İstanbul Çıkışlı Ege Akdeniz Turları

Çıkış Tarihi
İSTANBUL ÇIKIŞLI EGE AKDENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • EKSTRALAR DAHİL

  Fethiye Ölüdeniz Kaş Olympos Adrasan Turu Istanbul Çıkışlı

  İstanbul'dan başlayıp Ege ve Akdeniz'in masalsı güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız? Fethiye'den 12 Adalara, Kaş Kalkan'dan Olimpos ve Adrasana uzanan bu tur,…
  -%10
  6 Gün
  Otobus
  10.499TL
  11.666TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Halkidiki Selanik Kavala Ve Thassos Adası Turu Istanbul Çıkışlı

  İstanbul çıkışlı Halkidiki, Selanik, Kavala ve Thassos Adası turumuz, unutulmaz anılarla dolu bir tatil sunuyor.
  3 Gün
  Otobus
  79
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

İstanbul'dan çıkarak Ege ve Akdeniz'in eşsiz güzelliklerini keşfetmek için heyecanlı mısınız? İşte İstanbul çıkışlı bu turlar, sizi muhteşem bir maceraya davet ediyor. Turkuaz sularıyla ünlü Ege ve Akdeniz'in büyüleyici atmosferini yaşamak, tarihin izlerini sürmek ve lezzet dolu bir gastronomi deneyimi yaşamak için bu turları kaçırmayın!

Ege'nin incisi olarak bilinen İzmir'den başlayarak, Ege'nin en güzel kıyılarını keşfedeceksiniz. Antik kentlerin mistik atmosferi, masmavi koyların huzur veren manzarası ve tarihin izlerini taşıyan lezzet durakları sizi bekliyor. Ardından Akdeniz'in eşsiz güzelliklerine yol alacak, Antalya'nın turkuaz sularında yüzme keyfi yaşayacak, Antik Side ve Perge gibi tarihi yerleri ziyaret edeceksiniz.

İstanbul çıkışlı Ege ve Akdeniz turları, her anında yeni bir keşif ve heyecan vaat ediyor. Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşen bu turlar, konforlu ulaşım ve kaliteli konaklama imkanlarıyla unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Ege'nin tarihi mirasını keşfetmek, Akdeniz'in muhteşem doğasını yaşamak ve lezzet dolu bir yolculuk yapmak için şimdi yerinizi ayırtın. İstanbul çıkışlı Ege ve Akdeniz turlarıyla, tatilin keyfini doyasıya çıkarın!