İYİ SEÇİM!

Yedigöller Maşukiye Turu İstanbul ÇıkışlıYedigöller Maşukiye Turu ile doğanın renklerini deneyimlerken, oksijen dolu bir gün geçirebilirsiniz.

  • Vade Farksız Taksit İmkanı
  • Yüksek Modelli Araçlar
  • Araç İçi Kahvaltı Dahil
  • Kesin Kalkış
  • Doğanın Güzellikleri
  • İki Farklı Gezi Noktası

YEDİGÖLLER TURU - MAŞUKİYE TURU
(İkisi Bir Arada)

Bu turun içinde muhteşem bir hafta sonu, bol eğlence ve bol oksijen mevcut! Yedigöller'in farklı tonlar ile kaplı doğasında huzur bulup unutulamayacak fotoğraflar çekebileceğiniz gibi, Maşukiye'de doğanın güzelliklerini keşfetmeye devam ederken, ATV ve Zipline etkinlikleriyle eğlenceli saatler geçirebileceksiniz. İstanbul'un kalabalık ve karmaşasından bir günde olsa uzaklaşıp doğa ve oksijen ile buluşmak için muhteşem bir fırsat. Tatilino Turizm olarak tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

Yedigöller ve Maşukiye Tatilino Turizm İle Yaşanır.

Gezilecek Doğa Harikası Noktalar

Maşukiye, Yedigöller Milli Parkı, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Büyük Göl, Seyir Terası, Dilek Çeşmesi, Şelale ve Derin Kayalar

Her Cumartesi Pazar Kahvaltı Dahil Sadece TL!

Doğa Harikası Yedigöller ve Maşukiye seni bekliyor! Hemen Rezervasyon Yap!

TUR PROGRAMI

Siz Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Doğa Turumuza başlamak için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra KAHVALTIMIZI alacağımız Sapanca ’da bulunan restorantımıza varıyoruz. (Kahvaltı grup şeklinde ve fiyata dahildir)Kahvaltımızın ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız olan, doğasıyla meşhur Maşukiye’ye 30 dakikalık yolculuğumuzun ardından ulaşıyoruz ve Maşukiye Turumuz başlıyor..

Maşukiye ’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman süresince misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız şimdiden kesin gözüküyor. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari veya zipline  gibi aktivitelere katılabilirler. (Bu aktiviteler ekstra ücretlidir) ATV etkinliği yapacak misafirlerimiz için 10-15 dakikalık ön bilgi verilmektedir. Bu önemli bilgilendirmenin ardından rehber önderliğinde safarimiz başlıyor ve yaklaşık 45 dakika sürüyor. Bu gezi boyunca orman içerisindeki  patika yollarda zorlu ama eğlenceli bir yolculuk yapacağız. Derelerden ve sulardan geçerek Samanlı Dağının muhteşem manzarasını resimlemek için kısa mola veriyoruz. (Diğer etkinliklere katılmanız için zamanınız olacaktır)

Maşukiye Turumuzun ardından ikinci rotamız olan 2,5 saatlik yolculukla Yedigöller’e gidiyoruz..

Yedigöller Turumuzda ilk olarak vereceğimiz serbest zaman diliminde orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. 22:00 – 23:00 saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka TATİLİNO organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

EK BİLGİLER

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü (Ömür Plaza Karşısı)
06:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi (Otoparkı Önü) 
07:00 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
07:15 Çayırova McDonald's Önü (Yanyol)
07:25 Gebze Center
10:00 İzmit Halkevi Durağı

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 
Tur programındaki bölgelerin farklı hava sıcaklıkları olacağı için ince ve kat kat kıyafetler tercih edilmelidir.
Bolca fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj bulundurmayı unutmayınız..

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yedigöller Maşukiye Turuna Neden Katılmalıyım?
Yedigöller Maşukiye Turunda kalabalıktan, karmaşadan, trafikten ve birçok olumsuz koşuldan uzak, rengarenk yapraklarla süslenmiş göllerde doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. Maşukiyede ise aksiyon ve eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz. Bu tur İstanbul dan uzak doğa ile buluşmanız için hazırlandı.

