İYİ SEÇİM!

Datça Badem Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı

Datça Badem Çiçeği Festivali Ankara ÇıkışlıDatça Badem Çiçeği Festivali Ankara ÇıkışlıDatça Badem Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı


DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ANKARA ÇIKIŞLI
MEMNUNİYET ORANI EN YÜKSEK ACENTA
DETAYLI BİLGİ I 0312 425 05 45 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • 1 Gece Konaklama
  • Datça Badem Çiçeği Festivali
  • Marmaris-Akyaka-Pamukkale

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

MARMARİS - DATÇA - AKYAKA VE PAMUKKALE TURU

1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

Gezilecek Yerler : Marmaris • Eski Datça • Datça • Akyaka • Azmak • Pamukkale • Ankara

KİŞİ BAŞI 3490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: HAREKET VE BULUŞMA

21:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü 
21:15 Armada AVM önü 
21:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti )

2. Gün: ESKİ DATÇA - CAN YÜCEL'İN EVİ VE SOKAĞI - YENİ DATÇA FESTİVAL ALANI

Datça’ya varış ve kahvaltımızı aldıktan sonra Eski Datça gezimize başlıyoruz. Eski Datça taş evlerini, sokaklarını gezip Can Yücel sokağına gidip dışardan Can Yücel’in evini görüyor ve köy kahvesinde çay-kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Yeni Datça’ya hareket edip Datça sahil kısmına varıyoruz. Datça’nın yöresel yemeklerinin tadına bakmak ve dünyaca ünlü Datça bademinden yapılmış ürünlerin alışverişi için rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içinde festival alanında standları ziyaret edebilir ve festival kapsamındaki etkinlikleri takip edebilirsiniz. Serbest zaman sonrası tüm grubumuz ile buluşup uygunluk ve yeterli zaman olması halinde güzergahımız üzerinde bulunan bulunan üzüm bağını ziyaret edip dileyen misafirlerin alışveriş yapması için kısa bir süre verildikten sonra Marmaris'te olan otelimize doğru hareket ediyoruz. 

Konaklama : Yunus Hotel vb.

3. Gün: MARMARİS – AKYAKA – AZMAK DERESİ- PAMUKKALE - ANKARA

Sabah otelimizde serpme kahvaltımızı aldıktan sonra Akyaka’ya hareket ediyoruz. Akyaka sokaklarını, evlerini ve sahilini gezip, göçmen kuşlarının dinlenme alanı olan Azmak Koyu’nu gördükten sonra dileyen misafirler meşhur Azmak deresinde tekne turlarına katılabilir ve nehir kenarında manzaranın tadını çıkartarak bol bol fotoğraf çekebilirler. Akyaka'da geçireceğimiz zaman sonrasında bir sonraki gezi noktamız olan Pamukkaleye doğru hareket ediyoruz.Pamukkale'ye varışımız sonrası öğle yemeği aramızı veriyoruz. Yemek arası sonrası tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti'nde; Antik Havuz, Antik Tiyatro, Daha sonra Pamukkale Travertenler'in görülmesi ile turumuzu tamamlıyoruz ve Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Güzel bir Festival Turumuzun ardından Ankara'ya varış . Bizleri tercih eden misafirlerimize teşekkür ediyor bir başka Tatilino Turizm turunda görüşmek dileğiyle .

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#172
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI , 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21:00 Kızılay Gama İş merkezi önü
21:15 Armada AVM önü
21:30 Ümitköy Köprüsü altı ( Eskişehir İstikameti )
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.790TL

en düşük kişi başı

3.790TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


• Gidiş-Dönüş Ulaşım
• İlk Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı
• Çevre Gezileri
• Otel Konaklaması 1 Gece
• Sabah Kahvaltısı 1 (Otelde Serpme Kahvaltı )
• Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


• Kişisel Harcamalar
• Öğle Yemekleri
• Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
• Akşam Yemeği 1 (Otelde)
• Müze ören giriş ücretleri