EN İYİ FİYAT

Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı

Karadeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul ÇıkışlıKaradeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı


KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU | 4 GECE 5 GÜN
BAŞTAN SONA KARADENİZ BÖLGESİ YAYLALARI VE BATUM
Detaylı Bilgi : 0850 473 03 73

 • Sabah ve Akşam Yemeklerİ
 • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
 • Otelde Tulum Eğlenceleri
 • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
 • Yayla Turları
 • Tüm Gün Batum Turu

İSTANBUL ÇIKIŞLI KARADENİZ YAYLALAR TURU 2023 4 GECE 5 GÜN HER HAFTA KESİN HAREKETLİ

KİŞİ BAŞI 4490 TL' DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

ULAŞIM | KONAKLAMA | SABAH KAHVALTISI (4) | AKŞAM YEMEĞİ (4) | YAYLA TURLARI | REHBERLİK HİZMETİ | TULUM EĞLENCESİ

Neden Tatilino Turizm ile Karadeniz Turları ?
Karadeniz Turları, Ülkemiz'in görsel olarak ve tarih olarak yapılan turların en önemli olanlarındandır. Karadeniz Turları'nın önemini ülkemizde yıllardır faaliyet gösteren Seyahat Acentaları'nın tanıtım faaliyetleri ve görsel zenginliklerini ön plana çıkarması ile bir kez daha anlaşılmaktadır. Tatilino Turizm olarak Karadeniz bölgesinde profesyonel ekiplerimiz ile karış karış , bölge bölge , kısım kısım gezerek ve önemli notlarımızı alarak sizlere sadece TATİLİNO Turizm ile gerçekleştirebileceğiniz özel programlar sunuyoruz. Birçok yenilikte ve özellikle Karadeniz bölgesinde önem arz eden yaylalarını ulaşabilir hale getirerek ülke turizmine katmış bulunmaktayız.

Yeşil Karadeniz Turu'muzda Karadeniz'imizin Tarihini, Doğasını Ve Kültürünü Görmeye Ne Dersiniz? Sizleri 4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları'mıza Bekleriz :)
HAREMTEPE (ÇEÇEVA) , HUSER-GİTO-KARASTER-LUSTRA-AYDER YAYLALARI , UZUNGÖL , SÜMELA MANASTIRI , BATUM ve ÇOK DAHA FAZLASI TATİLİNO İLE KARADENİZ TURU'NDA...

HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA KARADENİZ TURU'MUZDA TÜM TARİHLERİMİZ KESİN KALKIŞLIDIR ve MEMNUNİYET GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR !


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET
 • İncirli Dilek Pastanesi Önü 15.00
 • Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 15.30
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 16.00
 • Bostancı Köprüsü 16.15
 • Kartal Köprüsü 16.30
 • Pendik Köprüsü 16.40
 • Çayırova Mc Donalds Önü 17.00
 • Gebze Center 17.15
 • İzmit Halk Evi 18.15
 • Sakarya Otogarı 19.00
  Talep olması durumunda güzergah üzeri diğer illerden de yolcu alınabilir. (Düzce , Bolu vb.)
2. Gün: SÜMELA MANASTIRI - SERA GÖLÜ - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ

