Fiyat Aralığı
Tur Kategori
Konseptler
Zaman Bilgisi
Şehir Seçiniz:

Ekonomik Gap Turu Fırsatları

Gap Turları en uygun fiyat garantisi ile Tatilino'dan. Her İnsanın keşfetmesi gereken yerlerin başında gelen Gap bölgesi her yıl Nisan - Kasım ayları arasında en uygun zaman olarak sizleri beklemektedir. Bambaşka dünyaların, hayatların ve yaşanmışlıkların kalıntıların bulunduğu bölge birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Gap Turları'nda Hangi Şehirler Gezilir ?

Gaziantep
Gap Turları'mızda gastronomisi ile ünlü Gaziantep şehri ilk duraklarımızdan olup lezzet tutkunlarını baştan çıkarak yemeklerle damak tadlarını zenginleştireceklerdir.

Şanlıurfa
Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa Gap Turları'nın merkez noktası olup bu şehirde ilahi atmosfer ile tarihin derinliklerini keşfedeceğiz.

Mardin
Güneydoğu Anadolu'nun kozmopolit şehri Mardin birçok Dine ev sahipliği yapmış ve hala günümüzde bu dinlerdeki birçok insanın birarada yaşadığı ipek yolu ticaretinin merkez noktalarından olan Mardin Şehri'nde birçok bilinmezliğe şahit olacağız.

Adıyaman
Adıyaman Şehrinde Nemrut dağı tapınağı ve Tanrı Zeus durakları ile yükselere çıkacak dev mitolojik tanrı heykelleri ile günün ilk ışıklarını birlikte göreceğiz.

Batman
Güneydoğu Bölgesi'nin vazgeçilmez sembollerinden olan Batman ilinde bizleri Hasankeyf karşılıyor.Hasankeyf Antik Kenti ve Hasankeyf Köprüsü, Hasankeyf Kalesi durak noktalarımız oluyor.

Diyarbakır
Güneydoğu'nun Parisi Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, İç Kale, Saint George Kilisesi, Komutan Atatürk Köşkü ve Hz. Süleyman Cami , Surlar gibi birçok güzel noktalardan oluşan Diyarbakır bizlere bu güzel günümüzde zamanın ne kadar kısa olduğunu birkez daha hatırlatıyor ve aklımızda güzel bir noktaya yer ediniyor.