İYİ SEÇİM!

Okul Gezisi | Efes Şirince Pamukkale TuruOkul Turları 'ndan en çok tercih edilen Konaklamalı Efes Şirince Pamukkale için Hazır mısın?
Detaylı Bilgi: 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • MEB UYGUN EVRAKLAR
  • Profesyonel Rehber ve Acente Refakati
  • Tecrübeli Personel
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Daha Mutlu Öğrenciler

Konaklamalı İzmir Efes Meryem Ana Kuşadası Pamukkale Turu Gezgin Okul Güvencesiyle

İzmir Efes Meryem Ana Kuşadası Pamukkale Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz kültürlerini gezerek ve eğlenerek öğreniyor.

İzmir Efes Meryem Ana Kuşadası Pamukkale Okul Gezisi detayları için 0212 570 36 63 nolu telefondan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün 
Buluşma ve İlk Gün

Saat 00:00’da belirtilen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Gezgin Okul araç içi ikramlar eşliğinde feribot yolculuğumuzun ardından-Yalova- Bursa- Balıkesir – Manisa- İzmir üzerinden 2 adet mola vererek saat:07:00’da Efes’e varmış oluyoruz. Daha sonra aşağıda belirtilen tur programımız ile İzmir Pamukkale Turumuza başlıyoruz.

ŞİRİNCE – MERYEM ANA EVİ, EFES ANTİK KENTİ – KUŞADASI

Normal hava ve yol koşullarında sabah saatlerinde kahvaltı molasını köklü bir geçmişe sahip olan “Dağdaki Efes” adıyla anılan güzeller güzeli eski bir Rum köyü olan Şirince de veriyoruz. Kahvaltı sonrası Şirince gezimizde bizleri mor çiçekli hatmiler, deve dikenleri, zeytinlikler, mandalina ve incir ağaçları yol boyunca karşılıyor. Burası evleriyle doğasıyla tarihiyle adeta cennetten bir köşe gibi. Şirince gezimizi takiben, Selçuk’a geçiyoruz. Selçuk şehir turu ve Arkeoloji Müzesi'ni gezip öğle yemeği sonrası gören herkesi büyüleyen önceleri bir liman şehri olan Efes Antik Kenti’ne geçiyoruz. Küretler Caddesi, Arcadıane Caddesi, Trajan Çeşmesi, Herakles Kapısı, Memmius Anıtı, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Agora, Parlemento Binası, Odeon, Mozaikli Kaldırım, Palaestra, Eshabı Kehf, Tiyatro, Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi gezileri ile geçmişten günümüze mükemmel bir tarih yolculuğu yapıyoruz. Efes’te kısa bir alışveriş molası sonrası konaklamak için Pamukkale’ye hareket ediyoruz.

Otelde alınan akşam yemeği sonrası, dinlenme için serbest zaman veriliyor.

2. Gün
İkinci Gün ve Dönüş

HiERAPOLİS- PAMUKKALE -TRAVERTENLER –KARAHAYIT

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Pamukkale’de önce, termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ardından tarihi Hierapolis Antik Kenti(Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro) gezdikten sonra. Araçlarımıza binerek KARAHAYIT a gidiyoruz. Burada güzellik çamur havuzları. Yosun banyoları, hastalıklara iyi gelen balık havuzları sonrası Öğle yemeği ve Dünyaca ünlü Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası DÖNÜŞ için İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka Gezgin Okul etkinliğinde buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Her 42 Kişilik Katılımda 4 Öğretmen Ücretsiz

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi Günübirlik Olarak Gerçekleşebilir mi?

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi İstanbul'dan uzaklığı nedeniyle konaklamalı olduğu gibi günübirlik tur olarak gerçekleşmesi uygun olmayacaktır.

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi Öğrenciler İçin Neden Önemlidir?

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz Efes'te kültürlerini gezerek öğrenirken, geçmişi eski dönemlere dayanan Şirince'de doğanın ve o tarihi taş sokakların keyfini çıkarıyor. Yine doğa harikası olan Pamukkale Travertenleri ile mucizelere şahit oluyoruz.

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi İçin Rehber Gerekli midir?

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi dahil bütün turlarda kokartlı rehber bulundurmak yasal zorunluluktur. Okul Turlarımızda profesyonel rehberlerimiz öğrencilerimize tüm detaylarıyla kültürlerini ve tarihlerini anlatmaktadır.

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi Kaç Kişilik Katılım İle Gerçekleşir?

