TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı

Maşukiye Ormanya Sapanca Turu

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu

Sukay Park da Kahvaltı , Maşukiye'de Atv Safari keyfi ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor.

 

Bu turun içinde muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen mevcut! Ormanyada hobbit evlerini, Maşukiye'de doğanın güzelliklerini keşfetmeye devam ederken, ATV ve Zipline etkinlikleriyle eğlenceli saatler geçireceksiniz. İstanbul'un kalabalık ve karmaşasından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem fırsat. Tatilino Turizm olarak tüm turlarımızda memnuniyet garantisi sunulmaktadır.
 

Her Cumartesi Pazar Kahvaltı Dahil Sadece 99 TL!

Doğa Harikası Sapanca,Ormanya ve Maşukiye seni bekliyor! Hemen Rezervasyon Yap!

Tur boyunca araçlarımız belirlenen kurallar ile hizmet vermektedir.

 • 1. Gün 29 Kasım Pazar
  Tur Programı

  Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Maşukiye Sapanca Ormanya turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Sukay Wakepark’da kişiye özel kahvaltı tabağını aldıktan sonra Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin.

   

  Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler.

  Maşukiye’deki gezimizin ardından ikinci rotamız olan Ormanya’ya gitmeden öğle yemeği molasını vereceğimiz restoranımıza gidiyoruz. (öğle yemeği ekstra ücretli olup isteğe bağlıdır.) Misafirlerimiz yemeklerini yedikten sonra Ormanya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

  10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Yaşam Parkı’nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.

  Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ORMANYA, Türkiye’nin en önemli doğa turizm destinasyonu olma potansiyeline sahiptir.

  Ormanya’daki gezimiz sonrası 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı kafelerde vakit geçirebilirler. Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Gidiş - Dönüş Ulaşım
► Kahvaltı (Sapanca Gölü kenarında Sukay Park tesisinde kişiye özel kahvaltı)
► Rehberlik Hizmeti
► Milli Park Giriş Ücreti
► Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)
► Atv Safari ve Zipline (İsteğe Bağlı) Maşukiye Turunda

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
06:45 İncirli Dilek Pastahanesi Önü (Ömür Plaza Karşısı)
07:10 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi (Otoparkı Önü) 
07:45 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
08:00 Çayırova McDonald's Önü (Yanyol)
08:10 Gebze Center
08:40 İzmit Halkevi Durağı

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 

Tur programındaki bölgelerin farklı hava sıcaklıkları olacağı için ince ve kat kat kıyafetler tercih edilmelidir.

Bolca fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj bulundurmayı unutmayınız..

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Araçlarımızın kapasitesi ne olursa olsun turizm paketli konforlu araçlardır. Turlarımıza özel olarak seçilmektedir. Araçlarımızda yasal zorunluluk olan mesafelerde 2 şöför kullanılmaktadır.

38 kişi ve üzeri Mercedes Travego–Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner araçlar kullanılmaktadır.

31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi-Doruk araçlar kullanılmaktadır.

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan araçlar kullanılmaktadır.

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılmaktadır.

Eylül Ayı Boyunca Her Cumartesi Pazar geçerlidir.

► 0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

► Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.

► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Gidiş - Dönüş Ulaşım
► Kahvaltı (Sapanca Gölü kenarında Sukay Park tesisinde kişiye özel kahvaltı)
► Rehberlik Hizmeti
► Milli Park Giriş Ücreti
► Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)
► Atv Safari ve Zipline (İsteğe Bağlı) Maşukiye Turunda

Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Bakırköy Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz..

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 99 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş 99 ₺
Grup Fiyatı (10 kişi ve üstü gruplar için geçerlidir)
94.05 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.