SON YERLER!

Adana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Adana Konaklamalı

Adana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Adana KonaklamalıAdana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Adana Konaklamalı


1 GECE 2 GÜN ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ANKARA ÇIKIŞLI
MEMNUNİYET ORANI EN YÜKSEK ACENTA
DETAYLI BİLGİ I 0312 425 05 45 - 0850 473 03 73

  • Portakal Çiçeği Festivali
  • Adana - Mersin Gezileri
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Profesyonel Rehberlik hizmeti
  • Lüks Araçlar İle Ulaşım
  • 1 Gece Oda+Kahvaltı Konaklama

ANKARA ÇIKIŞLI FESTİVAL TURLARI | ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

Gezilecek Yerler: Adana - Taş Köprü - Sabancı Merkez Camii - Bebekli Kilise - Ramazanoğlu Köşkü ve Medresesi - Portakal Çiçeği Festivali Alanı -
Mersin - Tarsus - Tarsus Şelalesi - Eski Tarsus Evleri - Nusret Mayın Gemisi - Kırk Kaşık Bedesteni - Bilali Habeşi Mescidi

KİŞİ BAŞI 3190 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

Ankara Çıkışlı Festival Turları Tatilino İle Hem En Uygun Fiyat Garantisi Hem Memnuniyet Garantisi İle Online Olarak Satın Alabilirsiniz.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

23:30 Kızılay Gama İş merkezi Önü
23:45 Armada Avm Önü
23:59 Taurus AVM Önü

2. Gün: ADANA ŞEHİR TURU - TAŞ KÖPRÜ - SABANCI CAMİ - FESTİVAL ALANI

Keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Adana'ya varıyoruz. Restoranımızda alacağımız kahvaltımızın ( EKSTRA ) ardından ilk durağımız olan Seyhan Nehri üzerinde yer alan Taşköprü ve Sabancı Merkez Cami olacaktır. Ardından Adana Ulu Camii, Ramazanoğulları Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, yeni açılmış olan Yeşilçam Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Seyhan Baraj Gölü kenarında vereceğimiz çay – kahve molası sonrası Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip Adana Portakal Çiçeği Festivali etkinlikleri için alana geçiyoruz. Karnaval için vereceğimiz serbest zamanda katılımcıların renkli kostümler giydiği ve oldukça keyifli etkinliklere katılabilirsiniz. Konserler , görsel show ve gösteriler ile devam edecek etkinliklerde eğlenceye doyacaksınız. Verilen serbest zaman içerisinde akşam yemeğinizi Adana'nın meşhur sokak lezzetlerini tadarak değerlendirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma sonrası otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Dileyen misafirlerimiz otelimizin konum itibariyle festival alanına yakın olmasından dolayı odalarını aldıktan sonra tekrardan festival alanına gidip akşam etkinliklerine katılabilir, konserlere katılarak eğlenceyi doyasıya yaşayabilir. Konaklama Adana'daki otelimizde.


Konaklama : Park Royal Adana Hotel

3. Gün: TARSUS ŞELALESİ - ST.PAUL KYUSU - TARSUS EVLERİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Tarsus'a hareket. Tarsus Şelalesinde vereceğimiz çay - kahve molası sonrası Eski Tarsus sokaklarında vereceğimiz serbest zamanda Kleopatra Kapısını panoramik olarak görüp, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul’un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu’nu ziyaret ediyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimiz serbest zaman ardından Nusret Mayın Gemisini görüyoruz. Ardından Ankara'ya hareket. Gerekli molalarımız ile birlikte akşam saatleride Ankara'ya varış.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#175
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:30 Kızılay Gama İş merkezi Önü
23:45 Armada Avm Önü
23:59 Taurus AVM Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.190TL

en düşük kişi başı

3.190TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► Otelde 1 Sabah Kahvaltısı (açık büfe veya set menü)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri
► Akşam Yemekleri
► 1.Gün Sabah Kahvaltısı
► Müze ve Ören Yer Giriş Ücretleri