PLANLANAN

Lavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara Çıkışlı

Lavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara ÇıkışlıLavanta Hasadı , Salda Gölü ve Pamukkale Turu Ankara Çıkışlı


Lavanta Salda Pamukkale Turu | 1 GECE 2 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

 • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
 • Görsel Şölen Lavanta Tarlaları
 • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
 • Pamukkale
 • Salda Gölü
 • Seyahat ve Sağlık Sigortası

LAVANTA TARLALARI , SALDA GÖLÜ VE PAMUKKALE TURU

• Eğirdir Gölü • Sagalassos Antik Kenti • Salda Gölü • Pamukkale • Hierapolis • Kuyucak Köyü Lavanta Tarlası 

LAVANTA TURU , SALDA GÖLÜ TURU ve PAMUKKALE TURU TEMMUZ AYI BOYUNCA HER HAFTA KALKIŞLIDIR !

KİŞİ BAŞI 1990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Turlar | Salda Gölü , Lavanta ve Pamukkale Turu
Salda Gölü Pamukkale Turları Lavanta Hasad Dönemine Göre Haziran ayı Sonu ve Temmuz Ayı İçerisinde Gerçekleşmektedir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA , HAREKET - EĞİRDİR - SALDA

Cuma Gününü Cumartesi Gününe bağlayan gece 00:30’da aracımız hareket ediyor. Yolculuğumuz verilen ikramlar ve molalar eşliğinde devam ediyor. Sabah saatlerinde Türkiye’nin 2. Tatlı su gölü olan Eğirdir Gölü’ne varıyoruz. Katılımcılarımız göl manzarasında serpme kahvaltımızı aldıktan sonra yaklaşık 1 saat kadar serbest zaman veriliyor. Serbest zamanımızın ardından Sagalassos Antik Kenti ziyaret ediyoruz Gezimizin ardından öğle yemeği molası. Öğle Yemeğinin ardından son durağımız olan Sagalassos Antik Kentine doğru hareket ediyoruz. Sagalassos Antik Kenti sanat ve tarihin bir arada bulunduğu antik kentler arasında yer alır. En az 1.000 yıllık seramik üretimi sayesinde antikkentler içindeki en uzun seramik üretim merkezi kabul edilen Sagalassos aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde de yer almaktadır.ilk gün ki son durağımız olan Salda Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Türkiye'nin en berrak, en temiz ve en derin göllerinden olan Salda Gölü'nde kısa gezinti sonrası Gölde yüzmek için 2 saat serbest zaman ardından Denizli’ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama Denizli’deki otelimizde.

- Salda Gölünde yüzmek isteyenler mayo, havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.

2. Gün: PAMUKKALE - HİERAPOLİS - KUYUCAK KÖYÜ - LAVANTA BAHÇELERİ

Sabah saatlerinde Otelde aldığımız kahvaltının ardından Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. Pamukkale,400 bin yıl önce meydana gelen bir dizi depremle, Büyük Menderes havuzunda termal suların oluşturduğu travertenleriyle eşsiz bir manzaraya sahip olan Pamukkale, ziyaretçilerine görsel bir şölen sunuyor. Kalsiyum karbonatla doymuş olan su, güneşin altında buharlaşıyor. Pamukkale’deki gezimizi tamamladıktan sonra lavanta üretiminin merkezi durumundaki Kuyucak köyüne gideceğiz. Kuşçular, Çukurören, Yeşilyurt köylerinde ve Senir ile Kılıç kasabalarında da lavanta üretimi yapılmaktadır.Lavantalar, haziran sonu morarmaya başlıyor ve temmuz ayı çiçekleri patlayınca mosmor oluyor. Temmuz sonu ağustos başından itibaren ise hasat yapılıyor ve lavantalar toplanıp yağları çıkartılıyor. Gün doğumunda mor lavanta tarlaları arasında gezinti yapıp lavanta kokusunu içimize çekiyor ve lavantaların sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Başlangıçta kurak, susuz, bir şey üretilemeyen tarlalar boş kalmasın diye ekilen ilk lavanta fidelerinden bugüne 3000 hektar alana kadar yayılmış durumda. Türkiye’nin toplam lavanta üretiminin %93’ü bu bölgeden sağlanıyor. Bir lavanta kökünden 15-20 yıl ürün almak mümkün. Yürüyüş boyunca görsel şölenin hiçbir karesini kaçırmak istemeyeceksiniz, bu yüzden yanınızda yedek hafıza kartı bulundurmanızı öneriyoruz. Gezimizin ardından 19:00’da turumuzu tamamlıyoruz. Ve Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. 23:40 gibi misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

Başka bir Tatilino Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle..


EK BİLGİLER

Lavanta Hasadı Ne Zaman Yapılır ?
Lavanta Tarlaları Hasad Dönemi Temmuz Ağustos Aylarıdır. Olgunlaşıp Hasad Dönemi Arası Çok Kısa Bir Dönem Olduğu İçin Lavanta Turları'mızı Temmuz Ayı İçerisinde Yapmaktayız.

Salda Gölü Hangi Bölgededir ?
Salda Gölü Turları'mızda Önemli Durağımız Olan Salda Gölü Burdur İline Bağlı Yeşilova İlçesindedir. Ülkemizin Önemli Turizm Merkezlerinden Olan Salda Gölü Burdur , Denizli , Antalya Şehirlerinin Ortasında Ulaşımı Kolay Konumdadır.

Pamukkale Traventerleri Hangi İlimizdedir ?
Pamukkale Turu'muzda Uğrak Noktamız Olan Pamukkale Traventerleri Denizli Şehrimize Bağlı Bir Turizm Merkezidir. Denizli Merkeze Oldukça Yakın Olan Pamukkale Bu Tur'umuzun İçerisinde Sizler İçin Özel Olarak Seçilmiş Bölgedir.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 
0312 425 05 45 -  0507 473 03 73
Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay - Gama İş Merkezi Yanı Kızılay Meydanı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#92
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
00.00 Gama İşmerkezi Önü
00.15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.
► Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

2.390TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim

2.390TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 1 Gece Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (1) - Akşam Yemeği (1)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► 1.Gün Restoran'da Kahvaltı