EN İYİ FİYAT

Okul Gezisi | Safranbolu ve Amasra TuruOkul Turları 'ndan en çok tercih edilen Konaklamalı Safranbolu ve Amasra Turu için Hazır mısın?
Detaylı Bilgi: 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • MEB UYGUN EVRAKLAR
  • Profesyonel Rehber ve Acente Refakati
  • Tecrübeli Personeller
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Daha Mutlu Öğrenciler
Konaklamalı Safranbolu Turu ve Amasra Turu Gezgin Okul Güvencesiyle
Safranbolu ve Amasra Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz kültürlerini gezerek ve eğlenerek öğreniyor.
Safranbolu ve Amasra Okul Gezisi (Safranbolu ve Amasra Okul Turları) detayları için 0212 570 36 63 nolu telefondan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün 
Buluşma ve İlk Gün

Safranbolu Amasra Okul Gezisi için belirtilen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Gezgin Okul otobüs içi ikramlar eşliğinde Bolu Gerede Karabük güzergahını izleyerek İstanbul’dan Safranbolu'ya sabah erken saatlerde ulaşıyoruz ve Safranbolu Amasra Turumuza başlıyoruz.

TARİHİ KONAKLAR - SAFRANBOLU - İNCEKAYA SU KEMERİ - BULAK MAĞARASI

Kahvaltı ardından rehberimizle Safranbolu turumuza başlıyoruz. Safranbolu ruhunu hissedebileceğimiz sokaklardan geçerek Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı ve Hamamı, İzzet Mehmet Paşa Camii, Köprülü Mehmet Paşa Camii'ni gezip, avlusundaki Güneş Saati hakkında bilgi alıyoruz. Öğle yemeğinde yöresel lezzetleri tadıyoruz. . Daha sonra eski bir Bektaşi Köyü olan Yörük Köyü’ne ulaşıp sırasıyla Sipahi Konağını, Hacı Kavas ve Kaymakçıoğlu Evlerini, bir dönemin çamaşırhanesi; şimdilerin sanat galerisini geziyoruz. Bu güzelliklerin ardından otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

2. Gün 
İkinci Gün ve Dönüş

Safranbolu Amasra Okul Gezimizin İkinci Gününde

KENT TARİHİ MÜZESİ-SAFRANBOLU – AMASRA

Açık büfe sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, Safranbolu merkeze gidip İlk olarak şehri panoramik olarak görebileceğiz Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin bulunduğu kale mevkiine çıkıyoruz. Kent Tarihi Müzesi tüm fotoğraf ve tanıtımlarla Safranbolu'nun geçmişine ışık tutuyor. Bu tarihi şehri ve konakları ardımızda bırakıp Bartın üzerinden Amasra’ya doğru yol alıyoruz. 1,5 - 2 saatlik otobüs yolculuğumuz sonunda Çeşmi-Cihan (Dünyanın Gözü) olarak nitelendirilen limanı ve balığıyla ünlü Karadeniz’in şirin beldesi Amasra’ya geliyoruz. Öğle yemeğimiz tabiki muhteşem balık, tablo niteliğinde meşhur Amasra Salatası. Yemek sonrası müzeyi, Amasra Kalesini, surlar, Oymacılar Çarşısı ’nı ve limanı geziyoruz. Yemek sonrası alışveriş için serbest zaman verip, belirtilen saatte İstanbul ’a hareket ediyoruz.Yolda verilen molaların ardından İstanbul 'a varış ve birdahaki Gezgin Okul organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Her 42 Kişilik Katılımda 4 Öğretmen Ücretsiz

Safranbolu Amasra Okul Gezisi Günübirlik Olarak Gerçekleşebilir mi?

Safranbolu Amasra Okul Gezisi konaklamalı olduğu gibi günübirlik olarakta gerçekleşebilir. Tercih edilmesi halinde rezervasyon departmanımız ile irtibata geçip talep edebilirsiniz.

Safranbolu Amasra Okul Gezisi Öğrenciler İçin Neden Önemlidir?

Safranbolu Amasra Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz Safranbolu ve Amasra tarih ve kültürlerleri gezerek öğrenirken aynı zamanda desarj oluyor.

Safranbolu Amasra Okul Gezisi İçin Rehber Gerekli midir?

