Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Karadeniz Batum Turu Istanbul Çıkışlı

  KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU | 4 GECE 5 GÜN BAŞTAN SONA KARADENİZ BÖLGESİ YAYLALARI VE BATUM Detaylı Bilgi : 0850 473 03 73
  -%20
  6 Gün
  Otobus
  5.499TL
  6.874TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Karadeniz Tatil Turları

Yeşilin yüzlerce tonunu gözlemleyebileceğiniz doğanın icinde bir tatil turu sizleri bekliyor. Karadeniz'in her köşesi yesilin ayrı ayrı tonları ile örtülmüş, oksijeni bol bu turda kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Turumuz boyunca gördüğünüz şelalelerin, derelerin, yaylalarin görüntüsü ile büyülenmeye hazır olun. Karadeniz turumuzda Türkiye'de yayla gezisi denildiğinde ilk akla gelen, her mevsimde ayrı güzel manzaralar sunan Ayder yaylalarini birlikte geziyoruz. Kendinizi dinlendirmenizin, bir mola vermenizin en güzel yolu güzel bir tatil gecirmektir. Bu dinlendirici, sizi kendinize getirecek, Türkiye nin en güzel doğal tur bölgelerinden olan Karadeniz turu sizlere istediginiz dinlenme imkanını sunarken ayni zamanda çeşitli tarihi, doğal güzellikleri, heyecanli yollari ile de unutamayacağıniz deneyimler sunuyor.

Karadeniz Turu Fiyatı 

Karadeniz turumuzda 3 farklı otelde konaklıyoruz. İlk günümüzde Trabzon'da bulunan Arsen Otel'de, ikinci ve üçüncü günümüzde Rize'de bulunan Kaptan Otel'de ve son günümüzde ise Ayder Yaylasında Zafran Hotelde sizleri ağırlamaktayız. Turumuz yarim pansiyon hizmet vermektedir ve tur programımız doğrultusunda tesislerin belirlemiş olduğu fiyatlar ile ulaşım tercihleriniz de göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. En iyi fiyat garantisi politikasi ile çalışmalar yapilmaktadir ve yillarin getirdiği deneyim ile sizlere sunulmaktadir.

Istanbul Çıkışlı Karadeniz Turları 

Her yanı betonlarla örülü büyük şehirlerde özlemini çektiğimiz doğa ile bulusmak icin Türkiye'nin ciğerleri sayilabilecek Karadeniz turumuz siz değerli misafirlerimiz icin hazirlandi. Mis gibi havasını içinize çektiğiniz anda rahatlamış ve capcanlı hissedeceksiniz. Turumuz boyunca çok kez muhteşem manzaralar ile karşılaşacaksınız, hepsini fotoğraflamak ve bu anilari ölümsuzleştirmek isteyeceğinize emin olabilirsiniz! İstanbul'dan otobüsler yada uçak ile karadeniz turunu tatilino ile yapabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu

Şehrin binalarindan, sesinden, yorucu hareketliliğinden ve kalabalıklıgından sıkıldıysanız, doğanın dingin ortamı sizlere çok iyi gelecek. Yer yer uzun, yemyeşil ağaçlar arasında, yaylaların ve şelalelerin yanlarından geçerken, kendinize bu doğanın bir parçası olduğunuzu hatırlatmak sizlere çok farklı bir bakış açısı katabilir. Şehrin yorucu temposuna Tatilino Turizm ile bir ara veriyor ve kendimizi doğanın sakin kollarına, dinlenmek ve farklı yerler görmek için bırakıyoruz.

Karadeniz Gezisi Turları

Karadeniz paket turları Ankara ve İstanbul Çıkışlı olarak her hafta gerçekleşmektedir. İsteyen misafirlerimiz turun extralarından faydalanabilir ve  Boztepe Teleferik, Atatürk Köşkü, Zilkale, Sümela Manastırı, Fırtına Deresi Zipline, Batum, Rafting gibi seçeneklerden dilediğine katilabilir. Tatilino Turizm olarak Karadeniz paket turlarımız dahil tüm turlarımızda memnuniyet garantisi sunmaktayız. Karadeniz Tatilino ile yaşanır.