TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

2021 Yaz Sezonu Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün , Olympos Tatili

21 - 25 Nisan
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
21 Nisan 2021 - 25 Nisan 2021 Yarım Pansiyon
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS TATİL TURU | 3  GECE 4 GÜN
2021 YAZ SEZONU HER HAFTA 3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TATİL TURU

2021 YAZ SEZONU OLYMPOS TATİL TURU NİSAN AYI İTİBARİ İLE SİZLERLE OLACAKTIR

DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE ve OLYMPOS YAŞAM ALANINDA KONAKLAMA !

Antik Kent Gezisi |  Adrasan Sahil Turu | Gün Boyu Suluada Tekne Turu | Mehtap Turu | Yanartaş Gezisi | Su Sporları 
Konaklama: Olimpos Türkmen Tree Houses ( SAFE TOURİSM | GÜVENLİ OTEL SERTİFİKASI )

KONAKLAMA TESİSİMİZ GÜVENLİ OTEL SERTİFİKASI ALMIŞ OLUP GEREKLİ TÜM ÖNLEMLER ALINMAKTADIR

HER HAFTA ÇARŞAMBA VE CUMARTESİ GECESİ HAREKETLİ 3 GECE  4 GÜN | YARIM PANSİYON(AÇIK BÜFE)

ANKARA ÇIKIŞLI HAFTA SONU OLYMPOS TURU

 HER HAFTA : ÇARŞAMBA GÜNÜ 23:30 HAREKET - PAZAR GÜNÜ : 22:00 VARIŞ

           ANKARA ÇIKIŞLI HAFTA İÇİ OLYMPOS TURU      

HER HAFTA: CUMARTESİ GÜNÜ 23:30 HAREKET - ÇARŞAMBA GÜNÜ : 22:00 VARIŞ   


OLYMPOS TURLARI'MIZA ONLİNE OLARAK GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE REZERVASYON YAPABİLİRSİNİZ   

4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TURU SEÇENEKLERİMİZİ'DE İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ ; BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ 

 OLYMPOS TURLARI'MIZ 11 YILDIR HER YAZ SEZONU KESİN KALKIŞLI OLMAKLA BİRLİKTE MEMNUNİYET GARANTİLİDİR 

 • 1. Gün 21 Nisan Çarşamba
  Buluşma ve Hareket
  • 23:30 Kızılay Gama İşmerkezi
  • 23:40 Milli Kütüphane
  • 23:50 Armada Avm
  • 23:59 Ümitköy Köprüsü
 • 2. Gün 22 Nisan Perşembe
  OLYMPOS TURU | ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - KEMER AURA veya İNFERNO GECE KULÜBÜ

  Olympos Turu'muza Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuğun Ardından Denize En Yakın Pansiyonlardan Olan Türkmen Tree House 'a Ulaşarak Başlıyoruz. İlk Gün İsteğe Bağlı Olan Açık Büfe Kahvaltının Ardından Müsaitlik Durumuna Göre Odalarımıza Yerleşiyoruz. Sonrasında Sizi Doğa ve Deniz İle Başbaşa Bırakıyoruz. Dileyen Misafirlerimizle Birlikte Saat: 15:00 da Pansiyon Önünde Buluşarak Tarih Kokan Olympos Antik Kenti'ni Gezmeye Gidiyoruz.Antik Kent Gezimizin Ardından Olympos Tepesine Çıkarak Görseline ve Fotoğraf Çekimine Doyamayacağınız Deniz Manzarasınınn Ardından Olympos Plajına Gidiyoruz ve Kendimizi Sulara Bırakıyoruz. Saatlerimiz 19:30u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde  Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 22:30'da İsteğe Bağlı Olan Kemer Inferno Veya Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

 • 3. Gün 23 Nisan Cuma
  OLYMPOS TURU | TEKNE TURU - SULUADA veya ADRASAN KOYLARI - YANARTAŞ - OLYMPOS BARLARI

  Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 10:00'da İsteğe Bağlı Olan Suluada Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Tükiyenin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya Gidiyor ve Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos'a Pansiyonumuza Gidiyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Yanartaş Gezimize Saat 21:30'da Pansiyon Önünde Buluşarak Gidiyoruz. Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

 • 4. Gün 24 Nisan Cumartesi
  OLYMPOS TURU | ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - GECE MEHTAP TEKNE TURU - OLYMPOS BARLARI

