ERKEN REZERVASYON

Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün

Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı, Olympos Tatili 4 Gece 5 Gün


OLYMPOS TATİL TURU | 4 GECE 5 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

 • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemekler
 • Lüks ve Geniş Bunglowlarda Konaklama
 • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
 • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
 • Denize Yürüme Mesafesinde Konaklama İmkanı
 • Adrasan Sahil Transferleri

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS TATİL TURU


15 HAZİRAN ERKEN REZERVASYON İÇİN SON GÜN !!!!


HER HAFTA KESİN KALKIŞLI 4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TATİLİ
DENİZE EN YAKIN VE OLYMPOS YAŞAM ALANI MERKEZİNDE LÜKS GENİŞ BUNGLOW KONAKLAMA İMKANI SADECE TATİLİNO'DA

KİŞİ BAŞI 8490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TURLARIMIZ  HAZİRAN TEMMUZ , AĞUSTOS , EYLÜL AYLARI BOYUNCA DEVAM ETMEKTEDİR

Olympos Antik Kent Gezisi | İnferno ve Aura Club Etkinlikleri | Adrasan Turu | Gün Boyu Suluada Tekne Turu | Mehtap Turu | Çıralı Yanartaş Gezisi | Su Sporları
LÜKS VE GENİŞ BUNGLOW ODALARDA KONAKLAMA | YARIM PANSİYON(AÇIK BÜFE)

Konaklama: Olimpos Türkmen Tree Houses  STANDART VEYA LÜKS ODALARDA KONAKLAMA ( DENİZE YÜRÜME MESAFESİ VE OLYMPOS YAŞAM ALANINDA! )

4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TATİLİ HER HAFTA
HER HAFTA : CUMARTESİ GÜNÜ 23:59 HAREKET - PERŞEMBE GÜNÜ : 21:00 VARIŞ

Ankara Çıkışlı Olympos turu ; konforlu Olympos yolculuğumuz başlıyor. Konakladığımız Türkmen Pansiyon, Olympos bölgesinin denize en yakın pansiyonlarından biri ve Olympos’un en büyük pansiyonudur. 4 Gece 5 Gün Olympos Turu gündüzü ve gecesi birbirinden güzel eğlenceli bir tatil turu olduğunu belirterek tur içerisinde sizler için programladığımız Tekne Turu , Yanartaş Gezisi , Adrasan Sahil Turu , Akşam Eğlenceleri ve bir çok aktivite imkanı ile sizlere unutamayacağınız anılar biriktirdiğini söylemek isteriz. Ankaranın Tur Operatörü Olan Tatilino Turizm Tecrübesi İle Olympos Tatili'mize Geç Kalmadan Hemen Rezervasyon Yapınız !

   13 YILDIR YAZ BOYU HER HAFTA KESİN ÇIKIŞLI OLYMPOS TURLARI'MIZ DEVAM ETMEKTEDİR !

3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TURLARI SEÇENEKLERİMİZE ; BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Buluşma ve Hareket

Olympos Turları Araç kalkış saatleri ve yerleri 

 • 23:59 Kızılay Gama Önü
 • 00:15 Armada Avm Önü
 • 00:30 Ümitköy Köprüsü Altı

2. Gün: OLYMPOS TURLARI | ANTİK KENT - OLYMPOS PLAJI - KEMER AURA

Ankara Çıkışlı Olan Olympos Turu'muza Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuğun Ardından Olympos'a Varıyor .Denize En Yakın Pansiyonlardan Olan Türkmen Tree House 'a Ulaşarak Dileyen Misafirlerimiz İsteğe Bağlı Kahvaltsını Alabilir(EKSTRA) veya Oda Müsaitliğine Göre Odalarını Beklerken Tatiline Başlayabilirler. Müsaitlik Durumuna Göre Odalarımıza Yerleşiyor, Sonrasında Sizi Doğa ve Deniz İle Başbaşa Bırakıyoruz. Dileyen Misafirlerimizle Birlikte Saat: 15:00 da Pansiyon Önünde Buluşarak Tarih Kokan Olympos Antik Kenti'ni Gezmeye Gidiyoruz.Antik Kent Gezimizin Ardından Olympos Tepesine Çıkarak Görseline ve Fotoğraf Çekimine Doyamayacağınız Deniz Manzarasınınn Ardından Olympos Plajına Gidiyoruz ve Kendimizi Berrak Sulara Bırakıyoruz. Saatlerimiz 19:30u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 22:00'da İsteğe Bağlı Olan Kemer Merkez Serbest Zaman Gezisi veya Inferno & Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

 • Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar.
 • Olympos Plajı 'na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir.
 • İnferno veya Aura Club için 18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır.Kemer Turuna Katılacak Misafirlerimiz Kemer Şehir Merkezinde Serbest Zaman Geçirebilirler.
 • Olympos Turu'muzun akşam yemeği açık büfe olarak alınmaktadır. Akşam Yemeği Olympos'ta Tek Olarak Canlı Müzik Eşliğinde Alınmaktadır.İçecekler Ücretlidir.Konaklama: Türkmen Tree Houses
3. Gün: TEKNE TURU - SULUADA veya ADRASAN KOYLARI - YANARTAŞ -LYKİA BAR

