UÇAK İLE

Uçaklı Tiflis Batum Turu İstanbul Çıkışlı

Uçaklı Tiflis Batum Turu İstanbul ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu İstanbul ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu İstanbul Çıkışlı


Göz kamaştıran doğası ve tarihin derin izleriyle dolu Gürcistan'ın incisi Tiflis ve sahil şehri Batum'u keşfetmek için hazır mısınız? İstanbul çıkışlı bu tur, muhteşem manzaraları, zengin kültürü ve lezzetli mutfağıyla unutulmaz bir deneyim sunuyor.

  • Gidiş Dönüş Uçak Bileti Dahil
  • Seyahat Sigortası
  • Yurtdışında Türkçe Rehberlik
  • 3 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
  • Bölgede Konforlu Araçlar İle Ulaşım
  • Batum-Tiflis-Karadeniz Tur Programı

İSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI TİFLİS BATUM TURU

3 GECE 4 GÜN

2 gece Tiflis ve 1 gece Batum Konaklamalı ve gidiş dönüş uçak bileti dahildir.

Tur kapsamında Gürcistan'ın gözde kentlerinden Batum da şehir ve kültür turu yapacaksınız. Ayrıca Stalin'in doğduğu şehir Gori'yi ziyaret edeceksiniz. Tam gün boyunca Gürcistan'ın başkenti Tiflis'i keşfedeceksiniz.

Gezilecek yerler arasında Kutaisi, Agmashenebeli Meydanı, Colchis Çeşmesi, Bagrati Katedrali, Tiflis'in sembollerinden olan Sameba Katedrali, Kura Nehri, Narikala Kalesi, Rustaveli Bulvarı, Özgürlük Meydanı, Kashueti Kilisesi, Mtskheta, Samtredia, Gori ve Stalin Müzesi, Batum'un önemli noktalarından Orta Camii, Avrupa Meydanı, Altın Post Heykeli, Tiyatro Binası, Ali Nino Heykeli ve Borçka Karagöl gibi görkemli yerler bulunuyor.

Kişi başı fiyatlar 13499 TL' den başlıyor ve kredi kartına vade farksız 3 taksit imkanı sunuluyor. Bu tur, Gürcistan'ın tarih ve kültür zenginliklerini keşfetmek isteyenler için unutulmaz bir deneyim sunuyor.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL - RİZE – SARP SINIR KAPISI - KUTAİSİ - AGMASHENEBELİ

Değerli misafirlerimiz, sabahın erken saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda buluşarak heyecan dolu bir yolculuğa hazır olun. Ajet tarifeli seferiyle saat 07.45'te İstanbul'dan Rize'ye uçacağımız bu özel turumuzda, Gürcistan'ın muhteşem şehirlerini keşfetmek için yola çıkıyoruz. Rize'den başlayarak Gürcistan'a geçişimizi gerçekleştirerek Kutaisi'ye doğru ilerleyeceğiz. Agmashenebeli Meydanı'ndan Bagrati Katedrali'ne kadar eşsiz güzellikleri keşfedeceğimiz şehir turumuzun ardından Tiflis'e hareket ediyoruz. Tiflis'in benzersiz atmosferinde unutulmaz anlar yaşamak için sabırsızlanıyoruz. Konaklama için Tiflis'teki otelimize yerleşmeden önce şehrin sokaklarında dolaşarak geceyi keşfetme fırsatı da sizleri bekliyor.

TUR DETAYLARI

Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : City Aveneu Hotel Tiflis vb.

Not: Sınır kapısında Türk Lirası'nı Gürcistan para birimi olan Lari'ye dönüştürmenizi öneririz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan arasında yapılan anlaşma gereği, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gürcistan'a T.C. kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilirler. 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişi için yanlarında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Sınırdan geçiş yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilir ve yaya olarak gerçekleşmektedir. Her yolcu, yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur ve olası olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. Ayrıca, kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekmektedir; aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.

2. Gün: SAMEBA KATEDRALİ - KURA NEHRİ -NARİKALA KALESİ - RUSTAVELİ

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Tiflis şehir turumuza başlıyoruz. Kura (Mtkvari) Nehri'nin her iki yakasına kurulu olan Tiflis, tarihi boyunca İpek Yolu üzerindeki konumuyla önemini korumuştur. İlk olarak teleferikle çıkacağımız Narikala Kalesi'ni ve Tiflis şehrini muhteşem bir manzara eşliğinde gözlemliyoruz. Daha sonra Hamamlar Sokağı'nı ve Cuma Camisi'ni ziyaret ederek Rustaveli Bulvarı'na geçiyoruz. Özgürlük Meydanı'ndan başlayan ve Gürcistan'ın sembolü Aziz George Heykeli'ni barındıran bu bulvar boyunca yürüyüş yapıyor ve Gürcistan Parlamentosu, Kaşveti Kilisesi, Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi gibi önemli yapıları panoramik olarak görüyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Versinaj Çarşısı'na geziyor ve alışveriş için serbest zaman geçiriyoruz. Akşamüzeri otelimize dönüyor ve rehberimizin belirleyeceği saatte dileyen misafirlerimizle Gürcü Gecesi'ne katılıyoruz. Gece boyunca eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşadıktan sonra tekrar otelimize dönüyoruz.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : City Aveneu Hotel Tiflis vb.
Etkinlik : Gürcü Gecesi (Ekstra)

