SON YERLER!

Adana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin Konaklamalı

Adana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin KonaklamalıAdana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin KonaklamalıAdana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin KonaklamalıAdana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin KonaklamalıAdana Portakal Çiçeği Festivali Ankara Çıkışlı - Mersin Konaklamalı


1 GECE 2 GÜN ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ANKARA ÇIKIŞLI
MEMNUNİYET ORANI EN YÜKSEK ACENTA
DETAYLI BİLGİ I 0312 425 05 45 - 0850 473 03 73

  • Portakal Çiçeği Festivali
  • Adana - Mersin Gezileri
  • 1 Gece Oda+Kahvaltı Konaklama
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Lüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik hizmeti

ANKARA ÇIKIŞLI FESTİVAL TURLARI | ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

Gezilecek Yerler: Adana - Taş Köprü - Sabancı Merkez Camii - Bebekli Kilise - Ramazanoğlu Köşkü ve Medresesi - Portakal Çiçeği Festivali Alanı -
Mersin - Tarsus - Tarsus Şelalesi - Eski Tarsus Evleri - Yedi Uyurlar Mağarası - Nusret Mayın Gemisi - Kırk Kaşık Bedesteni - Bilali Habeşi Mescidi 

KİŞİ BAŞI 2990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

Ankara Çıkışlı Festival Turları Tatilino İle Hem En Uygun Fiyat Garantisi Hem Memnuniyet Garantisi İle Online Olarak Satın Alabilirsiniz.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

23:30 Kızılay Gama İş merkezi Önü
23:45 Armada Avm Önü
23:59 Taurus AVM Önü


2. Gün: ŞEHİR GEZİSİ - TAŞ KÖPRÜ - SABANCI CAMİİ - ETKİNLİKLER

Sabah saatlerinde Adana'ya varıyoruz. Restoranımızda alacağımız kahvaltımızın ( EKSTRA ) ardından ilk durağımız olan Seyhan Nehri ve Taşköprü, Bebekli Kilise, Yağ Camii, Ulu Cami, Ramazanoğlu Köşkü ve Medresesini geziyoruz. Büyük ve Küçük Saat Meydanları, Atatürk Evi Müzesini geziyoruz. Sabancı Merkez Camii, Tarihi Kız Lisesi Binası gezilerimizi tamamladıktan sonra Festival alanına geçiyoruz. Festival alanında rehberimizin belirleyeceği saate kadar aktivitelere katılabilirsiniz. Güzel günün Ardından konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zamandır . Misafirlerimiz serbest zamanlarında akşam yemeği için merkezde gezip yöresel yemekler yiyebilirler. 

Konaklama : Dorel The Hotel

3. Gün: TARSUS - YEDİ UYURLAR MAĞARASI -TARSUS ŞELALESİ - NUSRET MAYIN GEMİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe veya set menü kahvaltı sonrasında, gezimize başlıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından, Tarsus Yedi Uyurlar Mağarası. Buradaki gezimizin ardından, Hz. Peygamber Danyal Makamı, Ulu Cami, İslamiyetin İlk Müezzini Olan Bilali Habeşi Mescidi Aziz Paul'un Doğduğu Evi ve Su Kuyusunu görüyoruz. Kırk Kaşık Bedesteni, Eski Tarsus Evleri, Tarsus Şelalesi gezisinden sonra Nusret Mayın Gemisini ziyaret ediyoruz. Güzel gezimizin ardından Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#173
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:30 Kızılay Gama İş merkezi önü
23:45 Armada Avm
23:59 Taurus avm
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

2.990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
► Otelde 1 Sabah Kahvaltısı (açık büfe veya set menü)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri
► Akşam Yemekleri
► 1.Gün Sabah Kahvaltısı
► Müze ve Ören Yer Giriş Ücretleri