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi için kişi sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda öğrenci ile Okul Turlarına katılabilirsiniz. Tüm sayılar için özel program ve fiyatlandırma hazırlanmaktadır. Size en uygun fiyatı hemen öğrenmek için 0212 570 36 63 nolu telefon numarasından çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Efes Şirince Pamukkale Okul Gezisi İçin Gerekli İzinler Nasıl Alınır?

Efes Şirince Pamukkale için birlikte belirlenecek detaylar doğrultusunda gerekli tüm evraklar acentamız tarafından hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır. Bu belgeler ile kolaylıkla izin alabilirsiniz. Acentamız gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Pamukkale Hakkında

Pamukkale, Denizli ilinde bulunan ve Türkiye'nin en çok yerli,yabancı turist çeken turizm merkezlerinden biridir. Merkeze 20 km mesafededir. Beyaz ve güzel görüntüsü Karbonat Mineralleri ile oluşmuştur. Nadide bir şaheser olan Pamukkale, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alır.

Pamuksu bir görünümü ile görenleri kendisine hayran bırakan Beyaz Cennet Pamukkale, sizi tüm güzelliklerini görmeye davet ediyor.

Efes Hakkında

Bugün İzmir ilinin Selçuk ilçe sınırları içerisinde bulunan Efes Antik Kenti, en öncelerde Antik bir Yunan kenti iken daha sonralarda Roma kenti olmuştur. UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'ne 1994 te dahil edilmiştir ve 2015 te Dünya Mirası olarak tescil edilmiştir.

Şirince Hakkında

Şirince'nin tarihi milattan sonra 5. yüzyıla kadar dayanıyor. Mübadele sonrası Şirince adını alır ve günümüzde, Yunanistan' a kaçan Rumlara ait evleri ve kiliseleri içinde saklar. Tarihi ve doğal güzellikleri ile görülmesi gereken bbir turizm merkezidir.

Ayrıca Turlarımızda

Profesyonel Tur Rehberi

Öğrenciler, profesyonel tur rehberlerimiz ile beraber yeni yerler keşfetmenin büyüsünü keşfediyor, daha sosyal ve aktif gençler olma yolunda önemli deneyimler elde ediyor.

Lüks Araçlarla Ulaşım

Gezgin Okul ile tanışan öğrenciler, İstanbul dışı, lüks araçlarla konaklama imkânı olan turlar ile kendi coğrafyasını bizzat görerek tanıma şansı buluyor.

Keyifli Yolculuklar

Kaliteli, uygun fiyat, verimli tatil üçgenini en ideal şekillerde sağlayan Gezgin Okul, bu programıyla öğretmenlerin yükünü azaltarak çocukların geleceğini şekillendirecek bir zihin tatilini yapmalarını sağlıyor.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Araçlarımızın kapasitesi ne olursa olsun turizm paketli konforlu araçlardır. Turlarımıza özel olarak seçilmektedir. Araçlarımızda yasal zorunluluk olan mesafelerde 2 şöför kullanılmaktadır. Aşağıda sıralanmış araçların sayıları ile kontenjanınızı belirleyebilirsiniz.

38 kişi ve üzeri Mercedes Travego–Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner araçlar kullanılmaktadır.

31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi-Doruk araçlar kullanılmaktadır.

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan araçlar kullanılmaktadır.

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılmaktadır.

Kaynak: Pamukkale Okul Gezisi, Şirince Okul Turları, Pamukkala Okul Gezisi, Pamukkale Okul Turu, Şirince Öğrenci Gezisi, Efes Öğrenci Turu, Şirince Okul Gezileri, Efes Okul Gezileri

NEDEN GEZGİN OKUL ?

►Okul turları için gerekli belgelerin eksiksiz yer aldığı dosya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rahatlıkla izin almak için.

►MEB Gezi Yönetmeliği'ne uygun, bölgeleri bilen ekiple hazırlanmış onlarca farklı tur programı için.

►TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi ile güvende olmak için.

►D2 belgeli yüksek model konforlu araçlarla seyahat etmek için.

►En iyi oteller ve en iyi restoranlarda ağırlanmak için.

►Gezgin Okul olarak öğrencilerimizin farklı yerler keşfederek zihin tatillerini yapmalarını hedeflediğimiz için.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#88
LOKASYON:
İzmir (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1-2-3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1-2-3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Lüks otobüslerle ulaşım
► Şirince'de Sabah kahvaltısı
► 2 öğün öğle yemeği
► Müze ve Örenyeri girişleri
► Belirtilen Otelde 1 gece konaklama
► Otelde sabah kahvaltısı
► Otelde akşam yemeği
► Programda belirtilen tüm çevre gezileri
► Otobüs içerisindeki tüm ikramlar
► Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


►Tüm Kişisel Harcamalar
►Tüm Öğle Yemekleri