İYİ SEÇİM!

Günübirlik Küre Dağları , Ilıca Şelalesi ve Kanyonlar Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Küre Dağları , Ilıca Şelalesi ve Kanyonlar Turu Ankara Çıkışlı


GÜNÜBİRLİK KÜRE DAĞLARI ILICA ŞELALESİ VE KANYONLAR TURU I 1 GÜN
REZERVASYON İÇİN : 0850 473 03 73 - 0312 425 05 45

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Horma ve Valla Kanyonu Gezileri
  • Sabah Araç içi Kahvaltı Paketi
  • Ilıca Şelalesinde Huzur dolu bir dinlenme
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Tatilino Turizm Güvencesi

GÜNÜBİRLİK KÜRE DAĞLARI ILICA ŞELALELERİ ve KANYONLAR TURU

Araç içi Kahvaltı | Profesyonel Rehberlik Hizmeti | Acenta Refakatı 

Gezilecek Yerler: Devrekani Çayı -- Ilıca Şelalesi -- Küre Dağları -- Çatak Kanyonu -- Horma Kanyonu -- Cam Teras

KİŞİ BAŞI 990 TL

Biniş Duraklarımız

Kızılay Gama İş Merkezi : 07:00
Milli Kütüphane : 07:15
Aşti Karşısı : 07:20
Ankamall AVM Karşısı ( Emniyet Üst Geçit Altı ) : 07:30


Siz değerli misafirlerimizi belirtilen saatlerde belirtilen duraklardan aldıktan sonra araç içinde alacağımız paket kahvaltımız ile Ankara çıkışlı günübirlik Küre Dağları, Ilıca Şelalesi ve Kanyonlar turu programımıza başlıyoruz. Profesyonel turist rehberimizin anlatımları ile 25 ton metal, 10 ton cam ağırlığı olmak üzere toplamda 60 tonluk ağırlığı ile 450 metre boşluk üzerinde duran, 250 kişi kapasiteli Cam Teras’a ulaşıyoruz. Burada ziyaretçilerine görsel şölen sunan, dünyanın sayılı kanyonları arasında yer almış Çatak Kanyonu’nu ve Devrekani Çayı’nı izliyor, eşsiz manzara eşliğinde fotoğraf çekimleri için sizlere serbest zaman veriyoruz. Sizlere verilen serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) için de süre verilecektir. Öğle yemeği molası sonrasında rotamızı doğa tutkunları için kesinlikle ziyaret edilmesi gereken Horma Kanyonu'na doğru çeviriyoruz. Yeşil ile mavinin birleştiği, görene büyük heyecan yaşatan Horma Kanyonu’nda aracımızdan inerek, Ilıca Şelalesi'ne doğru yaklaşık 3 km olan tahta yoldan yürüyüşümüze başlıyoruz. Suyun yaklaşık 14 m yükseklikten döküldüğü yerde oluşan doğal havuzu görmek için Karadeniz'in saklı güzelliği Ilıca Şelalesi'ne ulaşıyor ve yürüyüş yorgunluğumuzu atmak, temiz bir nefes almak ve fotoğraf çekimleri için sizlere geniş bir serbest zaman bırakıyoruz. Ilıca Şelalesi'nde verdiğimiz serbest zamanımızın sona ermesinin ardından turumuzu tamamlayarak Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalarımızın ardından 22.30 civarında Ankara'ya varıyoruz. Bir başka Tatilino Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Küre Dağları , Ilıca Şelalesi ve Kanyonlar Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.

► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.

► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir

► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#190
LOKASYON:
Ankara
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi : 07:00
Milli Kütüphane : 07:15
Aşti Karşısı : 07:20
Ankamall AVM Karşısı ( Emniyet Üst Geçit Altı ) : 07:30
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Sabah Araç içi Sandviç Şeklinde Kahvaltı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Tatilino Turizm Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


Ekstra Harcamalar
Öğle Yemeği
Horma Kanyonu giriş ücretleri
Cam Teras