Trabzon’a Vararak Turumuz Başlıyor Ve Tur Programımız Gerçekleşiyor. Trabzon'da restoranımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor NOT : (Trabzon'da, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün konaklayıp vasiyetini yazdığı Atatürk Köşkü restorasyon sebebi ile geçici olarak ziyarete kapatılmış olup, restorasyonun tamamlanmasını takiben tur programımızda tekrar ziyaret edilebilecektir. ) ve Sera Gölü'nde öğle yemeği arası veriyoruz. Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Gezimizi tamamlayıp otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.Konaklama: Arsen Otel
3. Gün: GİTO YAYLASI - ZİLKALE - HUSER YAYLASI - PALOVİT ŞELALESİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası çamlıhemşine hareket ediyoruz. Çayeli’nden Minibüslere Binerek Haremtepe (Çeçeva Köyü) ne Gidiyoruz. Muhteşem Çay Tarlalarının İçinde Çok Güzel Foto Kareleri Yakalayabilirsiniz. Ardından Tekrar Buluşarak haremtepe köyü Seyahatimiz sonrası bizi bekleyen minibüslere binerek turumuzun en yeşil gezisi için isteğe bağlı yayla turlarımız için yola çıkıyoruz..Katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin’de zaman geçirebilir veya Çamlıhemşin ilçe merkezinde dolaşabilirler.Yayla programlarımız sabah ve öğlen olmak üzere iki ayrı programdır. Sabah ilk olarak tek tur İle Zilkale, Gito Yaylası,Palovit Şelalesi, Çat Vadisi, Şimşir Ormanları,Şenyuva Köprüsü gezilerimizi yapıyor ardından dileyen misafirlerimiz öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'nda vakit geçirebilir. Rehberimizin belirlediği saatte toplanıp otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde. Öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'ndan isteğe bağlı Huser Yaylası, Gelintülü Şelalesi, turumuza katılabilirler.Gezilerimizin ardından Fırtına Deresi'ne iniyoruz. Serbest zaman sonrası Fırtına Deresindeki otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

• Huser Yaylası Turu - 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

• Yayla Turları(Zilkale , Gito Yaylası , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi ,Şimşir Ormanları ,Şenyuva Köprüsü) 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)
Konaklama: Kaptan Otel
4. Gün: BATUM

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz. Batumda Gezilecek Yerler , Batum Turu , Batum Bulvarı , Avrupa Meydanı , Aşk Heykeli(Ali ve Sevgi Nino Anıtı) ,Batum Limanı , Ters Ev(Panoramik Dışarıdan Foto Çekimi)Buradaki Gezilerimizi Tamamladıktan Sonra Fırtına Deresindeki Otelimize Geçiyoruz. Akşam Yemeği Otelimizde.

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu ile ülkemize sınır olan Gürcistanın Batum şehrinde unutamayacağın bir gün geçirecek ve albümlerine konum olarak bir yenisini ekleyerek fotoğraf arşivini çoğaltmış olacaksınız

 • Karadeniz Batum Turu'nda Batum geçişlerinde yaşanabilecek şahsi problemlerden Tatilino Turizm sorumlu olmaz.
 • Batum geçişlerinde yeni çip'li kimler ile yoksa Passaport ile geçiş yapılmaktadır.
 • Karadeniz'den Batum Turu'muza Çıkmadan Kahvaltı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.
 • Karadeniz Batum Turu'nda Öğle yemeği Batum'da isteğe bağlı olarak alınır dileyen misafirlerimiz yakınlarda bulunan diğer restourant'ları kullanabilir
 • Akşam yemeği otelde set menü veya açık büfe olarak alınmaktadır.


Konaklama: Kaptan Otel
5. Gün: LUSTRA ve KARASTER YAYLASI -UZUNGÖL

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz. Uzungöl’e Hareket Ediyoruz. Yol Güzergahımızda bulunan Karadeniz bölgesinin vazgeçilmezi yöresel mağaza ve fabrikalarını geziyoruz.Sürmene Bıçakçısı'nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Rize bezi atölyeleri ve Çay Fabrikası'nı geziyoruz. Çaykara’dan (Katahor) Geçerek Uzungöl'e (Saraho) Varıyoruz. Burada Öğle Yemeğimizin ardından Uzungölde Serbest Zaman Veriyoruz. Burada Minibüsler ile Uzungölü Yükseklerden fotoğraflama imkanı bulacağınız Lustra-Karaster Yaylasına Çıkıyoruz. Muhteşem Orman Manzarası Eşliğinde Karadeniz’in 30 Ağaç Çeşidinin Aynı Yerde Yetiştiği Bölgeyi Keşfetmek İçin Bizi Bekleyen Minibüslerimize Binerek Yüksek Yaylalara Doğru Çıkmaya Başlıyoruz. Lustra Yaylası Ve Karester Yaylası’nda Uzungöl’ü En Yüksekten Fotoğraflarken Karadeniz’in Muhteşem Doğasına Bir Kere Daha Hayran Kalacak Belki De Kendinizi Özellikle Bahar Aylarında Daha Çok Karşılaştığımız Bulut Denizi Manzarasında Bulutların Üzerinde Bulacaksınız Ardından Buluşarak Yol Güzergahından Bulunan Yöresel Ürünler Mağazamızı ve Fındık Ürünleri mağazalarını gezerek giresundaki otelimize varıyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

• Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu ile yukarıda belirtilen yaylalarda ve aktivitelerde birbirinden anlamlı ve doğa harikası pozlar ile albümlerinize renk katacaksınız.