  Olympos’a Kadar Gelmişiz Adrasan’a Gitmeyelim Mi ? Tabiki Gidelim.Saat 12:00'da Dileyen Misafirlerimizle Ücretsiz Olarak Sizlere Sunduğumuz  Adrasan Plajı'na Gidiyoruz. Adrasan'da Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcut.Dileyen Misafirlerimiz Olympos Plajına Gidebilir veya Olympos'ta Serbest Zaman Geçirebilir.Akşam Saatlerinde Tekrardan Buluşarak Olympos'a Pansiyonumza Geliyoruz. Canlı Müzik Eşliğinde Olan Akşam Yemeğimizi'de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00' Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

 • 5. Gün 25 Nisan Pazar
  KAHVALTI - ANKARAYA DÖNÜŞ

  Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankaraya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz ,Bir Sonraki Tatilino Turizm Organizasyon ve Turlarında Buluşmak Üzere.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 3 Gece 4 Gün Denize Yürüme Mesafeli Türkmen Ağaç Evleri Konaklama

► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım  

 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği

► Olympos Antik Kent Gezisi

► Lykia Bar Giriş Ücreti

► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti

 Seyahat Sağlık Sigortası

 Adrasan Sahil Transferi

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ekstra Kişisel Harcamalar   
Öğle Yemekleri 
► Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: (KAPALI)
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu , Yüzme Molaları ve Öğle Yemeği Meyve Ve Çay İkramı Dahil) :...... TL 
Yanartaş Gezisi :..... TL
Mehtap Tekne Turu:..... TL

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel , bayram ve özel günlerde değişiklikler gösterebilmektedir.

OLYMPOS TURU HAKKINDA ;

Ankara kalkışlı Olympos turu ; saat 23:00 da Kızılay Gama İş Merkezi önünden araçlarımızın kalkmasıyla başlamaktadır. Sıcak ve soğuk içecek ikramlarımızla konforlu Olympos turu yolculuğumuz yaklaşık 8 saat sürüyor ve Olympos'taki pansiyonumuza ulaşıyoruz. Konakladığımız Türkmen Pansiyon, Olympos bölgesinin denize en yakın pansiyonlarından biri ve Olympos’un en büyük pansiyonu. Olympos turu'nda Pansiyona ulaştığımızda müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Olympos Turları mızda Bekleme süresinde pansiyonun nefis çardaklarında oturmanız ve Olympos’un tertemiz havasını içinize çekmeniz tavsiyemizdir. Pansiyonda meşhur ağaç bungolov evlerinde konaklamaktayız. Olympos sit alanı olduğu için yapılaşma ve betonarme yasak. Olympos turları nda Doğa ile iç içe konakladığımız bungolov evler oldukça konforlu. Odalarda klima,tuvalet , sıcak su ve duş hizmetleri bulunmaktadır. Olympos Turumuz da Odalarınıza yerleştikten sonra zaman sizin! Olympos Antik Kenti’ni gezebilir ardından Olympos Plajı’na gidebilirsiniz. Olympos turu muzu biraz tanıyalım! Antalya’nın Kemer ilçesine yakın doğayla iç içe bir beldesidir. Olympos sözcüğü eski Yunancada Ulu Dağ anlamına gelmektedir.  Antik Likya’nın en önemli şehirlerindendi. Ardından Likya’nın Roma İmparatorluğu’na katılmasıyla en iyi yıllarını geçirmiştir. Olympos önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. 15. Yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu’na katılmıştır. Doğal sit alanı olan Olympos Akçay Nehir’inin aktığı vadinin etrafına kurulmuştur. Pansiyonumuzda konaklarken uzun uzun tadını çıkarma şansınız var! Doğadan hoşlanıyorsanız Olympos tatil turu tam size göre! Plaja , Olympos Antik Kenti içerisinden geçerek ulaşıyoruz. Sit alanı olduğu için  Antik Kent girişi ücretli. Ardından Akdeniz’in en güzel denizi ve plajı karşısınızda! Deniz biraz taşlı olduğu için deniz ayakkabılarınızı almanız tavsiyemizdir. Olympos Turu içerisinde Adrasan Sahili’ne gidiyoruz. Adrasan Sahili ve Adrasan gezisi Türkiye’nin en uygun fiyatlarla su sporları yapılan plajı. Nefis manzarası ve deniziyle görülmeye değer bir sahil. Olympos ’un eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmanız için tekne turuna katılmalısınız. Olympos Turu muzda katılacağınız tekne turunda Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Sulu ada ’ya gitmekteyiz. Eşsiz Adrasan koylarında akşama kadar şahane denizin tadını çıkarabilirsiniz.Olympos turları mızda denizin ve doğanın tadını çıkarırken akşamları Olympos’un salaş ve eğlenceli gece hayatında eğlenmeyi unutmuyoruz!
Tatilino Turizm Olarak , 2009 Yılından bu yana gerçekleştirmekte olduğumuz Olympos Tatil Turlarında Sizlere Tekne Turu , Kemer Aura Club Turu , Yanartaş Turu , Mehtap Turu , Her Akşam Canlı Müzik , Adrasan Sahil Turu , Su Sporları gibi bir çok isteğe bağlı aktivite sunarak tatilinizi unutamayacağınız anılar ile dolduruyoruz. 

