EN İYİ FİYAT

Yılbaşı Özel Uçaklı Kars Turu Ankara Çıkışlı

Yılbaşı Özel Uçaklı Kars Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Uçaklı Kars Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Uçaklı Kars Turu Ankara Çıkışlı


YILBAŞI ÖZEL UÇAKLI KARS TURU I 2 GECE 3 GÜN
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • 2 Gece Konaklama
  • Yılbaşı Özel Tur
  • Kars - Erzurum Turu

ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL UÇAK İLE KARS TURU

 30 ARALIK 2023 - 01 OCAK 2024

Anadolujet Havayolları İle Ankara Gidiş Dönüş

Gezilecek Yerler: Kars Şehir Merkezi • Ani Harabeleri • Çıldır Gölü • Sarıkamış Kayak Merkezi
Üç Kümbetler • Yakutiye Medresesi • Çifte Minareli Medrese • Ulu Camii • Erzurum Kongre Binası

KİŞİ BAŞI 9490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA - KARS HAVALİMANI - KARS ŞEHİR TURU - OTEL

Ankara çıkışlı uçak ile Kars turu için sabah saat 10:00'da Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde Buluşma. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra AnadoluJet Havayollarına ait TK7090 sefer sayılı uçağı ile saat 11:35’de Kars’a hareket. Saat 13:10’da Kars’a varış. Bizi bekleyen aracımıza binerek Kars merkeze geçiyoruz. İlk olarak Tren Garı, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi), Kanlı Tabya olarak adlandırılan Savaş Müzesi görülmesi sonrasında öğle yemeği molası ardından Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Vilayet Konağı, PTT Binası, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme ve konaklama.

TUR DETAYI

Öğle Yemeği : Kars merkezde ekstra olarak rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Kars merkezde ekstra olarak rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Simer Hotel vb.

2. Gün: ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ - OTEL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ani Harabelerine hareket ediyoruz. Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığına ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğimiz yerler arasında. Ardından ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Öğle yemeği molası sonrasında mevsimsel şartlara göre kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde kızakla gezinebilir, beyaz güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve otelimize dönüş ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Çıldır Gölü’nde ekstra olarak rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Kars merkezde ekstra olarak rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Simer Hotel vb. 

EKSTRA TURLAR

YILBAŞI ÖZEL KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ :

Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak katılacağımız Yılbaşı Özel Kafkas Gecesi Programı Daha Sonra Açıklanacak Olup, Tur Tarihinden Önce Fiyat ve Program Bilgisi Paylaşılacaktır.

3. Gün: KARS - SARIKAMIŞ - ERZURUM - HAVALİMANI - ANKARA

HOŞ GELDİN 2024.... Yeni yılın ilk sabahında otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Sarıkamış’a hareket. Yol güzergahımızda Sarıkamış Şehitler Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Ardından Kraliçe Katerina için yapılmış, Av Köşkünü dışardan fotoğraflanması sonrasında Sarıkamış Kayak Merkezine gidiyor ve burada kısa bir süre serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Erzurum merkeze varış. Öğle yemeği molası sonrasında Erzurum’da; Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii görüldükten sonra Rüstem Paşa hanında Oltu Taşı alış verişi için serbest zaman veriyoruz. Erzurum Kongre Binası’nın gezilmesinden sonra havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Anadolujet Havayollarına ait TK7075 sefer sayılı uçağı ile saat 20:00’da Ankara’ya hareket. Saat 21:35’de Ankara Esenboğa Havalimanına varış ve gezimizin sonu.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Erzurum'da ekstra olarak rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#158
LOKASYON:
Erzurum
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Esenboğa Havaalanı İç Hat Terminali 10:00
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.490TL

en düşük kişi başı

9.490TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Ankara > Kars > Ankara Anadolu Jet Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti ( Bagaj Hakkı 15 Kg. )
► Program Dahlinde Tur Aracı İle Ulaşım
► 2 Gece Kars Simer Hotel vb. Konaklama
► Otel'de Sabah Kahvaltısı (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Çıldır Gölü Kızaklı Fayton Turu
► Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Kafkas Gecesi