TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Olympos Tatil Turları , 4 Gece 5 Gün Olympos Turu

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS TATİL TURU 
HER HAFTA KESİN KALKIŞLI 4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TATİLİ

4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TURLARIMIZ MAYIS HAZİRAN TEMMUZ , AĞUSTOS , EYLÜL AYLARI BOYUNCA DEVAM ETMEKTEDİR 
Olympos Antik Kent Gezisi | İnferno ve Aura Club Etkinlikleri |  Adrasan Turu | Gün Boyu Suluada Tekne Turu | Mehtap Turu | Çıralı Yanartaş Gezisi | Su Sporları

LÜKS BUNGLOW ODALARDA KONAKLAMA | YARIM PANSİYON(AÇIK BÜFE)
Konaklama: Olimpos Türkmen Tree Houses LÜKS ODALARDA KONAKLAMA ( DENİZE YÜRÜME MESAFESİ VE OLYMPOS YAŞAM ALANINDA! )
 KONAKLAMA TESİSİMİZ GÜVENLİ OTEL SERTİFAKALI OLUP TÜM COVİD-19 ÖNLEMLERİ ALINMAKTADIR

4 GECE  5 GÜN
HER HAFTA : CUMARTESİ GÜNÜ 23:00 HAREKET - PERŞEMBE GÜNÜ : 22:00 VARIŞ                    
Ankara Çıkışlı Olympos turu ; konforlu Olympos yolculuğumuz başlıyor. Konakladığımız Türkmen Pansiyon, Olympos bölgesinin denize en yakın pansiyonlarından biri ve Olympos’un en büyük pansiyonudur. 4 Gece 5 Gün Olympos Turu gündüzü ve gecesi birbirinden güzel eğlenceli bir tatil turu olduğunu belirterek tur içerisinde sizler için programladığımız Tekne Turu , Yanartaş Gezisi , Adrasan Sahil Turu , Akşam Eğlenceleri ve bir çok aktivite imkanı ile sizlere unutamayacağınız anılar biriktirdiğini söylemek isteriz. Ankaranın Tur Operatörü Olan Tatilino Turizm Tecrübesi İle Olympos Tatili'mize Geç Kalmadan Hemen Rezervasyon Yapınız !

   13 YILDIR YAZ BOYU HER HAFTA KESİN ÇIKIŞLI OLYMPOS TURLARI'MIZ DEVAM ETMEKTEDİR !
3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TURLARI SEÇENEKLERİMİZE ; BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ 

 • 1. Gün 24 Eylül Cumartesi
  Buluşma ve Hareket

  Olympos Turları Hareket Saati ve Yeri

  • 23:59 Kızılay Gama Önü
  • 00:15 Armada Avm Önü
  • 00:30 Ümitköy Köprüsü Altı
 • 2. Gün 25 Eylül Pazar
  OLYMPOS TURLARI | ANTİK KENT - OLYMPOS PLAJI - KEMER AURA veya İNFERNO GECE KULÜBÜ

  Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuğun Ardından Olympos'taki Pansiyonumuza Ulaşıyoruz Ve Müsaitlik Durumuna Göre Odalarımıza Yerleşiyoruz. Sonrasında Size Serbest Zaman Veriyoruz. Olympos Antik Kentini Gezebilir Ve Ardından Olympos Plajına Gidebilirsiniz.

  19:30 Pansiyonumuzda Akşam Yemeğimizi Alıyoruz.

  22:30 Kemer Inferno Veya Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşma. (Ekstra)

  23:45 Kemer Inferno Veya Aura Club’a Giriş. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

  03:30 Club’a Veda Zamanı, Pansiyonumuza Dönmek Üzere Hareket.

 • 3. Gün 26 Eylül Pazartesi
  OLYMPOS TURU | ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - OLYMPOS BARLARI

  11:00 Olympos’a Kadar Gelmişiz Adrasan’a Gitmeyelim Mi ? Tabii Ki Gidelim. Dileyen Misafirlerimle Adrasan Plajına Gidiyoruz. Adrasanda Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcuttur.

  20:00 Akşam Yemeği Vakti.