Olympos'ta Ne Yenir ?

Olympos Tatil Beldesinde Ne Yenir Denildiğinde Akla İlk Gelen Alabalık ve Kavuniçi Dondurmadır. Portakal Ağaçları Arasında Kurulan Tatlı ve Mütevazi Restourantlar ' da Salata Çeşitleri , Alabalık Çeşitleri , Kavuniçi Doğal Dondurma Çeşitleri , El Açması Gözleme Çeşitleri , Bol Vitaminli Taze İçecekler Gibi Bölgesel Lezzetleri Tadabilirsiniz. Olympos'a Yakın Bölgeler Olan Ulupınar , Çıralı ve Adrasanda Bulunan Restourantlarada Kolaylıkla Gidebilirsiniz.

Seyahat Edilen Araçlar ?

2020 Yaz Sezonu Boyunca Tur Araçları Katılım Durumuna Göre 18-27-31-46-50-54 Kişilik Turizm Paket Araçlardır. Yeni Düzen'lemeye Göre Araçlarımız %70 Kapasite Düzeni ve Hijyen Kurallarına Uyularak Gerçekleşecektir. . Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir , Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir.

Önemli Notlar;

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde iade edilir.

*Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

*Olympos’ta deniz ve pansiyonlar arasında bir açık hava müzesi bulunmaktadır. Vadi boyunca antik kent kalıntıları arasından yapılan keyifli bir yürüyüşle pansiyonların olduğu alandan denize ulaşılır. Denize giderken bu antik kentten geçiş sanki bir müze ziyaretçisiymişsiniz gibi paralı olmuştur. Fakat müze kart’ı olanlar için gün boyu istedikleri kadar geçiş mümkündür. Yada müze kartı olmayanlar plaj kartta satın alabilirler. 10 girişlik plaj kart 30 TL.(2-3 arkadaş plaj kartı birlikte kullanabilirsiniz.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 3 Gece 4 Gün Denize Yürüme Mesafeli Türkmen Ağaç Evleri Konaklama

► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım  

 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği

► Olympos Antik Kent Gezisi

► Lykia Bar Giriş Ücreti

► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti

 Seyahat Sağlık Sigortası

 Adrasan Sahil Transferi

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ekstra Kişisel Harcamalar   
Öğle Yemekleri 
► Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: (KAPALI)
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu , Yüzme Molaları ve Öğle Yemeği Meyve Ve Çay İkramı Dahil) :...... TL 
Yanartaş Gezisi :..... TL
Mehtap Tekne Turu:..... TL

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel , bayram ve özel günlerde değişiklikler gösterebilmektedir.

Olympos Turu 2021 Rezervasyon İçin Neler Yapılmadır ?

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı  300 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri 3 Gün Kalaya Kadar Kart İle Veya Nakit Olarak Ofisimizden Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Hesaba İster Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz)

Selanik Caddesi 29/4 Kızılay - Kahvecihacıbaba Yanı

Fiyat Türü Peşin
Single 599 ₺
Double (Kişi Başı) 399 ₺
Triple (Kişi Başı) 399 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 300 ₺
7-12 Yaş 299 ₺
Grup Fiyatı (8 kişi ve üstü gruplar için geçerlidir)
375.06 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.