TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turları 4 Gün 3 Gece

26 - 29 Mayıs
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
26 Mayıs 2022 - 29 Mayıs 2022 Ultra Her Şey Dahil
Turu Satın Al

İSTANBUL ÇIKIŞLI BODRUM TURLARI - BODRUM TATİL TURU - BODRUM BREAK 2022

Tatil, lüks değil ihtiyaçtır. Bizler de sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve hayalinizdeki unutulmaz tatili sizlere yaşatmak için buradayız. Hepimiz Tatil günlerini tüm yıl boyunca sabırsızlıkla bekleriz. Bir de erken rezervasyon yapılmışsa daha sabırsız anlar yaşanır tatil gününe kadar. Özellikle büyük şehirlerde yaşayıp, metropol yoğunluğundan uzaklaşıp kendinizi dinlemek, gezmek, yüzmek, dinlenmek veya eğlenmek için planlar yapılır. İstanbul’da yaşayan siz değerli misafirlerimiz için, her hafta kesin kalkışlı İstanbul Çıkışlı Bodrum Turları programımıza katılabilir, yazı yemyeşil doğanın çevrelediği masmavi sularıyla büyüleyen ve eğlencenin tek adresi olan Bodrum’da geçirebilirsiniz.

Bodrum Turları İçin, Bodrum Break'22 Season İle Tüm Yaz Beraberiz. Her Hafta Kesin Kalkışlı Turlar Arasından Size En Uygununu Seçebilirsiniz.

Bodrum Tatili Tüm Seçenekleri için 0212 570 36 63 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

3 Gece 4 Gün İstanbul Çıkışlı Bodrum Turu Kesin Kalkışlı

5* 4* Hotel de Ultra Her Şey Dahil Konaklamalıdır.

Sizleri Bodrum Break ile Bodrum’ da müziğin ve bol eğlencenin olduğu bir Bodrum Tatiline davet ediyoruz.

En kaliteli ve en uygun Bodrum Tatil Turlarını bizimle keşfet.

Araçlarımızda ve tatiliniz boyunca tüm önlemlere uyulmaktadır.

Otobüs Kalkış Noktalarımız ve Saatlerimiz: (Tur başlangıç tarihinden bir önceki akşam)

22.00 İncirli Alfemo Önü
22.15 Mecidiyeköy Mado - Simit Sarayı Önü 
22.45 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
23.00 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

 • 1. Gün 26 Mayıs Perşembe
  Otele Yerleşme - Serbest Zaman - Gece Kulübü Etkinliği

  Bodrum turları turumuzun ilk adımında, belirlenmiş noktalarda sizlerle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun molalarını Susurluk ve Bafa Gölünde veriyoruz. Sonrasında ise 3 gece 4 gün dolu dolu bir tatil geçireceğiniz cennet olarak adlandırılan Bodrum’a giriş yapıyoruz. Konaklayacağımız otele girişimizi tamamladıktan sonra sabırsızlıkla serinlemeyi beklediğiniz tertemiz denizin ve havuzun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gün boyu Her Şey Dahil Konseptten faydalanabilir, saat 23:00’da Club’ta eğlenmek isteyen konuklarımız ile resepsiyonda buluşup gecenin tadını çıkarabiliriz.

  HİZMET SAATLERİ
  07.30-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-10.30 Geç Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-23.00 Pool Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)
  12.30-16.00 Snack Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-16.00 Snack Restoran
  17.00-18.00 Kek Saati
  19.30-21.00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
  Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

 • 2. Gün 27 Mayıs Cuma
  Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

  Gezinin ikinci günü, Bodrum Tatil Turuna isteyen misafirler diledikleri gibi devam edebilir. Dilerseniz Bodrum şehir merkezini keşfe çıkabilir, dilerseniz de yorgunluk atıp güneşin tadını çıkarmak için beach ve kulüp etkinliklerine katılabilirsiniz. Gününüzü en mutlu şekilde tamamlamak için seçim tamamen sizin. ( Gün sonunda Rehberlerimiz etkinliklere katılım için size birebir iletişim halinde olacaktır. )

  HİZMET SAATLERİ
  07.30-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-10.30 Geç Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-23.00 Pool Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)
  12.30-16.00 Snack Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-16.00 Snack Restoran
  17.00-18.00 Kek Saati
  19.30-21.00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

  Beach Etkniliği Happy Hour 14:00-18:00
  Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

 • 3. Gün 28 Mayıs Cumartesi
  Tekne Turu - Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

  Geldik Bodrum Turumuzun üçüncü gününe. Bodrum’un tatilciler için en sevilen lokasyonlardan biri olduğunu biliyor ve dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilmeniz için kendi planınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bodrum turları etkinliği kapsamında isterseniz beach ve kulüp etkinliklerini değerlendirebilir isterseniz çevrede minik bir geziye çıkabilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekilebilir ve gün batımını Bodrum manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Bodrum’a gelmişken mavinin her tonunu barındıran denizinin tekne ile tadını çıkarabilmek için Tekne Turu yapabilirler. Tekne turları ile toplam 5 koy gezilmektedir ve bu koylarda yüzme molaları verilmektedir. (Öğle yemeği dahil standart paket içermektedir.)

