EN İYİ FİYAT

İzmir'in Saklı Köyleri Turu Ankara Çıkışlı

İzmir'in Saklı Köyleri Turu Ankara Çıkışlıİzmir'in Saklı Köyleri Turu Ankara Çıkışlıİzmir'in Saklı Köyleri Turu Ankara Çıkışlıİzmir'in Saklı Köyleri Turu Ankara Çıkışlı


İZMİR'İN SAKLI KÖYLERİ TURU | 3 GECE 4 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Milli Park Giriş Ücretleri
  • İlk Gün Restaurant'ta Serpme Kahvaltı
  • Seyahat Sigortası
  • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

ANKARA ÇIKIŞLI İZMİR'İN SAKLI KÖYLERİ TURU 

Gezilecek Yerler : Nazarköy-Bademler Köyü-Barbaros Köyü-Ildır-Çeşme-Alaçatı-Germiyan Köyü -
Çetin Maket Köyü-Şirince-Nesin Matematik Köyü-Seferihisar-Sığacık - Tire-Ödemiş-Birgi Köyü-Çakırağa Konağı-Hayalet Köy (Lübbey Köyü)

KİŞİ BAŞI 4690 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

DURAKLARIMIZ :

23.59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00.15 Bahçelievler Milli Kütüphane
00.20 Armada AVM Önü
00.35 Ümitköy Köprüsü Altı

Değerli Misafirlerimizi; belirtmiş oldukları hareket yerlerimizden aldıktan sonra keyifle gezeceğimiz ve güzel bir program geçireceğimiz Ankara Çıkışlı İzmir'in Saklı Köyleri Turu 3 Gece Konaklamalı gezimiz için Ankara'dan hareket ediyoruz.

2. Gün: NAZARKÖY - BADEMLER KÖYÜ-BARBAROS KÖYÜ-ILDIR-ÇEŞME-ALAÇATI

Sabah Nazarköy’de alacağımız serpme köy kahvaltısı sonrasında Urla’ya hareket ediyoruz Urla sokaklarında kısa bir gezi sonrasında Susuz Yaz filminin çekildiği, Ülkemizin en temiz köyü ayrıca ilk ve tek tiyatrosu olan Bademler Köyünü gezeceğiz. Korkuluk Festivalini gerçekleştiren Barbaros Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Gezimiz esnasında köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergilenen köylülerin yaptıkları bu korkuluklar göreceğiz. Şirin sahil köyü Ildır Köyü’ne hareket ediyoruz. Köye ismini veren Erythrai Antik Kentini gezdikten sonra öğle yemeğimizi almak üzere Çeşme’ye hareket ediyoruz. Yemek sonrası panaromik olarak Çeşme Kalesini fotoğraflıyor ve Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı evlerini, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarını ve Çark Plajındaki yelkenlilerin rüzgârla dansını izledikten sonra, temiz katkısız gıda, yavaş şehir sloganları bilinen Germiyan Köyü’nü gezeceğiz. Sokaklarında dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu göreceksiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olup; Nazarköy’de serpme kahvaltı olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır
Konaklama: The New Zeybek Hotel / İZMİR

3. Gün: ÇETİN MAKET KÖYÜ-ŞİRİNCE-NESİN MATEMATİK KÖYÜ-SEFERİHİSAR-SIĞACIK

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Çetin çiftinin büyük uğraşlarla kurduğu Maket Köyü gezeceğiz, gezimizin ardından Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince'de alışveriş molası ve dar sokaklarında gezerken bol bol fotoğraflar çekeceğiz. Ardından İmece usulü kurulması ile Dünya’da bir ilk olan Nesin Matematik Köyü’nü gezeceğiz. Serbest zaman ve öğle yemeği için Selçuk’a hareket ediyoruz. Ardından Deniz kokulu sahil kasabası Seferihisar Sığacık’ta serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrasında akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak İzmir otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır
Konaklama: The New Zeybek Hotel / İZMİR

4. Gün: YÜZME MOLASI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz otelimizde kalıp İzmir merkezde vakit geçirebilir dileyen misafirlerimizde tüm gün Seferihisar/Sığacık'ta vereceğimiz yüzme molasına katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak İzmir otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır
Konaklama: The New Zeybek Hotel / İZMİR

5. Gün: TİRE-ÖDEMİŞ-BİRGİ KÖYÜ - ÇAKIRAĞA KONAĞI -HAYALET KÖY(LÜBBEY KÖYÜ)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tire’ye doğru yola çıkıyoruz. Eski çarşılarını gezdikten ve ünlü köftesinin tattıktan sonra Dünya Kültür Mirası" listesine giren Ödemiş Birgi Köyü’ndeki Çakırağa Konağını, İmam-ı Birgivi Medresesini ve Sultan Şah Türbesini gezip görüyoruz ardından da Zamana yenilmiş Hayalet Köy ve Türkmen Yörük Köyü olarak bilinen Lübbey Köyü’ne uğruyor fotoğraf molası sonrasında Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarla Ankara’ya varıyor ve turumuz sonlandırıyoruz.Siz değerli misafirlerimizle geçireceğimiz diğer güzel turlarda görüşmek dileğiyle .

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelimizide açık büfe olarak sunulacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. 

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#148
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI , 3 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:10 Milli Kütüphane
00:15 Armada AVM önü
00:25 Ümitköy Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

4.690TL

en düşük kişi başı

4.690TL

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Yüksek Modelli ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde Alacağımız 3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Otelimizde Alacağımız 3 Açık Büfe / Set Menü Akşam Yemeği
İlk Gün Restaurant'ta Serpme Kahvaltı
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Milli Park Giriş Ücretleri
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
Seyahat Sigortası
Araç içi Su İkramı

HARİÇ OLANLAR:


Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Otel Minibar ve Extraları