TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

KARADENİZ KÜLTÜR VE YAYLA TURU

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ KÜLTÜR ve YAYLA TURU
Sümela Manastırı •  Atatürk Köşkü • Çinçiva Köyü • Zilkale • Palovit Şelalesi
 • Ayder Yaylası • Uzungöl •  Boztepe  • Bandırma Vapuru • İlk Adım Anıtı
ÇİNÇİVA - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ TURU DAHİL !

KİŞİ BAŞI 2290 TL 2 ve 3 kişilik odalarda. 

 • 1. Gün 18 Mayıs Çarşamba
  Buluşma ve Hareket

  Akşam Saat 21:30’da Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu için Sıhhiye Sezenler Sokaktaki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

 • 2. Gün 19 Mayıs Perşembe
  TRABZON - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ - GÜMÜŞ ATÖLYESİ - ALTINDERE VADİSİ - SÜMELA MANASTIRI - OTEL

  Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Trabzon'a varış. Restoranda sabah kahvaltımızın alınması ardından Trabzon'da ilk durağımız Atatürk'ün Trabzon ziyaretlerinde ağırlandığı ve daha sonra müze haline getirilen Atatürk Köşkü olacaktır. Sonrasında dünyada sadece Trabzon’da yapılabilen Kazzaziye gümüş işçiliğinin tanıtımını izleyip, Kutsal Bilgelik Kilisesi olarak yapılmış olan Ayasofya Kilisesi Camii'ni görüyoruz. Maçka ilçesinde yer alan Altındere Milli Parkı içerisinde 1250 metre yükseklikte yer alan tarihi Sümela Manastırı'na hareket ediyoruz. Manastır gezimiz ardından, Çayeli'ndeki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı: Restoranımızda alınacak olup tur ücretine dahidir.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahidir
  Konaklama: Grand Çavuşoğlu Hotel , Lazlakar Hotel , Ela Hotel v.b

 • 3. Gün 20 Mayıs Cuma
  ÇAMLIHEMŞİN - ŞENYUVA ( ÇİNÇİVA ) KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI - OTEL :

  Sabah kahvaltı sonrası Çamlıhemşin'e hareket. Burada bizi bekleyen araçlarımızla bir tarafta yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz bir tarafta da fırtına deresi manzarası eşliğinde, Çinçiva olarak da bilinen Şenyuva Köyü'ne varıyoruz. Ardından Palovit Şelalesi'nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Tarihi Taş Köprü üzerinde Fırtına Vadisi'nin muazzam manzarasını içimize çekiyoruz. Sarp bir doğal kaya üzerine inşa edilmiş tarihi Zilkale'yi ziyaret ettikten sonra Çamlıhemşin'e dönüş. Fırtına deresi kenarında rafting veya zipline yapma imkanı ardından Ayder Yaylası'na hareket. Kalegon Mevki  ve Gelintülü Şelalesi gezilerimiz sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
  Akşam Yemeği    : Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Yayla Turu           : Çinçiva Köyü, Zilkale ve Palovit Şelalesi Turu Ücrete Dahildir.
  Konaklama          : Grand Çavuşoğlu Hotel , Lazlakar Hotel , Ela Hotel v.b

 • 4. Gün 21 Mayıs Cumartesi
  UZUNGÖL - ÇAYKARA - SÜRMENE - BOZTEPE- ORDU

  Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Çaykara üzerinden Uzungöl’e hareket. Yol güzergahımzda yöreye özgü Rize Bezi (Feretiko ) alış veriş molası sonrası Uzungöl’e varış. Göl kenarında vereceğimiz yürüyüş ve yemek molası sonrasında Çay Fabrikasında çayın işlenişinin tanıtımı ve kaliteli çay alışveriş imkanı.. Ardından Bıçakları ile ünlü Sürmene'de bir bıçak atölyesine misafir oluyoruz. Akçaabat üzerinden Ordu'ya varış. Teleferik ile Boztepe'ye çıkıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde gün batımı seyiri sonrası otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
  Akşam Yemeği    : Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.

 • 5. Gün 22 Mayıs Pazar
  ORDU - SAMSUN - ÇORUM - ANKARA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ordu’nun meşhur fındık ve mamülleri için alışveriş imkanı ardından Mustafa Kemal Atatürk 'ün Milli Mücadele yolunda ilk adım attığı Samsun’a hareket. Samsunda; Bandırma Vapuruİlk Adım Anıtı, Onur Anıtı ve Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı Mantika Palas'ta açılan Gazi Müzesi ziyaretleri sonrasında yemek için serbest zaman. Daha sonra Ankara’ya hareket. Çorum’da vereceğimiz leblebi alışverişi molası ve gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Ankara'ya varış.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar 
► 1.Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı
► 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► (4) Sabah Kahvaltısı, (3) Akşam Yemeği 
► Çinçiva, Zilkale, Palovit Şelalesi Turu
► Ayder Yaylası Giriş Ücretleri
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.
►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar 
► 1.Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı
► 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► (4) Sabah Kahvaltısı, (3) Akşam Yemeği 
► Çinçiva, Zilkale, Palovit Şelalesi Turu
► Ayder Yaylası Giriş Ücretleri
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler

Karadeniz Turu İçin Rezervasyon Nasıl Yapılmadır ?

Karadeniz Turları'mızda Rezervasyon Kapora Sistemi İle Yapılabilmektedir. Kişi Başı 500 TL Kapora Yatırarak Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kalan Ücreti Tur Gününe 3 Gün Kala'ya Kadar Tamamlayabilirsiniz.Ödeme Şirket Hesaplarımıza Koruma Altında Havale Yapabilir, Online Olarak Satın Alabilir Veya Ofisimize Gelerek Yapılabilmektedir. Ofisimize Gelerek Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeyebilirsiniz. 

Müşteri Hizmetletleri Ve Rezervasyon : 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Anında Yaptırabilirsiniz)
Ofis Adresimiz Size Çok Yakın , Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay -Gama İşmerkezi Yanı'nda 

Fiyat Türü Peşin
Single 2890 ₺
Double (Kişi Başı) 2290 ₺
Triple (Kişi Başı) 2290 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 850 ₺
7-12 Yaş 1700 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.