İYİ SEÇİM!

Konya Turu | Okul Gezisi | Öğrenci TurlarıOkul Turları 'ndan en çok tercih edilen Konaklamalı Konya Turu için Hazır mısın?
Detaylı Bilgi: 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • MEB UYGUN EVRAKLAR
  • Profesyonel Rehber ve Acente Refakati
  • Tecrübeli Personeller
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Daha Mutlu ÖğrencilerKonaklamalı Konya Turu Gezgin Okul Güvencesiyle
Konya Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz kültürlerini gezerek ve eğlenerek öğreniyor.
Konya Okul Gezisi (Konya Okul Turları) detayları için 0212 570 36 63 nolu telefondan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün
Buluşma ve İlk Gün

Saat 23:00 Belirtilen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Gezgin Okul araç içi ikramlar eşliğinde Konya’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 02:00 Bolu Türsan dinlenme tesislerinde ve 08:00 Sabah kahvaltısı 2 adet molamızın ardından sabah 09:00 Konya’daki ilk durağımız olan Alâeddin Tepesi’ne varıyoruz ve Konya Turumuz başlıyor. Ardından Alâeddin Camii, Sultanlar Türbesi, Sultanlar Namazgâhı, İkinci Kılıçaslan Köşkü gezildikten sonra sırası ile aşağıda belirtişmiş tur programımız gerçekleşiyor.10:00 İnce Minareli Medrese,11:00 Çinileriyle gelenleri büyüleyen Karatay Medresesi,12:00 Mevlana müzesi,13:00 Öğle yemeği,14:00 Aziziye Camii,14:45 Tarihi Kütüphane,15:30 Şerafettin Camii,16:00 Şems-i Tebrizi Cami ve Türbesi,17:00 Sadreddin Konevi'yi ziyaret, İplikçi Camii,18:00 Akşam Yemeği,19:00 Otele yerleşme ve serbest zaman.

2. Gün 
İkinci Gün ve Dönüş

Konya – İstanbul08:00 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz,09:00 Meram bağları gezisi,10:00 Sadrettin-i Konevi Camii ve türbesi,11:00 Sahip Ata Külliyesi,11:45 Ateş baz Veli Hz Türbesi,13:00 Öğle yemeği14:00 Serbest zaman ve dönüş hazırlığı,15:00 İstanbul'a hareket,20:00 Bolu Türsan dinlenme tesislerinde mola,23:30 İstanbul’a varış ve bir başka Gezgin Okul organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.      

EK BİLGİLER

Her 42 Kişilik Katılımda 4 Öğretmen Ücretsiz

Konya Okul Gezisi Günübirlik Olarak Gerçekleşebilir mi?

Konya Okul Gezisi İstanbul'dan uzaklığı nedeniyle konaklamalı olduğu gibi günübirlik tur olarak gerçekleşmesi uygun olmayacaktır.

Konya Okul Gezisi Öğrenciler İçin Neden Önemlidir?

Konya Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz Konya da kültürlerini gezerek öğreniyor. Konya, dünya tarihinin ilk yerleşim yerlerinden biri olmasıyla beraber, müzeleri, camileri, abideleri, hanları ve kümbetleriyle gezmek için çok fazla tercih edilen bir turizm şehrimizdir.

Konya Okul Gezisi İçin Rehber Gerekli midir?

Konya Okul Gezisi dahil bütün turlarda kokartlı rehber bulundurmak yasal bir zorunluluktur. Konya Okul Turlarında profesyonel rehberlerimiz öğrencilerimize tüm detaylarıyla kültürlerini ve Konya Tarihini anlatmaktadır.

Konya Okul Gezisi Kaç Kişilik Katılım İle Gerçekleşir?

Konya Okul Gezisi için kişi sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda öğrenci ile Konya Okul Turlarına katılabilirsiniz. Tüm sayılar için özel program ve fiyatlandırma hazırlanmaktadır. Size en uygun fiyatı hemen öğrenmek için 0212 570 36 63 nolu telefon numarasından çağrı merkezimizi hemen arayıp bilgi alabilirsiniz.

Konya Okul Gezisi İçin Gerekli İzinler Nasıl Alınır?

Konya Okul Gezisi için birlikte belirlenecek detaylar doğrultusunda gerekli tüm evraklar acentamız tarafından hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır. Bu belgeler ile kolaylıkla izin alabilirsiniz. Acentamız gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Konya Hakkında

Konya, dünya tarihinin ilk yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı dikkat çeken bir ilimizdir. İç Anadolu Bölgesi 'nde yer alan şehir, 1097 ve 1277 yılları arasında Selçuklu İmparatorluğu'nun başkentliğini yapmıştır. Ünlü İslam bilgini Mevlana ile özdeşleşen bir kentimiz olmasına rağmen bir çok İslam büyüğünede ev sahibi yapmıştır.

Birçok tarihi, kültürel, doğa hazinesine sahip ve tarih boyunca muazzam bir yerleşim ve ticaret kenti olan Konya, tarihi İpek Yolu üzerinde bulunmaktadır. Müzeler, camiler, abideler, hanlar ve kümbetleriyle Konya ilgi çeken bir turizm kentidir.

Ayrıca Turlarımızda


Profesyonel Tur Rehberi

Öğrenciler, profesyonel tur rehberlerimiz ile beraber yeni yerler keşfetmenin büyüsünü keşfediyor, daha sosyal ve aktif gençler olma yolunda önemli deneyimler elde ediyor.

Lüks Araçlarla Ulaşım

Gezgin Okul ile tanışan öğrenciler, İstanbul dışı, lüks araçlarla konaklama imkânı olan turlar ile öğrencilerimiz kendi coğrafyasını bizzat görerek ve hissederek tanıma şansı buluyor.

Keyifli Yolculuklar

Kaliteli, uygun fiyat, verimli tatil üçgenini en ideal şekillerde sağlayan Gezgin Okul, bu programıyla öğretmenlerin yükünü azaltarak çocukların geleceğini şekillendirecek bir zihin tatilini yapmalarını sağlıyor.

Kaynak: Konya Okul Gezisi, Konya Okul Turları, Konya Okul Turu, Konya Öğrenci Gezisi, Konya Öğrenci Turu

NEDEN GEZGİN OKUL ?

► Okul turları için gerekli belgelerin eksiksiz yer aldığı dosya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rahatlıkla izin almak için.

► MEB Gezi Yönetmeliği'ne uygun, bölgeleri bilen ekiple hazırlanmış onlarca farklı tur programı için.

► TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi ile güvende olmak için.

► D2 belgeli yüksek model konforlu araçlarla seyahat etmek için.

► En iyi oteller ve en iyi restoranlarda ağırlanmak için.

► Gezgin Okul olarak öğrencilerimizin farklı yerler keşfederek zihin tatillerini yapmalarını hedeflediğimiz için.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#98
LOKASYON:
Konya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1-2-3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1-2-3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Lüks otobüslerle ulaşım
► Otobüste Sabah kahvaltısı
► 2 öğün öğle yemeği
► Müze ve Örenyeri girişleri
► Belirtilen Otelde 1 gece konaklama
► Otelde sabah kahvaltısı
► Otelde akşam yemeği
► Programda belirtilen tüm çevre gezileri
► Otobüs içerisindeki tüm ikramlar
► Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


► Veliler için müze ve ören girişleri
► Tüm kişisel harcamalar