İYİ SEÇİM!

Günübirlik Kapadokya Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Kapadokya Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Kapadokya Turu Ankara Çıkışlı


Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu , bol kültürü, bol görseli ve tarihi bir arada yaşayacaksınız ! Kapadokya bölgesi görselliği ve muhteşem tarihi ile huzur bulup unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz muhteşem birgün sizi bekliyor !

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Sabah Araç içi Kahvaltılık Paketi
  • Tatilino Turizm İle Kapadokya'yı keşfetme fırsatı

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU

TUZ GÖLÜ -  GÜVERCİNLİK VADİSİ PANORAMA -  UÇHİSAR KALESİ - GÖREME PANORAMA- ŞARAP FABRİKASI- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ - ÜÇ GÜZELLER PERİ BACALARI 

KİŞİ BAŞI 990 TL

KREDİ KARTI VE ONLİNE GÜVENLİ ÖDEME İLE HEMEN REZERVASYON YAPTIR
ÜSTELİK KAPORA YATIRIP GERİ KALANINI ARAÇ İÇERİSİNDE NAKİT ÖDE!

Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu , bol kültürü, bol görseli ve tarihi bir arada yaşayacaksınız ! Kapadokya bölgesi görselliği ve muhteşem tarihi ile huzur bulup unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz muhteşem birgün sizi bekliyor !

ANKARANIN EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE GÜNÜBİRLİK TURLAR | KAPADOKYA TURLARI
600 MİLYON YILLIK TARİHİ TATİLİNO İLE KEŞFETMEYE HAZIR OLUN 

KAPADOKYA TURU ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:20 Taurus avm önü
07:35 Gölbaşı Shell Benzinlik

Yol güzergahında Tuz Gölü'nde kısa bir fotoğraf molasının ardından Güzel Atlar Diyarı Kapadokya’ya ulaşıyoruz.

Bölgedeki ilk durağımız Kapadokya'nın en meşhur seyir noktalarından biri olan Güvercinlik vadisi olacaktır. Burada Rehberimizden alacağımız bilgiler ve verilen fotoğraf molasının ardından bir kaya çıkıntısına yerleşmiş olan, tarihi yüzlerce yıl öncesine uzanan ve Kapadokya'ya tepeden bakan Uçhisar Kalesini görüyoruz. Burada verilen fotoğraf molamızın ardından Göreme ve Kızıl Çukur vadisinin eşsiz manzarasına tanık olacağımız Göreme Panaroma noktasında bir kahve molası veriyoruz. Verilen molanın ardından Kapadokya tarihinin en değerli el sanatlarından olan ve halen bölgede kuşaktan kuşağa el değiştirerek gelen atölyeleri ziyaret edip çanak çömleğin eski usul ile yapılma şeklini ustamızın keyifli anlatımıyla seyrediyoruz.Hem kullanım hem de hediyelik olarak üretilen ve satılan ürünlerin bulunduğu fabrika satış mağazasını gezdikten sonra öğle yemeği için Avanosa gidiyoruz ve burada öncelikle meşhur kızılırmak nehrini görüp sallanan köprüyü geçerek Avanos merkezde yemek için serbest zaman veriyoruz. Verilen zamanın ardından Göreme'ye hareket ediyoruz. Göreme de bulunan vadi içindeki özel parkurlarda dileyen misafirlerimiz yaklaşık 1 saat sürecek olan ATV turlarına katılabilirler. Diğer misafirlerimiz Göreme merkezinde birbirinden güzel kafeler ve alışveriş alanlarında keyifle zaman geçirebilirler. Göreme de geçirdiğimiz zaman sonrasında Ürgüp’e geçiyoruz. Yol güzergahında kart postalları süsleyen Üç Güzeller peri bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ürgüp merkezde bulunan meşhur Turasan Şarap fabrikasını ziyaret ettikten sonra turumuzu tamamlıyoruz ve Ankara’ya hareket ediyoruz.

Neşeli yolculuğumuz ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir başka Tatilino Turizm turunda görüşmek dileğiyle..

Kapadokya Turları'mızda uğrak noktalarımızdan olan mahsen , çömlek atölyesi , kuruyemiş gibi noktalarda tamamen yöresel olan ürünleri üretim alanlarından alabilirsiniz.Günübirlik Kapadokya Turu'nda gezilen alışveriş noktalarında üretim aşamalarını canlı olarak görebilmektesiniz.Öğle yemeği Kapadokya bölgesine ait yöresel restourantlarda isteğe bağlı olarak verilmektedir.Kapadokya Turu'nda Misafirlerimizin Mevsimsel Durumlara Bağlı Olarak Spor Ayakkabı Giymeleri , Yağmurluk ve Şemsiye Bulundurmaları Gerekebilir.

EK BİLGİLER

Kapadokya Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#63
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
SABAH ARAÇ İÇİ KAHVALTI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:20 Taurus avm önü
07:35 Gölbaşı Shell Benzinlik
İPTAL POLİTİKASI:
► Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

990TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


►Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
►Araçta Sandvic Kahvaltı Paketi
►Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

HARİÇ OLANLAR:


►Kişisel harcamalar.
►Öğle yemeği
►Müze – ören yeri – seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri