TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turu

28 Kasım 2020
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
28 Kasım 2020 - 28 Kasım 2020 Kahvaltı Dahil
29 Kasım 2020 - 29 Kasım 2020 Kahvaltı Dahil
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU

 KAPADOKYA TURU SALLANAN KÖPRÜ - UÇHİSAR - KALE ALTI- GÖREME PANORAMA- ŞARAP FABRİKASI- DEVRENT VADİSİ - PAŞABAĞI - ASMALI KONAK - ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ

Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu , bol kültürlü, bol görselli ve tarihi bir arada yaşayacaksınız ! Kapadokya bölgesi görselliği ve muhteşem tarihi ile  huzur bulup unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz muhteşem birgün sizi bekliyor !

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | KAPADOKYA TURLARI

 

KAPADOKYA TURU ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07:15 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

07:30 Armada Avm Önü

 • 1. Gün 28 Kasım Cumartesi
  TUZGÖLÜ AVANOS ÜRGÜP GÖREME ASMALI KÖŞK

  Sabah saat 07:15'de belirlenen yerden hareket gerçekleşiyor. Güzergah üzeri belirlenen diğer noktalardan da misafirlerimizi aldıktan sonra eğlence dolu Kapadokya Turu yolculuğumuz araç içi ikramlarla başlıyor. 
  Yol güzergahında ilk molamızı her derde deva olan Tuz Gölü’nde veriyoruz. 
  Fotoğraflarımızı çekip göl kenarında yürüyüşümüzü yaptıktan sonra tekrar aracamıza geçip Güzergah üzeri hareketimize devam ediyoruz. Belirlenen sabit noktadan bölgeyi çok iyi bilen profesyonel kokartlı rehberimizi aldıktan sonra gezimiz tam anlamıyla başlamış oluyor. 
  İlk olarak Sallanan Köprü'nün görülmesi ve eşsiz fotoğraf karelerine alınması için serbest zaman veriyoruz.  Öğlen yemeği için de yine aynı yerde bulunan bölgenin en iyi ve kaliteli restaurantına doğru hareketimiz gerçekleşiyor. Vadinin eşsiz manzarasına karşı bölgenin yöresel yemekleriyle donatılmış açık büfe öğlen yemeğimizi alıyoruz.  Kısa bir serbest zaman sonrasında rehberimiz eşliğinde sırasıyla gezimiz başlıyor. İlk olarak Uç Hisar, Kale Altı, Göreme Panorama, Turasan Şarap Fabrikası, Devrent, Paşabağı, Asmalı Konak ve Avanos Çanak Çömlek Atölyeleri gezimiz gerçekleşiyor. 
  Bölgede bilindiği üzere kuruyemiş meşhur olduğu için yine en taze kuruyemişleri barındıran yöresel bir işletmede kısa süre molamızı verip alışverişimizi yapıyoruz. 
  Alışverişimiz sonrasında aracımıza geçiyor ve Ankara’ya dönmek üzere yola koyuluyoruz. 
  Saat 23:00 civarı Ankara'ya varıyoruz. Bir dahaki organizasyonumuzda görüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.

Araç içerisinde ikramlar

Araçta Sandvic Kahvaltı

Koltuk sigortası.

Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

Tur boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar.

Müze – ören yeri – seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri

Öğlen yemeği Açık Büfe (30,00₺)

Seyahat Edilen Araçlar ?

Tur Araçları Katılım Durumuna Göre 18-27-31-46-50-54 Kişilik Turizm Paket Araçlardır. Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir , Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir.

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 
Çokça fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj veya powerbank bulundurmayı unutmayınız..


Günübirlik Kapadokya  Turu na Neden Katılmalısın?
Kapadokya Turu eskiden burada yaşayan ve dinlerini özgürce yaşamak için saklanan Hristiyan toplumunun izlerini taşırken, Taşkın Paşa Cami, Aziz Theodore Kilisesi, Pembe Vadi gibi yapıların tarihiyle adeta büyüleniyor insan . Zelve Vadisi’nde peribacalarının farklı oluşumlarına ve dev şapkalarına tanık olabilir, bilhassa Üç Güzeller’i yakından görebilir, Çavuşin Köyü’nde bulunan ve en eski yaşantılara ait kalıntıları görebilir, hatta dokunabilirsiniz. Roma’nın eski zamanlarından kalan Uçhisar Kalesinin panoramik görkemi  ile tanışabilirsiniz.Üzüm bağlarının boydan boya sardığı bu cennet yerde şarap yapımı da kaçınılmaz bir hal alıyor. Sayısız şarap çeşidine ev sahipliği yapan şarap tadım evlerini gittiğiniz her yerde görmeniz mümkün. Göreme’nin vadileri arasında kaybolurken yapılan uzun yürüyüşlerle doğanın kalbinde nefes alabilirsiniz.

 

* Her Cumartesi Pazar geçerlidir.

* 0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

* Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 

* MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.

Araç içerisinde ikramlar

Araçta Sandvic Kahvaltı

Koltuk sigortası.

Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

Tur boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar.

Müze – ören yeri – seyir terası gibi yerlerin giriş ücretleri

Öğlen yemeği Açık Büfe (30,00₺)

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 70 TL Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 149 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 129 ₺
7-12 Yaş 129 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.