Yedigöller Maşukiye Turu İçin Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?
Yedigöller Maşukiye Turumuzda kapora ve tam ödeme ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapora ile rezervasyon yaptırdığınızda kalan ödemeyi tura katıldığınızda ödeyebilirsiniz. Kapora veya tam ödemeyi web sitemizden, Bakırköy de ofisimize ve hesap numaralarımıza yapabilirsiniz. Kapora, tam ödeme veya kalan ödemeyi nakit veya kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz. (Rezervasyon iptalleri için iade koşullarımız geçerli olacaktır.) İade Koşulları İncele

Yedigöller Maşukiye Turu İçin Tavsiyeler Nelerdir?
Yedigöller Maşukiye Turunda gezilecek yerlerin hava şartlarındaki farklılıklardan dolayı kıyafetlerin ince ve kat kat olması tavsiye edilir. Yürüyüş için uygun ayakkabı tercih edilmelidir. Bolca fotoğraf çekilecek alanlar olduğu için yedek sarj getirmeyi unutmayın!

Yedigöller Maşukiye Turu Boyunca Eşlik Eden Rehber Var mıdır?
Yedigöller Maşukiye Turu dahil tüm turlarımızda rehberlerimiz, sizlere araca binişinizden ineceğiniz ana kadar eşlik edip birebir yönlendirmektedir. Rehberleriniz tura kayıt yaptıran misafirlerimizi tur kalkışından bir gün önce arayıp kendini tanıtır ve numarasını bırakır, böylelikle tur kalkış günü ve saatinde rehberinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Yedigöller Maşukiye Turu Gibi Alternatif Günübirlik Tur Öneriniz Var mıdır?
Yedigöller Maşukiye Turu gibi doğa ile iç içe olan Abant Maşukiye Ormanya Turu, yine aynı şekilde size muhteşem bir hafta sonu yaşatacak bol oksijenli bir turdur. Linke tıklayarak turumuzun detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yedigöller Maşukiye Turunda Yaş Sınırı Var mıdır?
Yedigöller Maşukiye Turuna üst yaş sınırı yoktur, katılım herkese açıktır. 18 yaş altı katılımcılar ebeveyn/ebeveynlerinin yanında katılım sağlayabilirler. Bu tur aile olarak doğa ve oksijen dolu bir hafta sonu geçirmek için çok uygundur.

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Araçlarımızın kapasitesi ne olursa olsun turizm paketli konforlu araçlardır. Turlarımıza özel olarak seçilmektedir. Araçlarımızda yasal zorunluluk olan mesafelerde 2 şöför kullanılmaktadır.

38 kişi ve üzeri Mercedes Travego–Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner araçlar kullanılmaktadır.
31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi-Doruk araçlar kullanılmaktadır.
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan araçlar kullanılmaktadır.
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR:

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-6 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 
MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

Kaynak: Yedigöller Maşukiye Turu, Yedigöller Turu, Maşukiye Turu, Doğa Turu, İstanbul Çıkışlı Yedigöller Turu, Günübirlik Turlar, Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu, Ucuz Günlük Tur.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#123
LOKASYON:
Yedigöller (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü (Ömür Plaza Karşısı)
06:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi (Otoparkı Önü)
07:00 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
07:15 Çayırova McDonald's Önü (Yanyol)
07:25 Gebze Center
10:00 İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

349TL

en düşük kişi başı

349TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Gidiş - Dönüş Ulaşım
► Kahvaltı (Sapanca Gölü kenarında Sukay Park tesisinde kişiye özel kahvaltı)
► Rehberlik Hizmeti
► Milli Park Giriş Ücreti
► Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:


► Kişisel Harcamalar (İsteğe Bağlı)
► Atv Safari ve Zipline (İsteğe Bağlı) Maşukiye Turunda