İYİ SEÇİM!

Günübirlik Yedigöller Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Yedigöller Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Yedigöller Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Yedigöller Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Yedigöller Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Yedigöller Turu Ankara ÇıkışlıGünübirlik Yedigöller Turu Ankara Çıkışlı


Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen sizi bekliyor Yedigöller'in farklı tonlar ile doğasında unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz gibi, eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Ankara'nın kalabalığından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem bi

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Sabah Araç içi Kahvaltılık Paketi
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Tatilino Turizm İle Yedigöller'i keşfetme fırsatı

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU

Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl- Nazlıgöl- Sazlıgöl-İnceGöl-Kapankaya Terası

KİŞİ BAŞI 790 TL
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

Online Ödeme ve Güvenli Alışveriş İle Yedigöller Turları'nı İster Tamamını İster Kapora Yatırarak Hemen Satın Al

Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen sizi bekliyor Yedigöller'in farklı tonlar ile doğasında unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz gibi, eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Ankara'nın kalabalığından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem bir gün sizi bekliyor

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | YEDİGÖLLER TURU BULUŞMA VE HAREKET NOKTALARI

07:00 KIZILAY GAMA ÖNÜ
07:10 MİLLİ KÜTÜPHANE
07:15 ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 OPTİMUM AVM KARŞISI

Bolu – Gerede – İstanbul güzergahını izleyerek araç içerisinde almış olduğumuz sabah kahvaltısından sonra yolculuğumuz rehberlerimiz eşliğinde başlıyor. Ardından Yedigöller Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Doğayla başbaşa kalacağınız film platosunu andıran Yedigöller her mevsim bize güzel manzaralar sunuyor. Sizler heyecanlı ve meraklı gözlerle Yedigöller’i keşfetmeye çalışırken fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde, Yedigöller’e adını veren Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl- Nazlıgöl- Sazlıgöl-İnce Göl’den oluşan 7 adet gölü gezip öğle yemeğimiz hazırlanana kadar serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizde ateş başında sucuk ve tavuktan oluşan barbekü keyfi bizi bekliyor. Açık ahşap iskeleleri ve manzarasıyla eşsiz huzurlu bir tabiat ortamı sunan Yedigöller’in bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, yeşilin veya sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve kafamızı dinlendiriyoruz. Dönüş yolumuzda, Kapankaya Seyir Terası’ndan kuşbakışı gölleri izleyip, Anıt Ağaç’ı da görüp hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra Ankara’ya dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık olarak 21:00 civarı Ankara’da oluyoruz.

Günübirlik Yedigöller Turu'muzda doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.
Yedigöller Turu'nda rehberimizin verdiği buluşma saati ve yerine diğer misafirlerin yoğunluk dolayısı ile mağduriyet yaşamaması için zamanında gelmeniz gerekmektedir.
Turumuz'da Sabah Kahvaltısı Araç İçerisinde Sandvich Paketi Olarak İkram Edilmektedir.
Yedigöller Turları'mızda Öğle Yemekleri İsteğe Bağlı Olarak Extra Ücretle Mangalda Köfte, Sucuk, Tavuk Şeklinde Ekmek Arası veya Servis Olarak Sunulmaktadır, Yanında Soft İçecek ve Garnitür İkramı Mevcuttur.

EK BİLGİLER

Yedigöller Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#64
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 KIZILAY GAMA ÖNÜ
07:10 MİLLİ KÜTÜPHANE
07:15 ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 OPTİMUM AVM KARŞISI
İPTAL POLİTİKASI:
► Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

790TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


►Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
► Araç içerisinde kahvaltı paketi
►Yedigöller Turu Boyunca Rehberlik ve Tatilino Turizm Refakat Hizmeti.
► Milli Park Giriş Ücreti.

HARİÇ OLANLAR:


► Öğle yemeği
► Kişisel Harcamalar