Fiyat Aralığı
Tur Kategori
Şehir Seçiniz:

Aranılan kriterlere uygun, henüz bir turumuz bulunmamaktadır.

Günübirlik Turlar ve Fiyatları

Şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak, fazla vakti olmayan katılımcılarımız için günübirlik turlar kaçırılmayacak fırsatlardır.   Yakın noktalara doğa turları, kültür turları ve kayak turları olarak farklı şekillerde gerçekleşebilir. Genel olarak gece ve sabah erken saatlerde hareketli olan turlar gününüzü en güzel şekilde geçirip aynı gün içinde dönüş imkanı sağlayan turlardır. Bir gün olsa dahi eğlenceli turlar ile deşarj olabilirsiniz. En uygun fiyatlı günübirlik turlar ile sizde bize katılıp unutamayacağınız bir gün yaşayın ve yeni yerler keşfedin. Tatilino Turizm olarak Günübirlik Turlar' ımız dahil tüm turlarımızda memnuniyet garantisi sunmaktayız. Günübirlik Turlar Tatilino ile yaşanır.

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Turlar

İstanbul içi ve çevre illerine gerçekleşen günlük turlar ile muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Avrupa yakası (Bakırköy – Mecidiyeköy) ve Anadolu yakası (Kadıköy – Kartal Köprüsü) hareketli olan turlardan en uygununu seçebilirsiniz. İstanbul Çıkışlı Günübirlik Turlar daha çok karşımıza Doğa Turu ve Kayak Turu olarak çıkmaktadır. Doğa Turları’ nda yeşile ve oksijene doyarken, Kayak Turları ile eğlence ve aksiyona doyacaksınız. Turların üst bölümünde yer alan şehir bölümünden İstanbul’u seçerek İstanbul Çıkışlı Günübirlik Turları sıralayabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar

Ankara çıkışlı günübirlik turlar çevre illerine gerçekleşen günübirlik turlar ile muhteşem bir haftasonu sizi bekliyor. Ankara çıkışlı olan turlardan en uygununu hemen seçebilirsiniz. Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar ağırlıklı olarak mevsimine göre  Doğa , kültür  ve Kayak Turları olarak hazırlanmaktadır. Doğa Turları’ nda yeşile ve oksijene doyarken, Kayak Turları ile eğlence ve aksiyona doyacaksınız. Turların üst bölümünde yer alan şehir bölümünden Ankara’yı seçerek Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlarımızı inceleyebilirsiniz. Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar Tatilino farkı ve en uygun fiyat Garantisi İle mevsimine göre Amasra Turu , Yedigöller Turu , Kapadokya Turu , Beypazarı Abant Gölcük Turu , Sapanca Maşukiye Ormanya Turu , Ilgaz Turu , Erciyes Turu , Uludağ Turu , Sinop Erfelek Turu ve Eskişehir Turu olarak düzenlenmektedir.

Hafta Sonu Günübirlik Turlar

Hafta içi yoğun ve karmaşa içinde çalışan, hafta sonu doğa ve huzur ile buluşmak isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış turlardır. Tatil günleriniz de konaklamasız yalnız bir gün olan turlar size çok iyi gelecek. Kısa zaman ile deşarj olabileceğiniz bu turlar unutamayacağınız anılar biriktirmenizi sağlayacak. Hafta Sonu Günübirlik olarak, Maşukiye Turu, Yedigöller Turu, Kartepe Turu, Uludağ Turu, Abant Turu, Ormanya Turu, Eskişehir Turu, Bursa Turu ile bir çok yeni yeri keşfedebilirsiniz. Her Cumartesi – Pazar gerçekleşen turlar arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Günübirlik Doğa Turu

Hafta sonları eşiniz, sevgiliniz, arkadaşlarınız veya aileniz ile yeşillikler ve bol oksijen içinde harika bir gün geçirmek isterseniz Günübirlik Doğa Turları tam size göre. Gidilecek bölgeye göre gece veya sabah erken saatlerde, Avrupa ve Anadolu yakasından kalkış yapan turlar genellikle doğa içerisinde kahvaltı dahil paketler ile hazırlanmaktadır. Bol oksijen içerisinde yapılan kahvaltı ve doğa yürüyüşü ile şehrin üstünüzde bıraktığı negatif enerjiyi hızlıca atabilirsiniz. Doğa içerisindeki bu turlar size çok iyi gelecek.

Günübirlik Kayak Turları

Kayak Turları, haftanın her günü gerçekleşebildiği gibi genel olarak hafta sonları gerçekleşmektedir. İstanbul’a yakınlıkları sebebiyle Kartepe Turu, Uludağ Turu, Kartalkaya Turu gibi üç farkı tur şeklinde gerçekleşmektedirler. Geçmişi ve büyüklüğü sebebiyle Uludağ Turu en çok tercih edilenler arasındadır. Kayak Turları, kayak severler için yalnız kayak yapmak adına düzenlense de bazı tur programlarında Kartepe’ ye Maşukiye, Uludağ’ a Cumalıkızık gezileri de eşlik etmektedir. Hafta sonunuzun eğlenceli ve heyecan dolu geçmesini istiyorsanız Günübirlik Kayak Turları tam size göre.

Günübirlik Kültür Turları

Bir günde olsa kültürümüzü görerek öğrenmek ve yeni yerler keşfetmek için hazırlanmış tur paketleridir. Günübirlik Kültür Turları’ mız İstanbul ve Ankara çıkışlı olarak gerçekleşebilmektedir. Günübirlik Tur kategorimizden Kültür Turları’ nı inceleyebilirsiniz.