₺
Double (Kişi Başı) 499 ₺
Triple (Kişi Başı) 499 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 300 ₺
7-12 Yaş 450 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.