TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Kapadokya Erciyes Turu

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

ANKARA ÇIKIŞLI KAPADOKYA ERCİYES TURU
İkisi Bir Arada Muhteşem Haftasonu 

KAPADOKYA ERCİYES TURUMUZDA HEM EN BÜYÜK KAYAK MERKEZİNİ HEMDE TARİHİN EN ÖNEMLİ NOKTALARINI BİR ARADA GÖREBİLECEKSİNİZ
SALLANAN KÖPRÜ - UÇHİSAR - KALE ALTI- GÖREME PANORAMA- ŞARAP FABRİKASI- DEVRENT VADİSİ - PAŞABAĞI - ASMALI KONAK - ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ - ERCİYES KAYAK MERKEZİ 
Tuz Gölü • Güvercinlik Vadisi • Uç Hisar Kalesi • Paşabağ • Devrent Hayal Vadisi • Ürgüp
Üç Güzeller Peri Bacası • Kaymaklı Yer altı Şehri • Göreme Açık Hava Müzesi
Avanos • Çanak-Çömlek Atölyesi • Sallanan Köprü • Kızıl Çukur • Erciyes Kayak Merkezi

Kişi Başı 899 TL | COVİD-19 KURALLARINA UYGUN 
ANKARANIN EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE KAYAK TURLARI | KAPADOKYA TURLARI
600 MİLYON YILLIK TARİHİ TATİLİNO İLE KEŞFETMEYE HAZIR OLUN 

 • 1. Gün 31 Aralık Cuma
  Kapadokya Bölgesi

  KAPADOKYA ERCİYES TURU ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

  • 07:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
  • 07:15 Armada Avm Önü
  • 07:30 Taurus Avm Önü
  • 07:40 Gölbaşı Ptt Önü

  Yol güzergahımızda Tuz Gölünde vereceğimiz seyir ve fotoğraf molasının ardından Perslerin Güzel Atlar Diyarı olarak adlandırdıkları Kapadokya’ya varış. İlk olarak geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren güvercinlerin öyküsü ile bütünleşen Güvercinlik Vadisinde müthiş manzarayı seyrediyoruz. Vadide Uçhisar Kalesinin panoramik olarak seyri ve fotoğraf molası sonrasında öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerini görebileceğiniz Paşabağ Ören Yeri ve Devrent Hayal Vadisi görülmesi sonrasında Ürgüp merkeze hareket. Kısa mola sonrasında Turasan Fabrikası'nın gezilmesi ve Üç Güzeller Peri bacalarında fotoğraf molası ardından otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek Yılbaşı Gecesi Özel Türk Gecesi Eğlencesine katılıyoruz. 

 • 2. Gün 01 Ocak Cumartesi
  Kapadokya Bölgesi

  Yeni yılın ilk sabahında otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası ilk olarak tarihi M.Ö 3000 yıllarına dayanan Kaymaklı Yeraltı Şehri'ne gidiyoruz. Hititler Dönemi'nde yapılmış, Roma ve Bizans dönemlerinde diğer alanların da oyulmasıyla genişletilerek yeraltı şehrine dönüştürülen sekiz katlı yapıyı gezdikten sonra Göreme Açık Hava Müzesine hareket. Müzede; Elmalı Kilise, Yılanlı Kilise, Azize Barbara Kilise, Aziz Basel Şapeli'nin görülmesi sonrasında Avanos'a hareket ediyoruz. Avanos’ta Kızılırmak üzerinde bulunan Sallanan Köprü'den geçerek öğle yemeği molası veriyoruz. Avanosta dünyaca ünlü çanak çömlek ustalarından çanak çömlek yapımı gösterisi sonrasında dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Atv turuna katılıyoruz. Tur boyunca Kapadokya bölgesinin en güzel alanlarında gezerek fotoğraf çekebilir keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ardından Kızıl Çukur Vadisine giderek seyir ve fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 • 3. Gün 02 Ocak Pazar
  Erciyes Kayak Merkezi

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Erciyes'e yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saat süren yolculuğumuz sonunda erciyes kayak merkezine varıyoruz burda dileyen misafirlerimiz kayak kızak yapabilir kafelerde zaman geçirebilirler. Saatlerimiz 16:30'u gösterdiğinde rehberimizin belirtmiş olduğu buluşma noktasında buluşarak Ankaraya doğru yola çıkıyoruz.Yaklaşık 4.5 saatlik yolculuğumuz sonunda Ankaraya ulaşıyoruz. Bir Sonraki Tatilino Turizm organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
2 Gece Otel Konaklaması 
Sabah Kahvaltısı
Otelde Akşam Yemeği 

Araç içerisinde ikramlar
Araçta Sandvic Kahvaltı
Koltuk sigortası.
Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti.
Tur boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar.
Müze – ören yeri – seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri
Öğlen yemekleri
Yılbaşı özel Türk gecesi ( 400 tl)

Kapadokya Erciyes Turları için Seyahat Edilen Araçlar ?
Tur Araçlarımız Kanun Gereği D2 Belgeli Olup Katılım Durumuna Göre 18-27-31-46-50-54 Kişilik Turizm Paket Araçlardır. Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir , Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir.

Kapadokya Erciyes Turu Tavsiyeler
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 
Çokça fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj veya powerbank bulundurmayı unutmayınız..

Tatilino Turizm İle Kapadokya Turu
Kapadokya Turları Tatilino Turizm İle Yeniden Şekillenmiş ve Gerek Görsel Olarak Gerek Tarih Olarak Görülmesi Gereken Önemli Noktaları Birgün'e Sığdırarak Güzel Zaman Geçirmenizi Sağlamaktadır.

Kapadokya Turu Alışveriş Noktaları 
Kapadokya Turları'mızda Yöresel Kuruyemiş Dükkanı , Özel Taşların Bulunduğu Taş Atölyesi , Çanak Çömlek Atölyesi , Şarap Mahseni Gibi Yöreye Ait Özel Tanıtımların ve Sunumların Bulunduğu Noktalara Uğrayarak Serbest Zaman İçerisinde Alışveriş Yapılabilmektedir.

Kapadokya Erciyes Turları Bilgilendirme 

Her Cumarte si Pazar geçerlidir.
0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. * Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.* Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 
►►►MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
2 Gece Otel Konaklaması 
Sabah Kahvaltısı
Otelde Akşam Yemeği 

Araç içerisinde ikramlar
Araçta Sandvic Kahvaltı
Koltuk sigortası.
Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti.
Tur boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar.
Müze – ören yeri – seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri
Öğlen yemekleri
Yılbaşı özel Türk gecesi ( 400 tl)

Fiyat Türü Peşin
Single 1100 ₺
Double (Kişi Başı) 899 ₺
Triple (Kişi Başı) 899 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 300 ₺
7-12 Yaş 899 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.