  HİZMET SAATLERİ
  07.30-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-10.30 Geç Kahvaltı (Açık Büfe)
  10.00-23.00 Pool Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)
  12.30-16.00 Snack Bar (Sıcak, Soğuk İçecekler ve Yerli Alkollü İçecekler)
  12.30-16.00 Snack Restoran
  17.00-18.00 Kek Saati
  19.30-21.00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

  Tekne Turu 10:00-17:00
  Beach Etkniliği Happy Hour 14:00-18:00
  Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

 • 4. Gün 29 Mayıs Pazar
  İstanbula Dönüş

  Tatilimizin son gününde benzersiz ve eğlenceli Bodrum tatilini sonlandırmak her ne kadar zor olsa da 12:00’da odalarımızı teslim ederek İstanbula geri dönüş araçlarda buluşuyor,  Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, tekrar İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı 07:00-10:00
  Geç Kahvaltı 10:00-10:30
  Pool Bar 10:00-12:00
  Bodrum-İstanbul 12:30-00:00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Gidiş / Dönüş Ulaşım
 4 Gün 3 Gece Konaklama 5* 4* Hotel
 Sabah -Öğle - Akşam Yemekleri
 Ara Öğünler
 Sınırsız Yerli Alkollü Alkolsüz İçecekler
Rehberlik Hzimeti
 Araç İçi İkramlar
 Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Tekne Turu (İsteğe Bağlı)
 Kişisel Harcamalar
► Beack Etkinlikleri
► Club Etkinlikleri

Covid-19 İle Alakalı
Rezervasyon yapan tüm misafirlerimiz; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Tatilino Turizm sorumlu değildir.
Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Tatilino Turizm sorumlu değildir.

Bodrum Tatilin İçin Yanında Bulundurmak İsteyebileceğin Eşyalar Listesi (CHECK LIST);

Kıyafet vs.
► Güneş Gözlüğü
► Şapka
► Terlik
► T-Shirt
► Mayo & Bikini
► Short & Jean
► Çorap
► İç Çamaşırı
► Rahat Ayakkabılar
► Aksesuarlar

Kişisel Eşyalar
► Diş Fırçası
► Deodorant
► Güneş Kremi
► Şampuan
► Duş Jeli
► Plaj Havlusu

Extra
► Sarj Cihazı
► Go-Pro
► Selfie Çubuğu
► Kitap

SIK SORULAN SORULAR
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turuna Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turuna kapora veya tam ödeme ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapora ödemesi ile rezervasyon yaptırdığınızda kalan ödemeyi tura katıldığınız esnada otelde nakit veya kredi kartı olarak ödeyebilirsiniz. Kapora veya tam ödemeyi web sitemizden, Bakırköy de ofisimizden ve hesap numaralarımıza göndererek yapabilirsiniz. (Rezervasyon iptali durumda ödeme iadesi için web sitemizde de yer alan iade koşulları geçerli olacaktır) İade Koşulları İncele

