TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı

Lavanta, Salda, Pamukkale ve Hierapolis Turu

Bu Tur ile İlgili Lütfen Acentamızla İletişime Geçiniz.
İstanbul

Tel:0212 570 36 63

Tel:0545 595 36 63
Ankara

Tel:0312 425 05 45

Tel:0553 278 35 13

LAVANTA TARLALARININ HASADI VE LAVANTALARIN KURUMASINDAN DOLAYI TURUMUZ AKTİF DEĞİLDİR. DİĞER TUR PROGRAMIMIZ OLAN SALDA GÖLÜ PAMUKKALE HİERAPOLİS ÇEŞME ALAÇATI TURUMUZUN DETAYLARI İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ...

1 GECE 2 GÜN LAVANTA TARLALARI, SALDA GÖLÜ, PAMUKKALE VE HİERAPOLİS ANTİK KENTİ TURU

Lavantanın Lilasından Saldanın Beyazına, Pamukkale Travertenlerinden Antik Havuzlara Bir Çok Gezi Bu Turda

GEÇMİŞ TURLARIMIZDAN GÖRSELLERİMİZE VE MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARINA ÜSTTE BULUNAN İNSTAGRAM BUTONUNA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ...

Lavanta Tarlaları, Salda Gölü, Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti Turumuzda MAXİMUM, CARDFİNANS, PARAF, WORLD, AXESS ve BONUS Kredi Kartlarına Vade Farklı 6 Taksite Kadar Taksitlendirme Yapılmaktadır.

 

 • 1. Gün 06 Ağustos Cuma
  HAREKET YERLERİ VE SAATİ - GECE YOLCULUĞU

  İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.00

  Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 22.30

  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23.00

  Bostancı Köprüsü 23.10

  Kartal Köprüsü 23.20

  Pendik Köprüsü 23.30

  Çayırova Mc Donalds Önü 23.40

  Gebze Center 23.50

  İzmit Halk Evi 00.30

  Talep olması durumunda güzergah üzeri diğer illerden de yolcu alınabilir.

   

  Siz Değerli misafirlerimiz ile belirtilen saatte ve hareket noktalarında buluşmamızın ardından molamızı Afyonda Dinlenme Tesisleri'nde rehberimizin belirlediği sürede yaptıktan sonrasında, ilk durağımız olan Salda gölü'ne yönümüzü çeviriyoruz. 

 • 2. Gün 07 Ağustos Cumartesi
  LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ

  Kuyucak Köyü'nde etrafa güzel kokular saçan, görüntüsüyle büyüleye ve hayatınızın en renkli fotoğraflarını çekeceğiniz Lavanta Tarlalarını gezme şansını yakalıyoruz. Lavanta kokularını hissederek gezmenin paha biçilemez atmosferini beraberce yaşayıp aynı zamanda harika fotoğraf karelerine imza attıktan sonra bölgeye özgü ürünleri satın alabilmeniz ve inceleyebilmeniz adına alışveriş molası veriyoruz. Köylülerin kendi ürettikleri Lavanta Balı, Lavanta Özlü Kremler, Sabunlar, Losyonlar ve evlerinize döndüğünüzde muhteşem kokuları yanınızda taşıyacak birçok lavanta aromalı ürün satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Alışveriş molamızı tamamladıktan sonra yönümüzü Türkiye'nin Maldivleri olarak da bilinen Salda Gölü'ne çeviriyoruz. Salda Gölü'ne giderken yol güzergahı üzerinde Burdur Gölü ve Yarışlı Gölü kıyılarını da panoramik olarak görüyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olan Salda Gölü'ne vardığımızda bizi karşılayan cennet de hava şartlarının uygunluğuna bağlı olarak yüzebilirsiniz. Salda Gölü'nde doya doya geçireceğimiz vaktin ardından akşam yemeği ve konaklama için Denizli'ye hareket ediyoruz 

 • 3. Gün 08 Ağustos Pazar
  PAMUKKALE - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - İSTANBUL

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi ve Traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından Travertenler'den ayrılıyoruz. Daha Sonra Denizli'nin meşhur tekstil atölyeleri Gidiyoruz. Buradaki alışveriş molamızın ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Sonrasında Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilino etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım

1 Gece Konaklama

1 Sabah Kahvaltısı Ve 1 Akşam Yemeği

Tüm Çevre Gezileri

Araç İçi İkramlar

Seyahat Sigortası

Acenta Refakati

Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Son Gün Akşam Yemeği

Müze Girişleri

Kişisel Harcamalar

Paragliding (Yamaç Paraşütü)

Balon Turu

*Belirtilen etkinliklere katılım ve ek hizmetler isteğe bağlıdır.

Genel Bilgi & Rezervasyon İçin: 0212 570 3663 - 0505 624 8733 ( WhatsApp Tanda Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz)
Zeytinlik Mah. Fazılpaşa Sk. Cumhuriyet Apt. No:2/6 Bakırköy - İstanbul

*Belirtilen Fiyat Laodikya Otel İçin Geçerlidir. 30 TL Fark İle Tripolis Hotel ide Tercih Edebilirsiniz

*Tur hareketine 45 gün kalana kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde müşteriye satış bedelinin %50’si iade edilir. 30 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

*Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım

1 Gece Konaklama

1 Sabah Kahvaltısı Ve 1 Akşam Yemeği

Tüm Çevre Gezileri

Araç İçi İkramlar

Seyahat Sigortası

Acenta Refakati

Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Son Gün Akşam Yemeği

Müze Girişleri

Kişisel Harcamalar

Paragliding (Yamaç Paraşütü)

Balon Turu

*Belirtilen etkinliklere katılım ve ek hizmetler isteğe bağlıdır.

Lavanta Tarlaları, Salda Gölü, Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti Turumuzda Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 250 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri Araçta Kart İle Veya Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Banka Hesabına İstersenizde Bakırköy Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz...

Fiyat Türü Peşin
Single 569 ₺
Double (Kişi Başı) 479 ₺
Triple (Kişi Başı) 479 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 399 ₺
7-12 Yaş 399 ₺
Grup Fiyatı (10 kişi ve üstü gruplar için geçerlidir)
455.05 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.