  00:00 Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Olympos Barları

 • 4. Gün 27 Eylül Salı
  OLYMPOS ADRASAN TURU | TEKNE TURU - SULUADA veya ADRASAN KOYLARI - YANARTAŞ - OLYMPOS BARLARI

  09:00 – Kahvaltı Vakti

  10:00 Suluada Tekne turu İçin Adrasan Limanına Hareket (Ekstra)

  10:30-17:00 Tekne turu. Türkiye’nin En Berrak Koylarını veya Tükiyenin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA Tekne Turunda Geziyoruz. İşte Bu Koylarda Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Tekne’de Alıyoruz. Siz Değerli Misafirlerimize Çay ve Meyve İkramımız Oluyor.Tekne turumuzun ardından Olympos'a geri dönüyoruz.

  20:00 Akşam Yemeği Vakti.

  21:30 Olympos Turları'mızda Talep Olması Durumunda Yanartaş Gezimizi Yapıyoruz. (Ekstra)

  00:00 Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barları. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bar'a Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

 • 5. Gün 28 Eylül Çarşamba
  OLYMPOS TURU | ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - GECE MEHTAP TEKNE TURU - OLYMPOS BARLARI

  11:00  Dileyen Misafirlerimizle Adrasan Plajına Gidiyoruz. Adrasanda Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcuttur.İsteğe Bağlı Olarak Serbest Zamanımızda Olympos'u Gezebilir Doğa Sporları yapabilirsiniz.

  20:00 Akşam Yemeği Vakti.

  21:00 Olympos Turu'muzun vazgeçilmezi olan Tekneye Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Ekstra)(Gece Tekne Turu Yüzme Molalı)

  00:00 Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Olympos Barları

 • 6. Gün 29 Eylül Perşembe
  Kahvaltı - Ankaraya Dönüş

  Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankaraya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► 4 Gece 5 Gün Denize Yürüme Mesafesi Olan Türkmen Tree House'da Lüks Odalarda Konaklama
► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım  
► 4 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 4 Adet Açık Büfe Akşam Yemeği
► Olympos Antik Kent Gezisi
► Bull Bar ve Lykia Bar Giriş Ücreti
► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti
► Seyahat Sağlık Sigortası
► Adrasan Sahil Transferi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Ekstra Harcamalar   
► Öğle Yemekleri 
► Kemer Turu veya Inferno&Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri:100 TL
► Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu , Yüzme Molaları ve Öğle Yemeği Dahil) :250 TL(Bayram ve Özel Tatil Günleri Artış ve Değişiklik Gösterebilmektedir.)
► Yanartaş Gezisi:100 TL
► Mehtap Tekne Turu: 100 TL

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel değişiklikler gösterebilmektedir.

OLYMPOS TURU HAKKINDA ;
Pansiyonda Olympos’un meşhur ağaç bungolov evlerinde konaklamaktayız. Olympos sit alanı olduğu için yapılaşma yasak. Doğa ile iç içe bungolov evler oldukça konforlu. Odalarda televizyon, klima, sıcak su ve tuvalet hizmetleri bulunmaktadır. Odalarınıza yerleştikten sonra olympos'un doğası ile zaman sizin ! Olympos Antik Kenti’ni gezebilir ardından Olympos Plajı’na gidebilirsiniz. Olympos’u biraz tanıyalım! Olympos Antalya’nın Kemer ilçesine yakın Kumluca'ya bağlı doğayla iç içe bir tatil beldesidir. Olympos sözcüğü eski Yunancada Ulu Dağ anlamına gelen bir sözcüktür. Olympos Likya’nın en önemli şehirlerinden biri idi. Ardından Likya’nın Roma İmparatorluğu’na katılmış ve en iyi senelerini geçirmiştir. Olympos o zamanlar önemli bir ticaret merkezi haline gelen bi roma şehridir. Olympos 15. Yüzyılda ise Osmanlı İmparatorluğu’na katılmış ve osmanlı imparatorluğunun yine önemli ticaret şehirlerinden olmuştur. Doğal sit alanı olan Olympos Akçay Nehir’inin aktığı vadinin etrafında olmuşmuştur. Pansiyonumuzda konaklarken tarihin ve doğanın uzun uzun tadını çıkarma şansını elde edeceksiniz ! Doğadan ve temiz havadan hoşlanıyorsanız Olympos turu tam size göre! Olympos Plajı’na ulaşmak için Olympos Antik Kenti'nden tarih kokuları ve görsel güzelliklerini tadarak ve geçerek ulaşıyoruz. Sit alanı olduğu için Olympos Antik Kent girişi ücretli. Ardından Akdeniz’in en güzel denizi ve plajı karşısınızda! Deniz biraz taşlı olduğu için deniz ayakkabılarınızı almanız tavsiyemizdir. Olympos Turu içerisinde olmassa olmazımız olan  tamamen kum bir plaja sahip olan Adrasan Sahili’ne gitmeyi ihmal etmiyoruz tabi. Adrasan Sahili Türkiye’nin en uygun fiyatlarla su sporları yapılan plajıdır. Nefis manzarası ve deniziyle görülmeye değer bir belde. Olympos Turu içerisinde Olympos’un eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmanız için tertemiz el değmemiş koylar veya rengini tamamen doğal güzelliklerden alan görselliği ile hayran bırakan suluada tekne turuna katılmalısınız. Olympos Turu'nda, eşsiz Adrasan koyları'nda akşama kadar şahane denizin tadını çıkarabilirsiniz. Denizin ve doğanın tadını çıkarırken akşamları Olympos’un salaş ve eğlenceli gece hayatında eğlenmeyide ihmal etmiyoruz! Siz Değerli Misafirlerimiz 2020 yılı yaz sezonu boyunca olympos turlarımızda ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyoruz. 
    