Safranbolu Amasra Okul Gezisi dahil tüm turlarda kokartlı rehber bulundurmak yasal bir zorunluluktur. Safranbolu Amasra Okul Turlarında profesyonel rehberlerimiz öğrencilerimize tüm detaylarıyla kültürlerini ve tarihini anlatmaktadır.

Safranbolu Amasra Okul Gezisi Kaç Kişilik Katılım İle Gerçekleşir?

Safranbolu Amasra Okul Gezisi için kişi sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda öğrenci ile Safranbolu Amasra Okul Turlarına katılabilirsiniz. Tüm sayılar için özel program ve fiyatlandırma hazırlanmaktadır.

Safranbolu Amasra Okul Gezisi İçin Gerekli İzinler Nasıl Alınır?

Safranbolu Amasra Okul Gezisi için birlikte belirleyeceğimiz detaylar doğrultusunda gerekli tüm evraklar acentamız tarafından hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır. Bu belgeler ile kolaylıkla gerekli izinleri alabilirsiniz.

Safranbolu Hakkında

Safranbolu, Karabük ilinin turistik bir ilçesidir. Türkiye'nin birçok yerinde rastlanan Klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtan tarihî Safranbolu evleri ile ünlü olan şehir, bu özelliği sayesinde 17 Aralık 1994 tarihinden beri Türkiye'de Dünya Miras Listesi'nde yer alan 9 kültürel varlıktan biridir ve turistik ilgi çekmektedir. Safranbolu ismini, bölgede yetişen ve nadir bir bitki olan safrandan alır.

Amasra Hakkında

Amasra, Batı Karadeniz Bölgesinde, Bartın iline bağlı bir ilçedir. Denize doğru uzanmış bir burun, burnun iki yanında korunaklı birer liman görevi gören iki koy ve ana karaya bağlı bağımsız adalarına sahip olan Amasra, 3000 yıllık tarihi, hem çekicilik ve balıkçılığa dayanan yerel sanatları, hem de kendini çevreleyen ormanlık alanlarına sahip bir yerleşim yeridir. Amasra halen günümüzde özgün balık lokantaları sahip bir turizm bölgesidir.

Ayrıca Turlarımızda

Profesyonel Tur Rehberi

Öğrenciler, profesyonel tur rehberlerimiz ile beraber yeni yerler keşfetmenin büyüsünü keşfediyor, daha sosyal ve aktif gençler olma yolunda önemli deneyimler elde ediyor.

Lüks Araçlarla Ulaşım

Gezgin Okul ile tanışan öğrenciler, İstanbul dışı, lüks araçlarla konaklama imkânı olan turlar ile kendi coğrafyasını bizzat görerek tanıma şansı buluyor.

Keyifli Yolculuklar

Kaliteli, uygun fiyat, verimli tatil üçgenini en ideal şekillerde sağlayan Gezgin Okul, bu programıyla öğretmenlerin yükünü azaltarak çocukların geleceğini şekillendirecek zihin tatilini yapmalarını sağlıyor.

Kaynak: Safranbolu Okul Gezisi, Safranbolu Okul Turları, Konaklamalı Safranbolu Okul Gezisi, Amasra Okul Gezisi, Amasra Okul Turları, Konaklamalı Amasra Okul Gezisi, Okul Gezisi, Okul Turları


 NEDEN GEZGİN OKUL ?


► Okul turları için gerekli belgelerin eksiksiz yer aldığı dosya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rahatlıkla izin almak için.

► MEB Gezi Yönetmeliği'ne uygun, bölgeleri bilen ekiple hazırlanmış onlarca farklı tur programı için.

► TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi ile güvende olmak için.

► D2 belgeli yüksek model konforlu araçlarla seyahat etmek için.

► En iyi oteller ve en iyi restoranlarda ağırlanmak için.

► Gezgin Okul olarak öğrencilerimizin farklı yerler keşfederek zihin tatillerini yapmalarını hedeflediğimiz için.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#91
LOKASYON:
Safranbolu (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1-2-3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1-2-3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Lüks otobüslerle ulaşım
► Otobüste Sabah kahvaltısı
► 2 öğün öğle yemeği
► Müze ve Örenyeri girişleri
► Belirtilen Otelde 1 gece konaklama
► Otelde sabah kahvaltısı
► Otelde akşam yemeği
► Programda belirtilen tüm çevre gezileri
► Otobüs içerisindeki tüm ikramlar
► Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


► Dönüş Yolundaki Akşam Yemeği
► Kişisel Harcamalar