İstanbul Çıkışlı Kemer Tatil Turları

Çıkış Tarihi
İSTANBUL ÇIKIŞLI KEMER TATİL TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Kemer Turları 5 Gün 4 Gece Istanbul Çıkışlı

  İstanbul Çıkışlı Kemer Turu 4 Gece 5 Gün Boyunca sizi Hayalinizde Tatile Kavuşturuyor.. En uygun fiyat garantisi ile hemen rezervasyon yapabilirsiniz. 0212 570…
  -%22
  6 Gün
  Otobus
  5.999TL
  7.691TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Kemer Turları 4 Gün 3 Gece Istanbul Çıkışlı

  İstanbul Çıkışlı Kemer Turu sizi tüm yılın yorgunluğunu atacak bir tatile davet ediyor.. En uygun fiyat garantisi ile hemen rezervasyon yapabilirsiniz. 0212 570…
  -%20
  5 Gün
  Otobus
  5.699TL
  7.124TL
  Detaylar


SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Doğanın ve Eğlencenin Buluştuğu Nokta: İstanbul'dan Kemer Turları

İstanbul'un kalabalık ve stresli atmosferinden uzaklaşmak, eşsiz doğal güzellikleri keşfetmek ve dinlendirici bir tatil geçirmek için İstanbul çıkışlı Kemer turlarımıza katılın. Kemer, Akdeniz'in mavi sularıyla çevrili, eşsiz plajları ve doğal güzellikleriyle ünlü bir tatil beldesidir.

Eğlenceli Aktiviteler:
Turumuz kapsamında, Kemer'in sunduğu çeşitli aktivitelerle dolu bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Deniz bisikletiyle gezinti yapabilir, deniz paraşütü ile muhteşem manzaraların tadını çıkarabilir veya tekne turlarına katılarak çevredeki koyları keşfedebilirsiniz.

Tarihi ve Kültürel Zenginlikler:
Kemer çevresinde birçok tarihi ve kültürel mirasa ev sahipliği yapar. Turlarımız kapsamında, Phaselis Antik Kenti'ni ziyaret edebilir, antik limanı, tiyatrosu ve tapınakları keşfedebilir ve bölgenin tarihini yakından tanıyabilirsiniz.

Lezzet Durakları:
Kemer, Akdeniz mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz birçok restoran ve kafe ile doludur. Turlarımız boyunca, yöresel lezzetleri deneyebilir, taze deniz ürünlerinin ve Akdeniz'in en iyi yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı Kemer turlarımızla, Akdeniz'in muhteşem güzelliklerini keşfederken unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Siz de bu benzersiz deneyimi yaşamak için hemen rezervasyon yapın ve hayalinizdeki tatilin kapılarını aralayın!