TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Günübirlik Yedigöller Turu , Ankara Çıkışlı

08 Ekim 2022
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
08 Ekim 2022 - 08 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
09 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
15 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
16 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
22 Ekim 2022 - 22 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
23 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
29 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
29 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
30 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU
Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl- Nazlıgöl- Sazlıgöl-İnceGöl
Kişi Başı 370 TL !
Online Ödeme ve Güvenli Alışveriş İle Yedigöller Turları'nı İster Tamamını İster Kapora Yatırarak Hemen Satın Al

Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen sizi bekliyor Yedigöller'in farklı tonlar ile doğasında unutulamayacak fotoğraflar çektirdiğiniz gibi, eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Ankara'nın kalabalığından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem bir gün sizi bekliyor

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | YEDİGÖLLER TURU
 BU TUR COVİD-19 KURALLARINA UYGUN KAPASİTE VE HİJYEN KAPSAMINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR

 • 1. Gün 08 Ekim Cumartesi
  YEDİGÖLLER

  BULUŞMA VE HAREKET NOKTALARI

  • 07:00 KIZILAY GAMA ÖNÜ
  • 07:10 MİLLİ KÜTÜPHANE
  • 07:15 ARMADA AVM ÖNÜ
  • 07:30 OPTİMUM AVM KARŞISI

  Bolu – Gerede – İstanbul güzergahını izleyerek araç içerisinde almış olduğumuz sabah kahvaltısından sonra yolculuğumuz rehberlerimiz eşiliğinde başlıyor. Ardından Yedigöller Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Doğayla başbaşa kalacağınız film platosunu andıran Yedigöller her mevsim bize güzel manzaralar sunuyor. Sizler heyecanlı ve meraklı gözlerle Yedigöller’i keşfetmeye çalışırken fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz.  Ardından rehberimiz eşliğinde, Yedigöller’e adını veren Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl- Nazlıgöl- Sazlıgöl-İnce Göl’den oluşan 7 adet gölü gezip öğle yemeğimiz hazırlanana kadar serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizde ateş başında sucuk ve tavuktan oluşan barbekü keyfi bizi bekliyor. Açık ahşap iskeleleri ve manzarasıyla eşsiz huzurlu bir tabiat ortamı sunan Yedigöller’in bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, yeşilin veya sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve kafamızı dinlendiriyoruz. Dönüş yolumuzda, Kapankaya Seyir Terası’ndan kuşbakışı gölleri izleyip, Anıt Ağaç’ı da görüp hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra Ankara’ya dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık olarak 21:00 civarı Ankara’da oluyoruz. 

  • Günübirlik Yedigöller Turu'muzda doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. 
  • Yedigöller Turu'nda rehberimizin verdiği buluşma saati ve yerine diğer misafirlerin yoğunluk dolayısı ile mağduriyet yaşamaması için zamanında gelmeniz gerekmektedir.
  • Turumuz'da Sabah Kahvaltısı Araç İçerisinde Sandvich Paketi Olarak İkram Edilmektedir. Sıcak , Soğuk İçecekler Yolculuk Boyunca İkram Edilmektedir.
  • Yedigöller Turları'mızda Öğle Yemekleri İsteğe Bağlı Olarak Extra Ücretle Mangalda Köfte, Sucuk, Tavuk Şeklinde Ekmek Arası veya Servis Olarak Sunulmaktadır, Yanında Soft İçecek ve Garnitür İkramı Mevcuttur.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
 Araç içerisinde kahvaltı paketi
Yedigöller Turu Boyunca Rehberlik ve Tatilino Turizm Refakat Hizmeti.
 Milli Park Giriş Ücreti.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Öğle yemeği
Kişisel Harcamalar

 

Seyahat Edilen Araçlar ?
Tur Araçları Katılım Durumuna Göre 18-27-31-35  Kişilik Turizm Paket Araçlardır. Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir , Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 
Çokça fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj veya powerbank bulundurmayı unutmayınız..

Günübirlik Yedigöller Turu 'na Neden Katılmalısın?
Yedigöller Turu 'nda kalabalıktan, karmaşadan, trafikten ve gürültüden uzak, bir çok renkli yapraklarla süslenmiş olan yedi ayrı gölde doğada yürüyüş yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekilebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsin. Bu tur Ankarada dan uzaklaşıp doğa ile buluşa bilmeniz için özenle hazırlandı.

Yedigöller Ne Kadar Mesafede ?
Yedigöller Ankara'dan 220 Km Mesafede Olup Yedigöller Bölgesinde Yol Şartları Nedeni İle Sadece Minibüs ve Midibüs Tarzı Araçlar Tercih Edilmektedir.Özel Tur Araçları İle Yaklaşık 3 Saat Yolculuk Yapılmaktadır.

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

Günübirlik Turlar
Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar
Günübirlik Yedigöller Turu
Yedigöller Turları 
Günübirlik Yedigöller Turları
Ankara Çıkışlı Turlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
 Araç içerisinde kahvaltı paketi
Yedigöller Turu Boyunca Rehberlik ve Tatilino Turizm Refakat Hizmeti.
 Milli Park Giriş Ücreti.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Öğle yemeği
Kişisel Harcamalar

 

Yedigöller Turu Rezervasyon Bilgileri

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı100 TL Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz..

Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay - Gama İş Merkezi Yanı Kızılay Meydanı

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 370 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 320 ₺
7-12 Yaş 350 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.