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turu' na Ödememi Yaptım Covid Kapsamındaki Yasaklardan Tatile Gidemiyorum Ne Yapabilirim ?
Tüm turlarımızda Kapora ile rezervasyon yaptırma şansınız bulunmaktadır. Kalan ödemeleri tatiliniz sırasında ödeyebilirsiniz. Covid 19 kapsamında tatilinizi etkileyecek kuralların çıkması durumunda kaporanız koşulsuz şartsız 3 iş günü içinde hesabınıza iade edilecektir.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turunda Otel Odaları Ne Şekilde Ayrılır ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turunda belirlenen otellerde 2-3-4 kişilik odalar mevcuttur. Bu odalardan katılımınıza göre tercih edebilirsiniz. Tam olarak rezervasyonunuz ile birlikte ne şekilde konaklama yapacağınız sorulacaktır. Odalarda birleştirilme gibi bir durum kesinlikle yoktur. İki kişilik rezervasyonda otomatik 2 kişilik oda ayrılacaktır.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarını Ulaşım Hariç Alabilir miyim ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turları fiyatları ulaşım dahil fiyatlardır. Bu ulaşımları kullanmak istemediğinizde yani ulaşımı kendi imkanlarınız ile sağlamak istediğinizde ulaşım miktarı fiyattan düşülecektir. Ulaşım maliyetleri tarih tarih değişiklik gösterebilir bunun için düşündüğünüz tarih ile çağrı merkezimizden net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turunun Gece Sayısını Uzatabilir/Azaltabilir miyim ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarına isteğiniz üzerine bir veya birkaç gün erken giriş, geç çıkış yapılabilir. Bu durumu rezervasyon esnasında belirtmenizde fayda olacaktır. Otelin müsaitlik durumuna göre ekibimiz sizin için hazırlanmış en uygun fiyatı sunacaktır ve rezervasyonunuzu o şekilde tamamlayacaktır.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turunu Farklı Tarih Seçenekleri İle Alabilir miyim ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turunu öncelikle belirlediğimiz tarihlerde almanızı tavsiye ederiz. Kendi ulaşımızı sağlayacaksanız ulaşımsız fiyatımızdan faydalanabilirsiniz. Belirlemiş olduğumuz tarihler toplu ve önceden alınan odalar olduğu için daha uygun fiyatlara sunulabilmektedir. Yinede bu tarihler dışında bir tarih düşünüyorsanız lütfen bizim ile irtibata geçin sizin için olabilecek en uygun fiyat çalışmasını yapalım.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turları 5 Gün 4 Gece Mevcut mudur ?
İstanbul Çıkışlı Bodrum Turları sezon boyunca her hafta 5 gün 4 gece (Her Pazar Perşembe) ve 4 gün 3 gece (Her Perşembe Pazar) olarak gerçekleşmektedir. 5 Gün 4 Gece Bodrum Turları için linki tıklayabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarında Eşlik Eden Rehberler Mevcut mudur ?
Bodrum Turları' na ister ulaşımlı ister ulaşımsız olarak katılın rehberlerimiz tatiliniz boyunca tüm turlarımızda olduğu gibi sizlere yardımcı olacaklardır. Rehberleriniz, rezervasyon yaptıran misafirlerimizi tatillerinden bir gün önce mutlaka arayıp kendilerini tanıtır ve numaralarını bırakırlar. Tatilinizin başlangıcından sonuna kadar birebir yardımcı olacaklardır.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 0212 570 3663  (Whatsapp'tanda Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz)

Zeytinlik Mah. Fazılpaşa Sk.Cumhuriyet Apt. No:2/6 Bakırköy - İstanbul

Kaynak: Bodrum Turu, Bodrum Turu 2020, İstanbul Çıkışlı Bodrum Turu, Bodrum Tatil Turu, 3 Gece 4 Gün Bodrum Turu, Bodrum Turları

► Tur hareketine 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 gün kalana kadar yapılan iptallerde müşteriye satış bedelinin %50’si iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.
 Fiyatlar yalnız belirtilen tarihlerde geçerlidir.

 Yolda herhangi bir engel olmasından dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.
 Tek kişilik single konaklamalarda (2 kişilik odanın tek kullanılması) 3 gecelerde 3500 TL fark alınır.
► Otobüslerimiz 54,46,27 ve 16 lık turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model ve üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.
 Yolculuk boyunca misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için yolculuk boyunca soğuk meşrubatlar, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.
 Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip ve yapılan aktiviteler için yönlendirmektedir.
 Tüm ekstra club etkinlikleri, özel beach etkinlikleri ve tekne turu için uygun zamanları tur rehberi tur boyunca belirleyip misafirlerimize sunmaktadır.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Gidiş / Dönüş Ulaşım
 4 Gün 3 Gece Konaklama 5* 4* Hotel
 Sabah -Öğle - Akşam Yemekleri
 Ara Öğünler
 Sınırsız Yerli Alkollü Alkolsüz İçecekler
Rehberlik Hzimeti
 Araç İçi İkramlar
 Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Tekne Turu (İsteğe Bağlı)
 Kişisel Harcamalar
► Beack Etkinlikleri
► Club Etkinlikleri

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 500 TL Kapora Alınmaktadır. Kalan Ücretleri Turda Kart İle Veya Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İsterseniz de Bakırköy Ofisimize Gelip Nakit Veya Kart İle ödeme yapabilirisiniz.

Fiyat Türü Peşin
Single 2650 ₺
Double (Kişi Başı) 1599 ₺
Triple (Kişi Başı) 1599 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş Ücretsiz

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.