İstanbul Çıkışlı Balkan Turları

Çıkış Tarihi
İSTANBUL ÇIKIŞLI BALKAN TURLARI LİSTELENİYOR
 • VİZESİZ

  Air Albania Hy Ile Balkan Üçlüsü Vizesiz

  İSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI BALKAN TURU I 3 GECE 4GÜN EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73
  4 Gün
  399
  Detaylar
  EN YAKIN: 4 Temmuz
 • VİZESİZ

  Air Albania Ile Büyük Balkan Turu 6 Ülke Vizesiz /istanbul Çıkışlı

  İSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI BALKAN TURU I 7 GECE 8 GÜN EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73
  8 Gün
  699
  Detaylar
  EN YAKIN: 24 Haziran
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Halkidiki Selanik Kavala Ve Thassos Adası Turu Istanbul Çıkışlı

  İstanbul çıkışlı Halkidiki, Selanik, Kavala ve Thassos Adası turumuz, unutulmaz anılarla dolu bir tatil sunuyor.
  3 Gün
  Otobus
  89
  Detaylar
  EN YAKIN: 28 Haziran
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Selanik Kavala Yunanistan Turu Istanbul Çıkışlı

  TATİLİNO TURİZM İLE SELANİK KAVALA YUNANİSTAN TURU I 1GECE 2 GÜN EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI Detaylı Bilgi : 0212 570 36 63 - 0850 473 03…
  3 Gün
  79
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Otobüslü Büyük Balkan Turu Istanbul Çıkışlı

  İstanbul Çıkışlı Balkan Turumuzda 8 Ülke 5 Başkent 23 Şehir\ilçe Gezme İmkanı Sizleri Bekliyor.. 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73
  9 Gün
  Otobus
  599
  Detaylar
  EN YAKIN: 5 Temmuz


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Balkanların Sırlarını Keşfedin: İstanbul'dan Balkan Turları

İstanbul'dan ayrılarak Balkanların mistik atmosferine doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? İstanbul çıkışlı Balkan turlarımız, size Balkanların eşsiz doğal güzelliklerini, tarihini ve kültürünü keşfetme fırsatı sunuyor. Her biri benzersiz bir deneyim sunan farklı Balkan rotalarımızla, unutulmaz bir tatil geçirmeye hazır olun.

Doğal Güzelliklerin İzinde:
Turumuz boyunca, Balkanların nefes kesen doğal güzelliklerini keşfedeceksiniz. Plitvice Gölleri Milli Parkı'nın muhteşem şelaleleri, Durmitor Milli Parkı'nın sarp dağları ve Ohrid Gölü'nün berrak suları gibi doğal harikalıklar sizi bekliyor.

Tarih ve Kültür Yolculuğu:
Balkanlar, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla bilinir. Turumuz kapsamında, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan eski şehirler, kaleler ve kiliseleri ziyaret ederek Balkanların tarihine tanıklık edeceksiniz. Saraybosna'nın Osmanlı izleri, Belgrad'ın tarihi kaleleri ve Zagreb'in renkli sokakları sizi büyüleyecek.

Lezzet Dolu Duraklar:
Balkanlar, zengin ve çeşitli mutfağıyla da tanınır. Turumuz boyunca, geleneksel Balkan yemeklerini tadabilir, yerel restoranlarda enfes lezzetleri deneyebilir ve yöresel şarapları keşfedebilirsiniz. Balkanların kendine özgü mutfağıyla damaklarınızı şenlendirecek bir lezzet şöleni sizi bekliyor.

Renkli Pazarlar ve Alışveriş:
Balkanların renkli pazarları, alışveriş tutkunları için de bir cennettir. Turumuz sırasında, yerel pazarları ziyaret ederek el işi ürünler, antika eşyalar ve hediyelik eşyalar satın alabilir, Balkanların eşsiz kültürünü evinize taşıyabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı Balkan turlarımızla, sıra dışı bir kültür ve doğa yolculuğuna çıkacak, benzersiz deneyimler yaşayacak ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak için hemen rezervasyon yapın ve Balkanların büyülü dünyasını keşfetmeye başlayın!