EN İYİ FİYAT

Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı

Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu, Festival Turları Ankara Çıkışlı


ANKARA ÇIKIŞLI ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU | 1 GECE 2 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • 13. Alaçatı Ot Festivali

ANKARA ÇIKIŞLI ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

20-21 NİSAN - KİŞİ BAŞI 3790 TL

Ankara Çıkışlı Festival Turları Tatilino İle Hem En Uygun Fiyat Garantisi Hem Memnuniyet Garantisi İle Online Olarak Satın Alabilirsiniz.

KİŞİ BAŞI 3790 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Hareket saatlerimiz ve noktalarımız ;

22:30 Kızılay Gama İş merkezi önü
22:40 Armada Avm Önü
22:50 Ümitköy Köprüsü Altı

2. Gün: Ankara-Urla-Çeşme-Çeşme Kalesi-Alaçatı Ot Festivali-Etkinlikler

Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Urla’ya varıyoruz ve Dileyen Misafirlerimiz ile kahvaltımızı alıyoruz kahvaltı sonrası panaromik İzmir turu yapıyoruz ve Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme’ye vardığımızda ilk gezi noktamız Çeşme Kalesi. Çeşme Kalesi gezimizin ardından alış veriş ve fotoğraf için çeşme marinada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman süresinde sakızlı dondurma yemeyi, sakızlı Türk kahvesi içmeyi ve sakız reçeli almayı unutmayın. Serbest zaman sonrasında Alaçatı ot festivaline katılmak için Alaçatı ya hareket ediyoruz. Efsaneye göre, Alaçatı’da1001 çeşit ot yetişirmiş, ancak bu otları kimse tek başına toplayamaz imiş. Bu efsanenin sırrını çözmek amacı ile Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği koordinasyonunda Çeşme Belediyesince düzenlenecek Alaçatı Ot Festivaline katılıyoruz. Alaçatı doğasının zenginliği, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festivalde, Alaçatı’ya özgü otların toplanarak, birbirinden leziz yemekler yapılıyor.. İki gün katılacağımız festivalde, Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile dar kaplı Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklar da, coşkun kalabalığın içerisinde yerlerimizi alıp, üreticilerin otlu stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Tanınmış gurmelerin yemeklerinden ve festivale katılan yarışmacıların yaptığı ve Festival Komitesi tarafından sağlanan stantlarda ücretli ve ücretsiz servise sunulacak yemeklerin tadımını yapma imkânımız olacak. Etkinlikler sonunda Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı: Extra Olarak Serbest zamanda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Öğle Yemeği: Extra Olarak Serbest zamanda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ücrete Dâhil Olarak otelimizde açık büfe/set menü olarak sunulacaktır.
Konaklama: 

3. Gün: En Güzel Otlu Yemek Pişirme Yarışması-Alaçatı Ot Festival - Ankara

Sabah oteldeki kahvaltımızın ardından Alaçatı Ot Festival alanına hareket ediyoruz. Yörenin profesyonel satıcılarının ot ve otlu ürün stantlarını gezecek, ardından Altın ödüllü ‘’En fazla ot çeşidini toplama ve En güzel Otlu Yemeği pişirme’’ yarışmasını izleyeceğiz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında çeşme merkeze geliyoruz ve çeşmeye özgü yemekleri yemek ve alış veriş yapmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirttiği saatte aracımızda Ankara’ya hareket ediyoruz keyifli bir yolculuk ve gerekli molalarla Ankara’ya varış. Keyifli ve güzel geziler geçireceğimiz bir sonraki Tatilino Turizm turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı: Ücrete Dâhil Olarak Restaurantımızda serpme kahvaltı olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Extra Olarak Serbest zamanda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#121
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı - 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:10 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.790TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi Bardak su
► 1 Gece Belirtilen Otelde Konaklama
► Otel'de Sabah Kahvaltısı (1) – Akşam Yemeği (1)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► 1.Gün Restaurantta Serpme Kahvaltı