PLANLANAN

Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı

Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı


BÜYÜLEYİCİ GAP TURU | 3 GECE 4 GÜN
MARDİN - ŞANLIURFA - ADIYAMAN - GAZİANTEP - DİYARBAKIR
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Sabah ve Akşam Yemekleri
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Nemrut Dağı
  • Halfeti Tekne Turu
  • Urfa Sıra Gecesi

ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜLEYİCİ GAP TURU

3 GECE 4 GÜN
Gap Turları Ankara'da En Tecrübeli Ekip İle Tam Mevsiminde Sizlerle

KİŞİ BAŞI 8490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURLARI EN KALİTELİ VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE 

 YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMASI
TATİLİNO TURİZM ANKARA ŞUBESİ'NDE

Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Gaziantep Kalesi - Bakırcılar Çarşısı - Gümrük Han - Tahmis Kahvecisi - Halfeti – Karakuş Tümülüsü – Cendere Köprüsü - Nemrut Dağı - Nissibi Köprüsü – Diyarbakır – Şehir Surları – Ulu Camii – Cahit Sıtkı Tarancı Evi – Hasan Paşa Hanı – Dört Ayaklı Minare – On Gözlü Köprü – Midyat Konuk Evi – Eski Mardin - Deyrul Zafaran Manastırı - Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi - Urfa - Balıklıgöl - Harran Evleri – Göbekli Tepe 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA HAREKET

Hareket Saatlerimiz ;

  • 21:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
  • 21:40 Armada AVM Önü
  • 21.50 Taurus Avm Önü

2. Gün: GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA

Gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerine Gaziantep'e varış. Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Gaziantep Kalesine hareket ediyoruz. Gaziantep kalesini panoramik görüp rehberimizden alacağımız bilgilendirme ardından meşhur Antep çarşısında gezmeye başlıyoruz. Gümrük hanı gördükten sonra Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola için Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bu süre içinde Mutfak müzesi ve Hamam müzesini ziyaret edebilirler. Öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrasında rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Halfetiye doğru hareket ediyoruz. Halfeti'ye varışımız sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birecik baraj gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz. Halfeti'de geçireceğimiz zamanın ardından Şanlıurfa'da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimizle Meşhur Urfa SIRA GECESİ programı için rehberimizin belirlediği saatte etkinliğin yapılacağı restorana gitmek için buluşuyoruz. Grubumuza özel ayrılmış bölümde hem bölgeye özel yöresel lezzetlerin tadına doyuyor hem de en eğlenceli şekilde ilk akşamımızı noktalıyoruz. İsteğe bağlı olan sıra gecesi programı yemekli bir program olup katılmayacak misafirler akşam yemeği için otelimiz ve çevresindeki restoranlardan akşam yemeği hizmeti alabilirler. Konaklama otelimizde.
Konaklama: Royal Bulut Hotel vb.
3. Gün: ŞANLIURFA - HARRAN - GÖBEKLİTEPE - MİDYAT

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında yer alan Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran gezimiz sonrasında Urfa gezimize; Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti ile devam ediyoruz. Rehberimizin önerileri doğrultusunda yöresel ürünler alışverişi ve yemek molası sonrasında Milattan önce 10000 yılına uzanan tarihteki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen, insanlık tarihini değiştiren Unesco Kültür Miras listesinde yer alan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Gezi programımızın sonunda Midyat'ta bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Raymar Hotel vb.
4. Gün: MİDYAT - MARDİN - DİYARBAKIR

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Midyat Konuk Evi ziyareti ve telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası veriyoruz. Sonrasında Midyat'tan ayrılarak Nusaybin üzerinden Tarihte Yukarı Mezopotamya'nın en önemli yerleşim yerlerinden birisi olarak bilinen Dara Antik Kentinde; Su Sarnıçları, Tarihi Taş Ocağı ve Mezarlığı görüyoruz. Antik kent gezimizin ardından, Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze varış. Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında (Abbara da görerek) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Gezimiz sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
Konaklama: Prestige Hotel Vb.
5. Gün: DİYARBAKIR - NEMRUT - ANKARA

Sabah kahvaltı sonrası Diyarbakır şehir turumuzda Şehir Surları,Ulu Cami, Tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare, Ongözlü Köprü gezileri ardından öğle yemeği için verilen servest zaman sonrasında Diyarbakırdan ayrılarak Nissibi köprüsünü de gördükten sonra Kahta'ya varıyoruz. Dileyen misafirler ile ekstra düzenlenecek grubumuza özel minibüslerle UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra eşsiz manzarayı izleyip bölgeden ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalar ile birlikte gece geç saatlerde Ankara'ya varış.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-22 kişide midibus, 23-31 kişide 35 kişilik lüks otobüslerimiz, 35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 35 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.

2-) Tatilino Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

5-) Tatilino Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#93
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
21:40 Armada AVM Önü
21.50 Taurus Avm Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

8.490TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


* Lüks Araç İle Ulaşım
* 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
* Otel’de Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (2)
* Seyahat Sigorta Paketi
* Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


* Tüm Şahsi Harcamalar
* HALFETİ TEKNE TURU
* URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ
* NEMRUT DAĞI TURU
* Öğle Yemekleri
* Yemeklerde Alınan İçecekler
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri