EKSTRALAR DAHİL

Fethiye Ölüdeniz Kaş Olympos Adrasan Turu İstanbul Çıkışlı

Fethiye Ölüdeniz Kaş Olympos Adrasan Turu İstanbul ÇıkışlıFethiye Ölüdeniz Kaş Olympos Adrasan Turu İstanbul ÇıkışlıFethiye Ölüdeniz Kaş Olympos Adrasan Turu İstanbul Çıkışlı


İstanbul'dan başlayıp Ege ve Akdeniz'in masalsı güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız? Fethiye'den 12 Adalara, Kaş Kalkan'dan Olimpos ve Adrasana uzanan bu tur, size unutulmaz bir macera sunuyor. Doğanın büyüsü, tarih ve huzur dolu anlar için bu eşsiz yolculuğa katılın!

  • 12 Adalar Tekne Turu Dahil
  • Fethiye-Ölüdeniz-Saklıkent
  • Suluada Tekne Turu Dahil
  • Kaş-Kalkan-Patara
  • Olimpos-Adrasan-Göynük Kanyonu
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım

İstanbul Çıkışlı Likya Turu

İstanbul'dan ilk ve tek olarak düzenlenen Tur Programı Her Hafta Kesin Kalkışlı

Likya'nın gizemli güzelliklerini keşfetmeye hazır olun! Fethiye'den başlayarak Ölüdeniz, Kaş, Kalkan, Adrasan, Olympos, Phaselis, Göynük Kanyonu, Patara Plajı ve Suluada gibi benzersiz noktaları ziyaret edeceğiniz bu tur, size unutulmaz anlar yaşatacak.

 Tam gün yemekli 12 Adalar Tekne Turu HEDİYE! 
 Tam gün yemekli Suluada Maldivler Tekne HEDİYE! 

Ölüdeniz, Patara ve Phaselis gibi eşsiz plajlarda yüzme molası verirken, Likya'nın antik kentlerini keşfedecek, Göynük Kanyonu'nda doğanın büyüsüne kapılacaksınız.

Gezilecek yerler arasında Belcekız Plajı, Tlos Antik Kenti, Kaputaş Plajı, Saklıkent Kanyonu ve Olympos Antik Kenti gibi birbirinden etkileyici noktalar bulunuyor.

Kredi kartına vade farksız 3 taksit veya ön ödeme imkanıyla kişi başı 10499 TL'den başlayan fiyatlarla bu eşsiz Likya Turu'na katılma fırsatını kaçırmayın!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Belirlenmiş noktalarda sizlerle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz.

22.00 İncirli Alfemo Önü
22.15 Mecidiyeköy Mado - Simit Sarayı Önü
22.45 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
23.00 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
00.30 İzmit Halkevi

2. Gün: FETHİYE - ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT - TLOS – YAKA PARK

İstanbul'dan yola çıktıktan sonra sabah saatlerinde Fethiye'ye varış. Aracımızda alacağımız kahvaltılık ikramın ardından, Belcekız olarak da bilinen eşsiz Ölüdeniz'e doğru yola çıkıyoruz. Denize girmek isteyen misafirlerimiz için önceden hazırlıklarını yapmalarını ve eşyalarını yanlarına ayrı bir çanta olarak almalarını önemle tavsiye ediyoruz. Bölgede bulunan kabinleri kullanabilirsiniz.
Masmavi Suların Keyfi: Ölüdeniz Milli Parkı
Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı'nda serbest zaman. Denizin ve güneşin tadını çıkarırken, plajın eşsiz manzarasıyla huzur bulabilirsiniz. Buluşma saatine kadar Ölüdeniz'in tadını çıkardıktan sonra, Saklıkent Kanyonu'na doğru yola çıkıyoruz.
Doğanın İçinde Bir Yürüyüş: Saklıkent Kanyonu
Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu'na varış. Buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yol güzergahımızda panoramik olarak Tlos Antik Kenti'ni görüyor ve Yaka Park’ta serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşma ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz. Dinlenme ve yeni gün için enerji toplama fırsatı buluyoruz.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Mola esnasında alınacaktır.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.

3. Gün: TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU

Mavi ve Yeşilin Büyüsü: Oniki Adalar Tekne Turu
Sabah otelimizde keyifli bir kahvaltının ardından, Fethiye'nin ve Göcek'in masmavi sularında eşsiz bir deneyim için hazır olun. Oniki Adalar Tekne Turu'na katılarak, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacaksınız.
Birbirinden Güzel Koy ve Adaları Keşfetme Zamanı
Teknemizle Fethiye'nin ve Göcek'in en güzel koy ve adalarına doğru yola çıkıyoruz. Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası, Yassıca Adaları, Samanlık Koyu ve Şövalye Adası gibi benzersiz noktaları ziyaret ederek özgürce yüzme imkanı bulacaksınız.
Teknede Lezzetli Bir Mola: Öğle Yemeği
Teknede alacağımız öğle yemeği ile birlikte, tur boyunca sizi bekleyen lezzetli bir mola keyfi yaşayacaksınız. Eşsiz manzaralar eşliğinde sunulan yemek, deniz ve güneşin tadını çıkarmanızı sağlayacak.
Akşam Yemeği ve Konaklama: Otelimize Dönüş
Tekne turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği için otelde dinlenme ve konaklama fırsatı buluyoruz. Yeni gün için dinlenmiş ve enerjik bir şekilde hazırlanıp, unutulmaz anılarla dolu bir günün ardından rahat bir uyku çekme zamanı.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : 12 Adalar Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.

4. Gün: PATARA - KALKAN - KAPUTAŞ PLAJI - KAŞ

Sabah otelimizde doyurucu bir kahvaltı sonrasında, Türkiye'nin en uzun sahil şeridinden biri olan Patara'ya doğru yola çıkıyoruz. Burası, antik bir şehri de barındıran ve 12 kilometrelik altın sarısı kumsalıyla ünlüdür.
Patara'nın Gizemli Dünyası: Antik Kent ve Altın Sarısı Kumsal
Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra, Patara'nın eşsiz kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği için mola veriyoruz. Daha sonra, Kalkan'a hareket ediyor ve limanı gezerek bölgenin atmosferini yakından tanıma fırsatı buluyoruz.
Doğanın Eşsiz Güzelliği: Kaputaş Plajı ve Kaş
Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nın panoramik manzarasını gördükten sonra, Kaş'a doğru hareket ediyoruz. Kaş sokaklarında keyifli bir yürüyüş yaparken, ülkemizin en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı da fotoğraflama fırsatı buluyoruz.
Olympos'un Büyüsü: Akşam Yemeği ve Konaklama
Kaş gezimizin ardından Olympos'a doğru yola çıkıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği için otelde dinlenme ve konaklama fırsatı buluyoruz. Bu unutulmaz günün ardından, yeni bir maceraya hazır olmak için dinlenmiş bir şekilde uykuya dalıyoruz.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe
Konaklama : Türkmen Tree House vb.

5. Gün: SULUADA TEKNE TURU VE ADRASAN KOYLARI

Berrak Suların Büyüsü: Suluada Tekne Turu
Sabahın erken saatlerinde lezzetli bir açık büfe kahvaltının ardından, Adrasan Limanı'na doğru yola çıkıyoruz. Saat 10:00'da başlayacak olan Suluada Tekne Turu için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.
Türkiye'nin Maldivleri: Suluada'nın Berrak Sularında Yüzme Zamanı
10:00-17:00 saatleri arasında sürecek olan tekne turumuzda, Türkiye'nin en berrak koylarından biri olarak bilinen Suluada'ya doğru yol alıyoruz. Tekne turumuz boyunca, eşsiz koylarda yüzme molası ve keyifli geziler yapma fırsatı buluyoruz. Öğle yemeğimizi taze levrek balığı, makarna ve salata ikramıyla teknede alıyoruz.
Eğlenceli Bir Gün: Müzik ve Yüzme Molalarıyla Dolu
Gün boyunca müzik ve eğlencenin bol olduğu bu özel günün ardından, çay ve meyve ikramı ile teknemizden ayrılıyor ve Olympos'a geri dönüyoruz.
Gece Hayatının Keyfi: Çıralı Yanartaş Dağı Gezisi ve 80'ler 90'lar Partisi
Canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizin ardından, isteğe bağlı olarak doğa harikası Çıralı Yanartaş Dağı'na geziye çıkıyoruz. Ardından, gece hayatının vazgeçilmezi olan Lykia Bar'a özel ve ücretsiz girişle 80'ler 90'lar partisine katılıyoruz. Olympos'un gecesiyle eğlenmeye devam ediyoruz.,

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Suluada Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Türkmen Tree House Vb

6. Gün: GÖYNÜK KANYONU – PHASELİS ANTİK KENTİ YÜZME MOLASI

Likya Yolu Macerası ve Doğa Harikaları: Beydağları Sahil Milli Parkı ve Phaselis Antik Kenti Turu
Sabahın erken saatlerinde otelimizden ayrılarak unutulmaz bir doğa ve tarih yolculuğuna çıkıyoruz. Likya Yolu'nun eşsiz güzergahında yer alan Beydağları Sahil Milli Parkı içinde bulunan kanyon, muhteşem manzarasıyla bizi büyüleyici bir serüvene davet ediyor.
Doğanın Kucağında: Beydağları Sahil Milli Parkı ve Kanyon
Dünya çapında ünlenen kanyon girişindeki yapay göletle karşılaşıyoruz. Bu gölet etrafında serbest zamanımızda dinlenebilir ve kafeteryada ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Macera parkı ve zipline parkurunda keyifli anlar yaşayabilir veya dere boyunca yürüyerek doğal havuzda serinleyebiliriz. Yürüyüş esnasında kanyonda bulunan mağaraları keşfedebiliriz.
Tarihin İzinde: Phaselis Antik Kenti
Serbest zamanımızın ardından buluşarak en önemli antik kentlerden biri olan Phaselis'e geçiyoruz. Tarihi kalıntıları keşfettikten sonra Phaselis koyunda denizin tadını çıkarabiliriz.
İstanbul'a Dönüş: Keyifli Yolculuk ve Gezimizin Sonu
Belirlenen saatte buluşarak İstanbul'a hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk ve gerekli molaların ardından gece saatlerinde İstanbul'a varış ve gezimizin sona ermesiyle unutulmaz anılarla dolu bir günü geride bırakıyoruz.

EK BİLGİLER

Turlarımızla İlgili Önemli Bilgilendirme
LÜTFEN OKUYUNUZ


1- Turlarımız, katılımcı sayısına göre minibüs, midibüs veya otobüslerimizle düzenlenmektedir. Turun iptal edilmesi durumunda (min.15 kişi), konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden bildirim yapılacaktır.
2- Tatilino Turizm, gerektiğinde tur güzergahını içeriği aynı kalacak şekilde değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen geziler başka bir gün gerçekleştirilebilir.
3- Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapatılan durumlarda gezi veya turlar yapılamaz. Bu durumdan Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4- Programdaki serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenmektedir.
5- Tatilino Turizm, otel standartları aynı kalmak şartıyla değişiklik hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde etkinlik olması durumunda (fuar,kongre,ulusal bayram ve tatil dönemi) konaklamalar çevre şehirlerde yapılabilir.
6- Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan farklı olabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7- Tur sırasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8- Programda belirtilen ekstra gezilerin yeterli katılım olmaması halinde yapılmama ihtimali bulunmaktadır.
9- Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme şekline göre yapılır. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler aynı şekilde iade edilirken, kredi kartı ile yapılan ödemeler işlem yapılan karta iade edilir.
10- Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır ve turu satın alan misafirlerimiz bu şartları kabul etmiş olurlar. Kesin kayıt esnasında tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#209
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 4 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
22.00 İncirli Alfemo Önü
22.15 Mecidiyeköy Mado - Simit Sarayı Önü
22.45 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
23.00 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
00.30 İzmit Halkevi
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, turun başlama tarihinden en az 15 gün öncesine kadar iptal veya değişiklik taleplerini acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdürler. Hizmetin başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal tarihinden itibaren 21 iş günü içinde ödeme şekline göre yapılır. Son 15 gün içinde yapılan taleplerde iptal iade mümkün değildir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
1.000 TL
48 Saate Kadar İptal Sigortası (Tatil başlangıç saatinden 48 saat öncesine kadar kesintisiz iade almanızı sağlar. Alındığı adet kadar kişiyi kapsar. Kişi başıdır.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

10.499TL

en düşük kişi başı
  %10 İndirim


DAHİL OLANLAR:


► Turizm Aracı İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► İki Gece Fethiye'de Konaklama
► İki Gece Olympos’ta Konaklama
► Konaklama Yerlerinde Sabah Kahvaltıları (4) ve Akşam Yemekleri (4)
► İki Öğle Yemeği (12 Adalar ve Suluada Tekne Turları sırasında)
► Tam Gün Öğle Yemekli 12 Adalar Tekne Turu
► Tam Gün Suluada Yemekli Tekne Turu
► Seyahat Sigortası Paketi
► Deneyimli Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri (12 Adalar Tekne Turu ve Suluada Tekne Turu Hariç)
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Ekstra Turlar
► Müze, Ören Yeri, Plaj ve Milli Park Giriş Ücretleri