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 09:00'da İsteğe Bağlı Olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:00-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Türkiye'nin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya veya Koylar Bölgesine Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos'a Pansiyonumuza Gidiyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Yanartaş Gezimize Saat 21:00'da Pansiyon Önünde Buluşarak Gidiyoruz. Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Grubumuza Özel Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz

 • Tekne Turu için gerekli anlatımlar ve ücret ödemeleri araç içerisinde görevli rehber tarafından yapılmaktadır,Adrasan'dan kalkacak olan tekne turu tüm gün sürmektedir tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak olympos yaşam alanını veya olympos sahilinin tadını çıkarabilirler
 • Lykia Bar giriş ücreti acenta tarafından karşılanmaktadır. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.
 • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği Olympos Turları'mızda Açık büfe olarak alınmaktadır.Konaklama: Türkmen Tree Houses
4. Gün: ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - GECE MEHTAP TEKNE TURU

Olympos’a Kadar Gelmişiz Adrasan’a Gitmeyelim Mi ? Tabiki Gidelim.Saat 10:30'da Dileyen Misafirlerimizle Ücretsiz Olarak Sizlere Sunduğumuz Adrasan Plajı'na Gidiyoruz. Adrasan'da Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şezlong ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcut.Dileyen Misafirlerimiz Olympos Plajına Gidebilir veya Olympos'ta Serbest Zaman Geçirebilir.Akşam Saatlerinde Tekrardan Buluşarak Olympos'a Pansiyonumuza Geliyoruz. Canlı Müzik Eşliğinde Olan Akşam Yemeğimizi'de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00' Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Olympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

 • Olympos Turu'muzun 3. gününde Adrasan Sahili'ndeyiz. Kumsal bir sahile sahip olan Türkiye'nin en önemli deniz beldelerindendir. Şezlong ve şemsiye imkanı olan Adrasan Sahilinde , Türkiyenin en uygun fiyatlarıyla su sporları yapabilir meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirerek buzlu Nar suyunuzu içebilirsiniz. Saat 11:00 ile 18:00 Arasında Adrasan Sahilinde Denizin Keyfini Doyasıya Çıkarabilirsiniz.
 • Son Geceye ve Grubumuza özel bu gece Olymposun en meşhur eğlence yeri olan Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi yapılmaktadır. giriş ücreti acenta tarafından karşılanır.
 • Olympos'ta Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Açık büfedir.Konaklama: Türkmen Tree Houses
5. Gün: ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - OLYMPOS PLAJI

Dileyen Misafirlerimizle 10:30'da resepsiyon önünde buluşarak isteğe bağlı olarak ekstra Adrasan Plajına Gidiyoruz. Adrasanda Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcuttur.İsteğe Bağlı Olarak Serbest Zamanımızda Olympos'u Gezebilir Doğa Sporları yapabilirsiniz.

 • 19:00 Akşam Yemeği Vakti.
 • 00:00 Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Olym pos BarlarıKonaklama: Türkmen Tree Houses
6. Gün: KAHVALTI - ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankaraya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Olympos Gezisi Önemli Notlar

► Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

► Olympos’ta deniz ve pansiyonlar arasında bir açık hava müzesi bulunmaktadır. Vadi boyunca antik kent kalıntıları arasından yapılan keyifli bir yürüyüşle pansiyonların olduğu alandan denize ulaşılır. Denize giderken bu antik kentten geçiş sanki bir müze ziyaretçisiymişsiniz gibi paralı olmuştur. Fakat müze kart’ı olanlar için gün boyu istedikleri kadar geçiş mümkündür. Yada müze kartı olmayanlar plaj kartta satın alabilirler. 10 girişlik plaj kart alıp TL.(2-3 arkadaş plaj kartı birlikte kullanabilirsiniz.)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#58
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 4 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama Önü
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
► Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
TEKNE TURU
Fiyat belirlenmedi
KEMER GECE TURU
Fiyat belirlenmedi
GECE MEHTAP TEKNE TURU

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.290TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


► 4 Gece 5 Gün Denize Yürüme Mesafesi Olan Türkmen Tree House'da Konaklama
► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
► 4 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 4 Adet Açık Büfe Akşam Yemeği
► Olympos Antik Kent Gezisi
► Bull Bar ve Lykia Bar Giriş Ücreti
► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti
► Seyahat Sağlık Sigortası
► Adrasan Sahil Transferi

HARİÇ OLANLAR:


► Ekstra Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► 2.Adrasan Sahili Transferi
► Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri : ..... TL
► Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır) ( Bayram Döneminde Değişiklik Olabilmektedir) : .... TL
► Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti : ..... TL
► Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. ) : ..... TL