3. Gün: TİFLİS - MTSKHETA - SAMTREDİA - GORİ - STALİN MÜZESİ - BATUM

Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından Tiflis'ten ayrılarak Batum'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde yer alan Mtskheta'yı ziyaret ederek UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bu antik şehri keşfediyoruz. Ardından yürüyerek yapacağımız şehir turunda, Ortacağ'da Gürcistan'ın en etkileyici yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip olan Svetitskoveli Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz. Şehrin yöresel pazarında serbest zaman vererek alışveriş yapma fırsatı buluyoruz ve sonrasında Gori şehrine doğru yola çıkıyoruz. Şida Kartli Bölgesi'nde bulunan ve Sovyet lideri Josef Stalin'in doğum yeri olan Gori'yi panoramik olarak keşfediyor ve Stalin Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Fotoğraf çekimlerinin ardından Batum'a doğru hareket ediyoruz ve konaklama için Batum'daki otelimize yerleşiyoruz.

TUR DETAYLARI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : İntourist Hotel 5* vb.
4. Gün: BATUM – ALİ NİNO HEYKELİ - TİYATRO BİNASI – POSEİDON HEYKELİ

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından Batum'un göz alıcı meydanlarını keşfetmek için otelimizden ayrılıyoruz. Piazza Meydanı'nda bulunan Aziz Nicholas Kilisesi, Memed Abaşhidze heykeli, Astronomik Saat ve Medea Heykeli gibi önemli noktaları görüyor ve alışveriş için serbest zaman ayırıyoruz. Rotamızda Kurban Said'in ünlü romanı "Ali ve Nino"nun heykeli ve Roma döneminden kalma Gonio Apsaros Kalesi var. Ardından Türkiye'ye geçiş için Sarp Sınır Kapısı'na doğru hareket ediyoruz. Giriş ve bagaj işlemlerimizin ardından Free Shop'ta alışveriş molası veriyoruz ve Türkiye'ye dönüş yapıyoruz. Borçka'ya doğru yola çıkıyoruz ve Karagöl'e minibüslerle ulaşıyoruz. Karagöl'ün muhteşem manzarasını görüp fotoğraflar çektikten sonra Rize Havalimanı'na doğru hareket ediyoruz. Ajet uçuşu (19:25)için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlayarak İstanbul'a dönüş yapıyoruz ve gezimizin sonuna gelerek Tatilino Turizm organizasyonlarında bir sonraki buluşmamızı dört gözle bekliyoruz.

TUR DETAYLARI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Ekstradır.
Akşam Yemeği : Rize Çayeli Lale lokantası önerilir. Ekstradır. 

EK BİLGİLER

Turlarımızla İlgili Önemli Bilgilendirme

LÜTFEN OKUYUNUZ

1- Turlarımız, katılımcı sayısına göre minibüs, midibüs veya otobüslerimizle düzenlenmektedir. Turun iptal edilmesi durumunda (min.15 kişi), konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden bildirim yapılacaktır.

2- Tatilino Turizm, gerektiğinde tur güzergahını içeriği aynı kalacak şekilde değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen geziler başka bir gün gerçekleştirilebilir.

3- Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapatılan durumlarda gezi veya turlar yapılamaz. Bu durumdan Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4- Programdaki serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenmektedir.

5- Tatilino Turizm, otel standartları aynı kalmak şartıyla değişiklik hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde etkinlik olması durumunda (fuar,kongre,ulusal bayram ve tatil dönemi) konaklamalar çevre şehirlerde yapılabilir.

6- Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan farklı olabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7- Tur sırasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8- Programda belirtilen ekstra gezilerin yeterli katılım olmaması halinde yapılmama ihtimali bulunmaktadır.

9- Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme şekline göre yapılır. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler aynı şekilde iade edilirken, kredi kartı ile yapılan ödemeler işlem yapılan karta iade edilir.

10- Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır ve turu satın alan misafirlerimiz bu şartları kabul etmiş olurlar. Kesin kayıt esnasında tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#212
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 30 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 30 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

13.499TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
3 Gece Otel Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Şahsi Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Akşam Yemekleri
Borçka Karagöl Minibüs Transferi
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Gürcü Gecesi
Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €) isteğe bağlı
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)
Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)