TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı Antakya Tarsus Mersin Turu

20 - 23 Nisan
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
20 Nisan 2023 - 23 Nisan 2023 Yarım Pansiyon
28 Nisan 2023 - 01 Mayıs 2023 Yarım Pansiyon
18 Mayıs 2023 - 21 Mayıs 2023 Yarım Pansiyon
27 Haziran 2023 - 30 Haziran 2023 Yarım Pansiyon
29 Ağustos 2023 - 01 Eylül 2023 Yarım Pansiyon
28 Eylül 2023 - 01 Ekim 2023 Yarım Pansiyon
26 Ekim 2023 - 29 Ekim 2023 Yarım Pansiyon
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI ANTAKYA TARSUS MERSİN TURU
2 Gece 3 Gün Kişi başı 3190 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Harbiye Şelalesi • St. Pierre Kilisesi • Antakya Mozaik Müzesi • Habibi Neccar Camii • Uzun Çarşı
Samandağ • Çevlik Plajı • Titus Tüneli • Kaya Mezarları • St. Paul Klisesi ve Kuyusu • Kleopatra Kapısı
Kız Kalesi • Cennet ve Cehennem Obrukları • Kanlı Divane Antik Kenti

 • 1. Gün 20 Nisan Perşembe
  BULUŞMA VE HAREKET

  İstanbul Turumuz için hareket noktalarımız ;

  22:30 Sıhhiye Sezenler sokak Atatürk Lisesi önü 

  22:40 Armada AVM önü

  22:50 Taurus AVM önü

 • 2. Gün 21 Nisan Cuma
  ST. PİERRE KİLİSESİ - ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ - HABİB-İ NECCAR CAMİİ - UZUN ÇARŞI - HARBİYE ŞELALESİ - ANTAKYA

  Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Antakya'ya varış. İlk durağımız doğal bir mağara olup eklemelerle kiliseye dönüştürülen ve Hristiyanlığın ilk kilisesi olan St. Pierre Kilisesi olacak. Ardından mozaikleriyle ünlü, dünyanın en zengin ikinci mozaik koleksiyonuna sahip  Hatay Arkeoloji ve Mozaik Müzesi'ni gezdikten sonra vereceğimiz öğle yemeği molasında, birçok yöresel seçenek ile karşılaşacağız. Bunların başında yer alan Antakya’ya özgü 'Tepsi Kebabı'nı ve yemek sonrası Hatay muftağının vazgeçilmezi 'Künefe' tatmanızı tavsiye ederiz. Ardından Anadolu toprakları üzerinde kurulan ilk camii olan Habib-i Neccar Camii'ni ziyaret edip, Eski Antakya Evleri'ni göreceğiniz, Hatay’ın meşhur mekanlarından olan Affan Kahvesi’ne uğrayabileceğiniz, baharat kokuları arasında dolaşıp yöresel lezzetler alabileceğiniz (künefe, künefe kadayıf ve peynirleri, biber salçası, Samandağ Biberi, Sürk Peyniri, Kömbe ve baharatları, zeytinyağı, Gar Sabunu ve ceviz reçeli vb) Uzun Çarşı'yı keşfedeceğiniz serbest zamanı veriyoruz. Gün sonunda tarihi adıyla ''Daphne'' olarak bilinen ve şelaleriyle ünlü olan Harbiye'ye doğru hareket ediyoruz. Harbiye Şelaleleri'nin gezilmesi ve fotoğraf için serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma ve otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  TUR DETAYI
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Tarbuş Hotel , Zeyn Hotel vb.

 • 3. Gün 22 Nisan Cumartesi
  SAMANDAĞ - VAKIFLI KÖYÜ - ÇEVLİK PLAJI - TİTUS TÜNELİ - TARSUS - MERSİN

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Samandağı'na hareket ediyoruz. Dünyanın en uzun plajlarından birisi olan Samandağı'nın eteklerindeki Çevlik Plajı'nı görüyoruz. Dünyanın insan gücü ile yapılmış ilk tüneli olan Titus Vespasianus Tüneli ve Kaya Mezarları'nı (Beşikli Mağara) gezdikten sonra, narenciye ağaçlarının arasından geçerek ulaşacağımız, Türkiye’de bulunan son Ermeni Köyü olan Vakıflı Köyü'ne ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla kilise ziyareti ve kadın kooperatifinden yapılabilecek organik ürün alışveriş imkanından sonra öğle yemeği molası zamanı... Ardından Tarsus'a hareket ediyoruz. Birçok tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tarsus'ta;  Kleopatra Kapısı, Aziz Paul Kuyusu ve Tarsus Evleri'ni gördükten sonra Tarsus Şelalesi kenarında çay molası veriyoruz. Ardından otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Nobel Hotel , Mersin Hoteli , Royal Mersin Hotel vb.

 • 4. Gün 23 Nisan Pazar
  KIZ KALESİ - KANLI DİVANE ANTİK KENTİ - CENNET VE CEHENNEM OBRUKLARI - ANKARA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Kız Kalesi'ne hareket. İlk olarak Kanlı Divane Antik Kenti'ne varıyoruz. Antik Roma ve Bizans döneminin önemli yerleşim yerlerinden ve zeytinyağı üretim merkezlerinden biri olan bu antik kentin gezilmesi ardından, Cennet ve Cehennem Obrukları'nı görüyoruz. Astım - Dilek Mağarası'nı da gezdikten sonra Kız Kalesi'ne hareket. Sahilden fotoğraf çekimi ve öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman ardından rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Ankara'ya hareket.Gerekli molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde Ankara'ya varış.

  Keyifli Bir Ankara Hareketli Antakya Tarsus Mersin Turu Ardından Bir Başka Tatilino Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Aracı İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1.Gün Araçta Kahvaltılık İkramı (Sandviç, İçecek)
► 2 Gece Belirtilen Oteller vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (2) – Akşam Yemeği (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze Kart almanızı öneririz)
► Yemeklerde Alınan İçecekler

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.
►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Turizm Aracı İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1.Gün Araçta Kahvaltılık İkramı (Sandviç, İçecek)
► 2 Gece Belirtilen Oteller vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (2) – Akşam Yemeği (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze Kart almanızı öneririz)
► Yemeklerde Alınan İçecekler

Antakya Turu İçin Rezervasyon Nasıl Yapılmadır ?

Antakya Turları'mızda Rezervasyon Kapora Sistemi İle Yapılabilmektedir. Kişi Başı 1500 TL Kapora Yatırarak Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kalan Ücreti Tur Gününe 3 Gün Kala'ya Kadar Tamamlayabilirsiniz.Ödeme Şirket Hesaplarımıza Koruma Altında Havale Yapabilir, Online Olarak Satın Alabilir Veya Ofisimize Gelerek Yapılabilmektedir. Ofisimize Gelerek Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeyebilirsiniz. 

Müşteri Hizmetletleri Ve Rezervasyon : 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Anında Yaptırabilirsiniz)
Ofis Adresimiz Size Çok Yakın , Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay -Gama İşmerkezi Yanı'nda 

Fiyat Türü Peşin
Single 3990 ₺
Double (Kişi Başı) 3190 ₺
Triple (Kişi Başı) 3190 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1000 ₺
7-12 Yaş 2500 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.