Fiyat Aralığı
Tur Kategori
Konseptler
Zaman Bilgisi
Şehir Seçiniz:

Olympos Turları


Antalya Körfezi'nin hemen batısında bulunan Olympos, kıyıdan engebeli çam kaplı dağlara uzanıyor. Antik Olympos harabelerinin romantik havası, sakin ve gözden uzak oluşu ile dinlenmek için harika bir yer. Olympos'un uzun plajı yurtiçinden ve yurtdışından gelen turistler için büyük bir cazibe uyandırıyor. Olympos, Türkiye'de doğa ile iç içe tatil yapabilme imkanı sunan yerlerin başında gelen bir doğal turizm bölgesi. Sahip olduğu doğal güzelliği ile uyumlu ağaçevlerinde konaklama, Olympos harabelerinin arasında yürüme ve harika kıyılarını, masmavi denizinin üzerinde yapılan tekne turu ile ziyaret etme fırsatını kaçırmayın.  

Olympos Tur Fiyatları 


Olympos turumuzda Kumluca kentinde bulunan konaklama tesisi "Turkmen Tree Houses" bungalow evlerinde konaklanmaktadır. Tur yarım pansiyon hizmet vermektedir ve tur programlarımız doğrultusunda, tesisin belirlemiş olduğu fiyatlar ile ulaşım tercihleriniz de göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. En iyi fiyat garantisi politikası ile çalışmalar yapılmaktadır ve yılların getirdiği deneyim ile birlikte en iyi fiyat siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

İstanbul Çıkışlı Olympos Turları 


Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden ve kalabalıkligindan bunalmış siz değerli misafirlerimiz için Antalya'nin Cennet Kenti Olympos'ta huzur dolu bir tatil hazırlandı. Mevcutta bulunan tarihlerden dilediğiniz, size uygun olan tarihi seçme imkanı sunulmuştur. İstanbul’dan dilerseniz tur otobüsleri ile dilerseniz kendi imkanlarınız ile Olympos'a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.


Ankara Çıkışlı Olympos Turları 


Olympos turu, büyük şehrin gürültüsünden, iş koşuşturmasından yorulduysanız tam size göre bir tatil. Antalya'nın muhteşem, ağaçlar içinde bozulmadan kalmış kentinde tarihi kalıntıları gözlemlerken bir yandan da masmavi deniz ve yeşilin binbir tonunu sizlere eşlik edecek. Mevcutta bulunan tarihlerden dilediginiz, size uygun olan tarihi seçme imkanı sunulmuştur. Ankara’dan dilerseniz tur otobüsleri ile dilerseniz kendi imkanlarınız ile Olympos'a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Olympos Paket Turlar


Olympos paket turları Ankara ve İstanbul çıkışı olarak her hafta 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün seklinde gerçekleşmektedir. 3 gece 4 gün turlar Pazar-Çarşamba ve Persembe-Pazar, 4 gece 5 gün turlar ise Pazar-Perşembe günlerinde gerçekleşmektedir. Daha uzun süre konaklamak isteyen misafirlerimiz iki turu birleştirebilir ve 8 gün 7 gece tatil planı oluşturabilirler. Olympos paket turları ulaşımı ve ulaşımsız seçenekler ile misafirlerimize sunulmaktadir. İsteyen misafirlerimiz turun extralarından faydalanabilir ve Tekne Turu, Mehtap Turu, Aura&Inferno Gece Club ve Yanartaş Gezisi seçeneklerinden dilediğine katılabilir. Tatilino Turizm olarak Olympos Paket Turları'mız dahil tüm turlarımızda memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Olimpos Turları 3 Gece 4 Gün 


3 Gece 4 Gün Olympos Turları, yaz sezonu boyunca her Perşembe-Pazar ve Pazar-Çarşamba gerçekleşmektedir. Ulaşımı tur otobüsü ile sağlayan misafirlerimizin yolculukları bir gün önceden baslamaktadir başlamaktadır. Perşembe/Çarşamba günü konaklama yapılacak tesise giriş yapılır ve tatiliniz başlamış olur. Kısıtlı zamanınız varsa veya kısa bir tatil sizin için yeterli ise bu tatil siz değerli misafirlerimize uygun olacak sekilde hazırlanmıştır. 

Olimpos Turları 4 Gece 5 Gün 


4 Gece 5 Gün Olimpos Turları, yaz sezonu boyunca her Pazar-Perşembe gerçekleşmektedir. Ulaşımı tur otobüsü ile sağlayan misafirlerimizin bir gün önceden, Cumartesi akşamı yolculukları başlamaktadır. Pazar günü konaklama yapılacak tesise giriş yapılır ve tatiliniz başlamış olur. Yeterli zamanınız varsa ve uzun bir tatil istiyorsanız bu tatil siz değerli misafirlerimize uygun olacak sekilde hazırlanmıştır. 

Olympos Tekne Turu


Olympos tekne turu, Olympos'un el değmemiş güzellikteki manzarasını farklı açılardan seyretme ve zaman zaman koyların eşsiz görüntüsüne karşı yüzme şansını sizlere sunuyor. Olympos tekne turu yerli ve yabancı misafirlerimizin en çok ilgisini çeken etkinlikler arasında yer alıyor.  Bu turda Turkiye'nin Maldivleri olarak da bilinen Suluada'ya ve daha birçok koya gidiyor, tur boyunca yüzme molaları ve ikramlar veriyor, öğle yemeğini de yine burada yiyoruz. 10:30'da başlayan tekne turumuz 17:00'da son buluyor.

Mehtap Turu


Dolu dolu geçen bir günün ardından Mehtap Turu ile bir yandan hafif rüzgarın yumuşaklığı ile kendinizi dinlendirirken bir yandan da Olympos'u bambaska bir perspektiften deneyimleme şansını yakalayacaksiniz. Gecenin sessizliginde sadece denizin hafif dalgaları ile eğlenceli gününüzü huzurlu bir şekilde sonlandırıyor olacaksınız. 

Aura & İnferno Gece Kulübü


Sakin ve dinlendirici tatilinizde eğlenceye de yer ayırmak istiyorsanız Olympos'un en popüler mekanlarını sizler için turumuza dahil ettik. Huzurlu deniz ve kültür tatilinizin tempoya kavuştuğu bir gece geçirmek istiyorsanız Olympos'un eğlenceli gecelerini bizler ile keşfedin. 


Yanartaş Gezisi


Hava karardıktan sonra tüm büyülü ve mistik görüntüsü ortaya çıkan, kayalarin arasından yükselen alevlerin mucizevi görüntüsü sizleri mest edecek. Gece olduğunda, karanlıkta Yanartaş'ı ziyaret etmek ve tarihini dinlemek sizleri fantastik bir yolculuğa çıkartacak.