Olympos Hangi İl ve İlçeye Bağlıdır ?

Olympos , Antalya İlinin Kemer İle Kumluca İlçeleri Arasında Bulunan Tatil Cenneti Ufak Bir Beldedir. Kendine Özgü Konsepti İle Türkiyenin En Önde Gelen Tatil Köyüdür. Kumluca İlçesine Bağlı Olan Olympos Aynı Zamanda Bir Antik Kenttir. Olympos - Antalya Şehir Merkezi 83 Km , Olympos - AYT Havaalanı 97 Km , Olympos - Kemer 26 Km Mesafeye Sahiptir.

Olympos Gezisi Önemli Notlar;

► Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.
► Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.
► Olympos’ta deniz ve pansiyonlar arasında bir açık hava müzesi bulunmaktadır. Vadi boyunca antik kent kalıntıları arasından yapılan keyifli bir yürüyüşle pansiyonların olduğu alandan denize ulaşılır. Denize giderken bu antik kentten geçiş sanki bir müze ziyaretçisiymişsiniz gibi paralı olmuştur. Fakat müze kart’ı olanlar için gün boyu istedikleri kadar geçiş mümkündür. Yada müze kartı olmayanlar plaj kartta satın alabilirler. 10 girişlik plaj kart 30 TL.(2-3 arkadaş plaj kartı birlikte kullanabilirsiniz.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► 4 Gece 5 Gün Denize Yürüme Mesafesi Olan Türkmen Tree House'da Lüks Odalarda Konaklama
► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım  
► 4 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 4 Adet Açık Büfe Akşam Yemeği
► Olympos Antik Kent Gezisi
► Bull Bar ve Lykia Bar Giriş Ücreti
► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti
► Seyahat Sağlık Sigortası
► Adrasan Sahil Transferi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Ekstra Harcamalar   
► Öğle Yemekleri 
► Kemer Turu veya Inferno&Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri:100 TL
► Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu , Yüzme Molaları ve Öğle Yemeği Dahil) :250 TL(Bayram ve Özel Tatil Günleri Artış ve Değişiklik Gösterebilmektedir.)
► Yanartaş Gezisi:100 TL
► Mehtap Tekne Turu: 100 TL

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel değişiklikler gösterebilmektedir.

Ankara'dan Olympos Turları Rezervasyon İçin Gerekli Bilgiler Aşağıdadır.

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 1000 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri 3 Gün Kalaya Kadar Kart İle Veya Nakit Olarak Ofisimizden Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Hesaba İster Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp Tanda Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz)

Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay - Gama İş Merkezi Yanı Kızılay Meydanı

Fiyat Türü Peşin
Single 3090 ₺
Double (Kişi Başı) 2090 ₺
Triple (Kişi Başı) 2090 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 800 ₺
7-12 Yaş 1300 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.