TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı

Yedigöller Ormanya Turu

30 Ağustos 2020
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
30 Ağustos 2020 - 30 Ağustos 2020 Sabah ve Öğle Yemeği Dahil
29 Ekim 2020 - 29 Ekim 2020 Sabah ve Öğle Yemeği Dahil
Turu Satın Al

YEDİGÖLLER ve ORMANYA TURU
(İkisi Bir Arada)

Yedigöller Ormanya Turumuzun içinde bol oksijenli bol eğlenceli muhteşem bir hafta sonu mevcut! Yedigöller'in farklı tonlar ile kaplı doğasında huzur bulup unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz gibi, Ormanya' da doğal yaşam alanları ve Ormanya Hobbit Evleri ile unutamayacağınız bir hafta sonu geçiriceksiniz.. İstanbul'un kalabalık ve karmaşasından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem fırsat sizi bekliyor. Tüm turlarımızda memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

Gezilecek Doğa Harikası Noktalar
Ormanya, Ormanya Hobbit Evleri, Yedigöller Milli Parkı, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Büyük Göl, Seyir Terası, Dilek Çeşmesi, Şelale ve Derin Kayalar

Her Cumartesi Pazar Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil Sadece 149 TL!

Doğa Harikası Yedigöller ve Ormanya seni bekliyor!

 • 1. Gün 30 Ağustos Pazar
  Tur Programı

  Siz Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra SERPME KAHVALTIMIZI alacağımız Hereke ’de bulunan denize sıfır restaurantımıza varıyoruz. (Kahvaltı grup şeklinde ve fiyata dahildir)Kahvaltımızın ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız olan, adından çokça söz ettiren ve merak edilen Ormanya' ya 30 dakikalık yolculuğumuzun ardından ulaşıyoruz ve Ormanya Turumuz başlıyor..

  Ormanya’nın mükemmel şirinlikte olan hobbit evlerini ziyaret ediyoruz. Birbirinden güzel renkleri olan bu Ormanya hobbit evleri sizleri görsel bir şölen sunacaktır. Bu evlerin önünde ailenizle ya da sevdiklerinizle doya doya fotoğraf çekinebilirsiniz. Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı olan Ormanya’nın içerisinde birçok hayvan ve birçok bitki türü de vardır. Aileniz ile ya da sevdikleriniz ile gezerken alageyiklere, ceylanlara ya da karacalara rastlayabilir onları sevebilir ve besleyebilirsiniz. Mis gibi kokan çiçekler ve kuş cıvıltısı eşliğinde Ormanya' dan ayrılıyoruz.

  Ormanya Turumuzun ardından ikinci rotamız olan 2,5 saatlik yolculukla Yedigöller’e gidiyoruz..

  Yedigöller Turumuzda ilk olarak vereceğimiz serbest zaman diliminde orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öğle yemeğinde vereceğimiz yemek fişleriyle misafirlerimiz diledikleri zaman yemeklerini yiyebilirler. Daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. 22:00 – 23:00 saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka TATİLİNO organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı (Hereke’de Denize Sıfır Restaurant)
Öğle Yemeği Ekmek Arası Şeklinde ( köfte + sucuk + tavuk) + meşrubat + çay ikramı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü (Ömür Plaza Karşısı)
06:15 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi (Otoparkı Önü) 
07:00 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
07:15 Çayırova McDonald's Önü (Yanyol)
07:25 Gebze Center
10:00 İzmit Halkevi Durağı

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 

Tur programındaki bölgelerin farklı hava sıcaklıkları olacağı için ince ve kat kat kıyafetler tercih edilmelidir.

Bolca fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj bulundurmayı unutmayınız..

SIKÇA SORULAN SORULAR
Yedigöller Ormanya Turuna Neden Katılmalıyım?
Yedigöller Ormanya Turunda kalabalıktan, karmaşadan, trafikten ve birçok olumsuz koşuldan uzak, rengarenk yapraklarla süslenmiş göllerde doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. Ormanya' da ise Hobbit Evlerinde zaman geçirirken doğal yaşam alanlarında hiç görmediğiniz görsellere şahitlik edeceksiniz. Bu tur İstanbul dan uzak doğa ile buluşmanız için hazırlandı.

Yedigöller Ormanya Turu İçin Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?
Yedigöller Ormanya Turumuzda kapora ve tam ödeme ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapora ile rezervasyon yaptırdığınızda kalan ödemeyi tura katıldığınızda ödeyebilirsiniz. Kapora veya tam ödemeyi web sitemizden, Bakırköy de ofisimize ve hesap numaralarımıza yapabilirsiniz. Kapora, tam ödeme veya kalan ödemeyi nakit veya kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz. (Rezervasyon iptalleri için iade koşullarımız geçerli olacaktır.)
İade Koşulları İncele

Yedigöller Ormanya Turu İçin Tavsiyeler Nelerdir?
Yedigöller Ormanya Turunda gezilecek yerlerin hava şartlarındaki farklılıklardan dolayı kıyafetlerin ince ve kat kat olması tavsiye edilir. Yürüyüş için uygun ayakkabı tercih edilmelidir. Bolca fotoğraf çekilecek alanlar olduğu için yedek sarj getirmeyi unutmayın!

Yedigöller Ormanya Turu Boyunca Eşlik Eden Rehber Var mıdır?
Yedigöller Ormanya Turu dahil tüm turlarımızda rehberlerimiz, sizlere araca binişinizden ineceğiniz ana kadar eşlik edip birebir yönlendirmektedir. 

Yedigöller Ormanya Turu Gibi Alternatif Günübirlik Tur Öneriniz Var mıdır?
Yedigöller Ormanya Turu gibi doğa ile iç içe olan Abant Maşukiye Ormanya Turu ve Yedigöller Maşukiye Turu yine aynı şekilde size muhteşem bir hafta sonu yaşatacak bol oksijenli bir turdur. Linke tıklayarak turumuzun detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yedigöller Ormanya Turunda Yaş Sınırı Var mıdır?
Yedigöller Ormanya Turuna üst yaş sınırı yoktur, katılım herkese açıktır. 18 yaş altı katılımcılar ebeveyn/ebeveynlerinin yanında katılım sağlayabilirler. Bu tur aile olarak doğa ve oksijen dolu bir hafta sonu geçirmek için çok uygundur. Özellikle Ormanya durağımız çocukların da fazlasıyla ilgisini çekmektedir.

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Araçlarımızın kapasitesi ne olursa olsun turizm paketli konforlu araçlardır. Turlarımıza özel olarak seçilmektedir. Araçlarımızda yasal zorunluluk olan mesafelerde 2 şöför kullanılmaktadır.

38 kişi ve üzeri Mercedes Travego–Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner araçlar kullanılmaktadır.

31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi-Doruk araçlar kullanılmaktadır.

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan araçlar kullanılmaktadır.

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılmaktadır.

Kaynak: Yedigöller Maşukiye Turu, Yedigöller Turu, Maşukiye Turu, Doğa Turu, İstanbul Çıkışlı Yedigöller Turu, Günübirlik Turlar, Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu, Ucuz Günlük Tur.

0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.

► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı (Hereke’de Denize Sıfır Restaurant)
Öğle Yemeği Ekmek Arası Şeklinde ( köfte + sucuk + tavuk) + meşrubat + çay ikramı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 50 TL Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Araçta Kart İle Veya Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Bakırköy Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz..

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 149 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş 149 ₺
Grup Fiyatı (10 kişi ve üstü gruplar için geçerlidir)
134.1 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.