• Karadeniz Turu'muzda sabah kahvaltısı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.

• Karadeniz Turları'nda öğle yemekleri isteğe bağlıdır dileyen misafirlerimiz rehberin önerisi doğrultusunda restourant'ta alabilir veya serbest zaman içerisince varsa eğer yakınlarda alabilir.

• Akşam Yemeği otelde açık büfe veya set menü olarak alınmaktadır.

• Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi(150 Tl İsteğe Bağlıdır)

• Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferler(150 tl İsteğe Bağlıdır)Konaklama: Piraziz Ramada Hotels Giresun
6. Gün: – BOZTEPE - SAMSUN-BANDIRMA VAPURU-GAZİ MÜZESİ- ONUR ANITI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ordu’ya ulaşıyor ve Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepede Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Samsun termede öğle yemeği arası sonrası Karadenizin başkenti Samsun’a ulaşıyoruz. Gazi Müzesi ve Bandırma Vapuru gezilerimizi gerçekleştiriyoruz, vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş molasının ardından Samsun’dan ayrılarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya ulaşıp sizlerle bir başka Tatilino Turizm organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


EK BİLGİLER

Yurtiçi ve Yurtdışı Bağlantılı Turumuzda Bilmeniz Gerekenler

► Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilino Turizm sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

►Tur hareketine 15 gün kalana kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

►Gürcistan’a Giriş İçin Geçişler Sadece Yeni Kimlik Kartı İle Yapılacaktır. Eski Kimlik, Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. "Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan" yada "Sadece Annesi ile seyahat edecek olan " yada "Sadece Babası ile seyahat edecek olan" 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Yeni Kimlik Başvurusu yapmış fakat kimlikleri gelmemiş olan kişiler eski kimlikleri ve geçici kimlik belgesi ile Yurt dışına Çıkış yapamaz. Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilino Turizm sorumlu değildir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#56
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 4 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
İncirli Dilek Pastanesi Önü 15.00
Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 15.30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 16.00
Bostancı Köprüsü 16.15
Kartal Köprüsü 16.30
Pendik Köprüsü 16.40
Çayırova Mc Donalds Önü 17.00
Gebze Center 17.15
İzmit Halk Evi 18.15
Sakarya Otogarı 19.00
İPTAL POLİTİKASI:
Tur hareketine 15 gün kalaya kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi
Fiyat belirlenmedi
Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri
Fiyat belirlenmedi
3. Gün Minibüs Transferleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

5.499TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim

5.499TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


►Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
►Tüm Çevre Gezileri
►Batum Turu Ve Transferleri
►Otellerde 4 Gece Konaklama
►Otelde Alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Ve 4 Akşam Yemeği
►Otelde Tulum Eğlenceleri
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►Milli Park, Otoban Ve Otopark Ücretleri
►Seyahat Sigortası
►Araç İçi İkramlar
►Tur Liderliği

HARİÇ OLANLAR:


►İlk Gün Sabah Kahvaltısı
►Son Gün Akşam Yemeği
►Tüm Öğle Yemekleri
►Boztepe Teleferik Gidiş Dönüş Ücreti
►Atatürk Köşkü Giriş Ücreti
►Sümela Manastırı Giriş Ücreti (Müzekart Geçerlidir)
►Altındere Milli Park Giriş Ücreti TL
►Sümela Manastırı Minibüs Ücreti TL
►Zilkale Giriş Ücreti TL
►Fırtına Deresi Zipline TL
►Rafting TL
►Yurt Dışı Çıkış Harcı TL
►Özel Harcamalar
►Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi
►Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri
►Samsun Bandırma Vapur Ücreti
►3. Gün Minibüs Transferleri