ERKEN REZERVASYON

Ankara Çıkışlı, Adrasan Tatili 3 Gece 4 Gün , Adrasan Olympos Turları

Ankara Çıkışlı, Adrasan Tatili 3 Gece 4 Gün , Adrasan Olympos Turları Ankara Çıkışlı, Adrasan Tatili 3 Gece 4 Gün , Adrasan Olympos Turları Ankara Çıkışlı, Adrasan Tatili 3 Gece 4 Gün , Adrasan Olympos Turları


ADRASAN TATİL TURU | 3 GECE 4 GÜN
OLYMPOS - KEMER - SULUADA - ADRASAN - YANARTAŞ
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 , 0507 473 03 73

 • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemekler
 • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
 • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
 • Denize Yürüme Mesafesinde Konaklama İmkanı
 • Adrasan Konaklaması
 • Tatilino İle Güzel Bir Yaz Tatili

ADRASAN - OLYMPOS TATİL TURU | 3 GECE 4 GÜN ANKARA ÇIKIŞLI HER HAFTA OLYMPOS


20 TEMMUZ ERKEN REZERVASYON İÇİN SON GÜN !!!!

Her Hafta Kesin Çıkışlı Olympos-Adrasan Turları En Tecrübeli Tur Ekibi Tatilino'dan

DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE KONAKLAMA İMKANI SADECE TATİLİNO'DA

KİŞİ BAŞI .... TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

ANKARA ÇIKIŞLI ADRASAN TATİLİ 3 Gece 4 Gün | HER HAFTA

ÇARŞAMBA GÜNÜ 23:59 HAREKET - PAZAR GÜNÜ : 21:00 VARIŞ

ULAŞIM  | ACENTA REFAKATİ | ADRASAN KONAKLAMA  | AÇIK BÜFE KAHVALTI | AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ | ANTİK KENT GEZİSİ

AKTİVİTE DOLU 4 GÜN SENİ BEKLİYOR UNUTAMAYACAĞIN TATİLİN ADRESİ TATİLİNO!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Ankara Çıkışlı Olympos-Adrasan Turu Hareket Noktaları

23:59 Kızılay Gama Önü
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü

Ankara - Olympos-Adrasan Arası Gece Yolculuğu Yapılmaktadır , yaklaşık 3 ihtiyaç Molası Verilmektedir.Mola Yerleri Sivrihisar , Afyon , Antalya'dır.

2. Gün: ADRASAN SAHİLİ - SERBEST ZAMAN - KEMER

Ankara Çıkışlı Olan Olympos-Adrasan Turu'muza Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuğun Ardından Adrasan'a Varıyor .Yolculuğumuz sonrası Otelimize  Ulaşarak Dileyen Misafirlerimiz İsteğe Bağlı Kahvaltsını Alabilir(EKSTRA) veya otele varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması ve dağıtılması sırasında dileyen misafirlerimiz otelde bekleyerek zaman geçirebilirler, dilerseniz odanızı teslim alıncaya kadar Adrasan plajına giderek denizde vakit geçirebilir . Günümüzün devamında adrasanın muhteşem sahil şeridinde denize girebilirsiniz.  Saatlerimiz 19:00u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 22:00'da İsteğe Bağlı Olan Kemer Merkez Serbest Zaman Gezisi veya Inferno & Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

 • İnferno veya Aura Club için 18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır.Kemer Turuna Katılacak Misafirlerimiz Kemer Şehir Merkezinde Serbest Zaman Geçirebilirler.


Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan
3. Gün: ADRASAN SAHİLİ - SULUADA TEKNE TURU

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 10:00'da İsteğe Bağlı Olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Tükiyenin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya veya Koylar Bölgesine Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Otelimize dönüyoruz.


 • Tekne turuna katılmayan misaifrlerimiz Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilir ya da otel'de zaman geçirebilirler.


Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan
4. Gün: ADRASAN SAHİLİ - OLYMPOS ANTİK KENTİ - MEHTAP TEKNE TURU

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle rehberimiz eşliğinde Olympos Antik Kenti ve Sahiline gidiyoruz . Rehberimiz eşliğinde Olympos Antik Kentini gezdikten sonra Olympos sahiline ulaşıyoruz ve burada muhteşem doğasıyla Olympos Denizi bizi karşılıyor . Rehberimizin belirleyeceği saate kadar burada deniz keyfi yaptıktan sonra tekrardan Adrasan'da bulunan otelimize geçiyoruz.İsteyen misafirlerimiz akşam yemeğine kadar Adrasan sahilinde denize girebilir su sporları yapabilir veya otelimize geçerek dinlenebilir . Otelde Akşam Yemeğimizi'de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00'da  Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde tekrardan otelimize dönüyoruz . 


 • Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar.
 • Olympos Plajı'na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir.
 • Olympos Antik Kent girişlerinde Müze Kart kullanılmaktadır. 


Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan
5. Gün: ADRASAN - ANKARA

Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankaraya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz ,Bir Sonraki Tatilino Turizm Organizasyon ve Turlarında Buluşmak Üzere.

 • Olympos Turumuz'un dönüş yolculuğunda yaklaşık 3 veya 4 ihtiyaç molası verilmektedir.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#191
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI , 3 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:05 Milli Kütüphane Metro Çıkışı
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir Yolu İstikameti )
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

7.790TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


► 3 Gece 4 Gün Adrasanda Konaklama
► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
► 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
► Olympos Antik Kent Gezisi
► Tatilino Turizm Refakat ve Rehberlik Hizmeti
► Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası
► Olympos Sahili Transferleri

HARİÇ OLANLAR:


► Kişisel Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri : ..... TL
► Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır) ( Bayram Döneminde Değişiklik Olabilmektedir) : .... TL
► Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti : . ..... TL
► Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. ) : ..... TL