İYİ SEÇİM!

Lavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu İstanbul Çıkışlı

Lavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu İstanbul ÇıkışlıLavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu İstanbul ÇıkışlıLavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu İstanbul Çıkışlı


Lavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu ile sizleri unutamayacağını güzellikleri görmeye davet ediyoruz..
0212 570 36 63 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar
  • Vade Farksız Taksit İmkanı
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Sabah Akşam Yemekleri
  • Tecrübeli Personel
  • Hepsi Bir Arada

Lavanta Salda Pamukkale ve Hierapolis Turu

1 GECE 2 GÜN LAVANTA TARLALARI, SALDA GÖLÜ, PAMUKKALE VE HİERAPOLİS ANTİK KENTİ TURU

Lavantanın Lilasından, Saldanın Beyazına, Pamukkale Travertenlerinden Antik Havuzlara Bir Çok Gezi Bu Turda..

GEÇMİŞ TURLARIMIZDAN GÖRSELLERİMİZE VE MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARINA ÜSTTE BULUNAN İNSTAGRAM BUTONUNA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ...

Lavanta Tarlaları, Salda Gölü, Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti Turumuzda MAXİMUM, CARDFİNANS, PARAF, WORLD, AXESS ve BONUS Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit Yapılmaktadır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: HAREKET YERLERİ VE SAATİ - GECE YOLCULUĞU

İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.00
Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 22.30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23.00
Bostancı Köprüsü 23.10
Kartal Köprüsü 23.20
Pendik Köprüsü 23.30
Çayırova Mc Donalds Önü 23.40
Gebze Center 23.50
İzmit Halk Evi 00.30

Talep olması durumunda güzergah üzeri diğer illerden de yolcu alınabilir.

Siz Değerli misafirlerimiz ile belirtilen saatte ve hareket noktalarında buluşmamızın ardından molamızı Afyonda Dinlenme Tesisleri'nde rehberimizin belirlediği sürede yaptıktan sonrasında, ilk durağımız olan Salda Gölü'ne yönümüzü çeviriyoruz.

2. Gün: LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ

Kuyucak Köyü'nde etrafa güzel kokular saçan, görüntüsüyle büyüleye ve hayatınızın en renkli fotoğraflarını çekeceğiniz Lavanta Tarlalarını gezme şansını yakalıyoruz. Lavanta kokularını hissederek gezmenin paha biçilemez atmosferini beraberce yaşayıp aynı zamanda harika fotoğraf karelerine imza attıktan sonra bölgeye özgü ürünleri satın alabilmeniz ve inceleyebilmeniz adına alışveriş molası veriyoruz. Köylülerin kendi ürettikleri Lavanta Balı, Lavanta Özlü Kremler, Sabunlar, Losyonlar ve evlerinize döndüğünüzde muhteşem kokuları

yanınızda taşıyacak birçok lavanta aromalı ürün satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Alışveriş molamızı tamamladıktan sonra yönümüzü Türkiye'nin Maldivleri olarak da bilinen Salda Gölü'ne çeviriyoruz. Salda Gölü'ne giderken yol güzergahı üzerinde Burdur Gölü ve Yarışlı Gölü kıyılarını da panoramik olarak görüyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olan Salda Gölü'ne vardığımızda bizi karşılayan cennet de hava şartlarının uygunluğuna bağlı olarak yüzebilirsiniz. Salda Gölü'nde doya doya geçireceğimiz vaktin ardından akşam yemeği ve konaklama için Denizli'ye hareket ediyoruz.

3. Gün: PAMUKKALE - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi ve Traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından Travertenler'den ayrılıyoruz. Daha Sonra Denizli'nin meşhur tekstil atölyeleri Gidiyoruz. Buradaki alışveriş molamızın ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Sonrasında Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilino etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#132
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.00
Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 22.30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23.00
Bostancı Köprüsü 23.10
Kartal Köprüsü 23.20
Pendik Köprüsü 23.30
Çayırova Mc Donalds Önü 23.40
Gebze Center 23.50
İzmit Halk Evi 00.30
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.999TL

en düşük kişi başı

1.999TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


►Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
►1 Gece Konaklama
►1 Sabah Kahvaltısı Ve 1 Akşam Yemeği
►Tüm Çevre Gezileri
►Araç İçi İkramlar
►Seyahat Sigortası
►Acenta Refakati
►Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


►İlk Gün Sabah Kahvaltısı
►Öğle Yemekleri
►Son Gün Akşam Yemeği
►Müze Girişleri
►Kişisel Harcamalar
►Paragliding (Yamaç Paraşütü)
►Balon Turu

*Belirtilen etkinliklere katılım ve ek hizmetler isteğe bağlıdır.