İYİ SEÇİM!

Ramazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara Çıkışlı

Ramazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara ÇıkışlıRamazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara ÇıkışlıRamazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara ÇıkışlıRamazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara ÇıkışlıRamazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara ÇıkışlıRamazan Bayramı Özel Karadeniz Batum Turu Ankara Çıkışlı


RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL KARADENİZ BATUM TURU | 3 GECE 4 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • İlk Gün Restoranda Kahvaltı
  • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Milli Park Giriş Ücretleri
  • Batum Turu ve Transferleri
  • 3 Gece Konaklama

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ ve BATUM TURU

3 GECE OTEL KONAKLAMALI 4 GÜNDÜZ

Gezilecek Yerler : Ordu Boztepe-Trabzon-Ayasofya-Atatürk Köşkü
Sümela Manastırı-Ayder Yaylası-Fırtına Deresi-Tarihi Taş Köprü-Uzungöl-BATUM

KİŞİ BAŞI 7490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Buluşma yerleri ve hareket saatlerimiz ;

22:00 Optimum Avm Önü
22:15 Armada Avm Karşısı
22:30 Kızılay Gama Önü

2. Gün: AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜMELA MANASTIRI

Gerekli molalarımız sonrası saat 08:00 civarı Trabzon'da restoranımızda alacağımız kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Trabzon’a has telkâri sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz telkâri atölyesi ve mağazası gezisinin ardından kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve öğle yemeği arası veriyoruz. Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.  Günümüzü tamamladıktan sonra araçlarımıza geçip otelimize geçiyoruz .

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Restoranda alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda yöresel lezzetler deneyebilirsiniz . Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama : Büyük Sümela Hotel vb.


3. Gün: UZUNGÖL -AYDER YAYLASI - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ – OTEL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Uzungöl gezisi için yola çıkıyoruz. Burada ekstra olarak düzenlencek olan minibüslerle çıkılabilen Karester yaylası turuna katılacak misafirlerimizle Uzungöl yolunun yanından kıvrılıp 2000 rakımına kadar yükselen Karaster yaylasına çıkıyoruz, Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında vereceğimiz çay molasında Uzungöl’ü tepeden seyrediyoruz, sonrasında Uzungöl’e dönüyoruz. (Karester yaylasına çıkmak istemeyen misafirlerimizle uzungöle gelip serbest zamana devam edecekler). Burada vereceğimiz gezilerimiz için serbest zamanda büyülü manzarası karşısında çaylarımızı yudumlayıp fotoğraflarımızı çekiyoruz. . bu süre sonrası tekrar araçlarımızdaki yerimizi alarak Yayla ve vadi turumuz için minibüslerimize binerek adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan dünyadaki cennet Tarihi Taş Köprü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Çat Vadisi gezileri için doğu karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. ‘’Bulutların Ülkesi’’ olarak adlandırılan Çamlıhemşin’den geçerek Çat vadisi içerisinde yer alan, bölgenin en eski ve en büyük kemerli taş köprüsü olan Çinçiva Köprüsünde mola veriyoruz. Fotoğraf ve köy kahvesindeki molamızın ardından artık dağları ve yaylaları tanıma vaktimiz geliyor. Kaçkar dağları Milli parkı sınırları içerisinde yer alan Zilkale İlk gezi noktamız oluyor. Zil kale ormanların içerisinde arkasına Kaçkar dağlarının görkemli manzarasını alan ve gören herkesi büyülü bir dünyanın içindeymiş gibi hissettiren oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Deniz seviyesinden 750 mt Çat deresinden 100mt yükseklikte olan Zil kale gezimizi tamamladıktan sonra 30 mt yükseklikten dökülen Palovit şelalesini görmeye gidiyoruz. Sonrasında günümüzü tamamlıyoruz ve Konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Ayder yaylasına ulaşıp keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası aracımızdaki yerimizi alıp günümüzü tamamlıyoruz ve Konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. 


TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda yöresel lezzetler deneyebilirsiniz . Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama : Green Suada Hotel vb.

4. Gün: ÇEÇEVA - BATUM - OTEL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası özel minibüslerimize binerek muhteşem görsellere sahip Çayeli Haremtepe köyü (ÇEÇEVA) gizli çay bahçelerini görmeye gidiyoruz. muhteşem doğası ve görsel manzarası ile çay bahçelerini gezerek fotoğraf çekimi ve çay molası için serbest zaman veriyoruz. Gürcistan-Batum turumuz için araçtaki yerimizi alıp yola çıkıyoruz. Sarp sınır kapısındaki çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar tarafından kullanılan Ganio Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine devam ederken Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar devam eden Çoruh nehrini görüyoruz. Batum şehir merkezine gelerek tarihi Meryem Ana katedral kilisesi, tarihi Orta Camii’, Posedion Anıtı, tiyatro binası, Medea heykeli, Ali-nino heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur Dönme Dolabı, İzmir Saat Kulesi’ni(Chacha) ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi yapıp Batum turumuzu tamamlıyor ve Sarp sınır kapısından giriş işlemlerimizin ardından otelimize geçiyoruz .


TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda yöresel lezzetler deneyebilirsiniz . Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama : Green Suada Hotel vb.

5. Gün: YÖRESEL ALIŞVERİŞ - ORDU BOZTEPE - ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yola çıkarak yol üzerindeki Yöresel alışverişlerimizi yapmak için sizlerle beraber Rize Bezi Atolyesi , Çay fabrikası , Sürmene Bıçakcısı , Fındık Alışverişi noktalarımıza uğradıktan daha sonra Ordu’ya ulaşıyor ve Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepe'de Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.


TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda yöresel lezzetler deneyebilirsiniz . Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği : Dönüş yolculuğunda mola tesislerinden alabilirsiniz . Tur ücretine dahil değildir.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#189
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 3 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
22:00 Optimum Avm Önü
22:15 Armada Avm Karşısı
22:30 Kızılay Gama Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

7.490TL

en düşük kişi başı

7.490TL

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


* Otellerde 3 Gece Konaklama
* İlk Gün Restoranda Kahvaltı
* Tüm Sabah Kahvaltıları (4)
* Tüm Akşam Yemekleri (3)
* Turizm Paketli Lüks Araçlar İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Ayder Yaylası Turu
* Zilkale Palovit Şelalesi Çat Vadisi Turu
* Milli Park Giriş Ücretleri
* Gürcistan Batum Turu
* Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


* Öğle Yemekleri
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
* Kişisel Harcamalar
* Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)
- Karester Yaylası Turu - ..... TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)
- Çeçeva Çay Bahçeleri Turu - ..... TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)