Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Turizm sektörüne yeni bir soluk getiren Tatilino, bünyesinde barındırdığı dört farklı markaya öncülük ederek sektörde geniş bir yer kaplıyor. Uygun fiyat, iyi bir tatil prensibiyle çalışan Tatilino, kurulduğu günden bu yana sunduğu tatil fırsatlarıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Tatilino Turizm; yurtiçi ve yurtdışı tatil paketleri, tatil turları, yurtiçi uçak biletleri, yurtdışı gezi turları, konaklama hizmetleri, eğlenceli turları ve gelişmiş seçeneklere sahip lüks tatil paketleriyle kişilere özel, çok yönlü bir tatil sunuyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Tatilino Şirketi, tüm tatil tercihlerine ve tatil alışkanlıklarına uyum sağlayarak kişiye özel tatil paketleri hazırlıyor. Bu yönüyle oldukça beğeni toplayan Tatilino, verimli ve hesaplı bir tatil için gereken alt yapıyı deneyimli personeliyle anında hazırlıyor.

Şuanlık İstanbul ve Ankara ofisleri ile hizmet veren Tatilino Şirketinin öncülük ettiği bünyesinde yer alan diğer markalara bakıldığında;

Bodrum Break: Yaz boyunca güneşin keyfini sürmek isteyenlere eğlenceli ve tempolu tatiller düzenliyor. Her hafta kesin kalkışlı 4 gün 3 gece ve 5 gün 4 gece ulaşımlı,ulaşımsız turlar arasından size en uygununu seçebilirsiniz.

Uludağ Break: Kış boyunca kayak keyfini sürmek isteyenlere unutulmaz anlar yaşatacak tur ve festival programları hazırlıyor. Her hafta kesin kalkışlı günübirlik, 2 gün 1 gece bursa veya dağ konaklamalı, 3 gün 2 gece dağ konaklamalı turlar arasından size en uygununu seçebilirsiniz.

Ucakbiletiyakala.com: Herkesin istediği uygun, hesaplı ve ucuz uçak biletlerinin satışını yapan sitede, yıl boyunca inanılmaz fiyat fırsatları sunuluyor. Ucuz ve kaliteli bir yolculuk yapmayı dileyenler için bilet satışı yapan firma, kampanyalarıyla ekstra indirimler hedefliyor.

Gezgin Okul: Ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yönelik geziler düzenleyen Gezgin Okul, çocukların daha sosyal olmasını ve kültürel anlamda gelişmesini sağlayan geziler, turlar düzenliyor..Öğrencilerimiz sahip olduğu kültürleri gezerek öğrenirken aynı zamanda desarj oluyorlar.