TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

TRAKYA TURU '' EDİRNE KIRKLARELİ İĞNEADA LÜLEBURGAZ ''

06 - 09 Ekim
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
06 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon

2190 ₺

27 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI TRAKYA TURU
Edirne • Karaağaç • Tunca ve Meriç Nehri • Pazarkule • İğneada
Longoz • Beğendik • Dupnisa Mağarası • Kırklareli • Lüleburgaz • Tekirdağ

 • 1. Gün 06 Ekim Perşembe
  BULUŞMA VE HAREKET

  İstanbul Turumuz için hareket noktalarımız ;

  22:30 Sıhhiye Sezenler sokak Atatürk Lisesi önü 

  22:40 Armada AVM önü

  22:50 Ümitköy Etimesgut Girişi Otobüs Durakları ( Üst Geçit Altı )

 • 2. Gün 07 Ekim Cuma
  KIRKLARELİ - İĞNEADA LONGOZ ORMANI - LİMANKÖY - MERT GÖLÜ - DUPNİSA MAĞARASI - OTEL

  Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Kırklareli'ne varış. Araçta alacağımız kahvaltılık ikramlarımız sonrasında Dünyada sadece beş yerde var olan, doğal yapısı bozulmamış Subasar (Longoz ormanları) ormanlarına sahip, bir çok bitki çeşidini barındıran, eko sisteme ve zengin biyolojik çeşitliliğine sahip İğneada’ya geliyoruz. Eşsiz bir doğaya sahip İğneada Longoz Ormanlarında aracımızın ulaştığı son noktadan yürüyerek yapacağımız gezimizde başlıyoruz. Yaklaşık 5 km sürecek yürüyüş boyunca fotoğraflamaya doyamayacağınız kuş ve bitki türleri görebilirsiniz. Longozda yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüş sonrası Limanköy'e doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Tarihi Liman Köy Deniz Feneri'ni görme imkânı buluyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında Mert Gölü'nün sahil kısmından görülmesi ardından Istranca Ormanlarının arasından keyifli bir yolculukla Yeraltı Cenneti olarak bilinen ve Trakya'nın turizme açılmış tek mağarası olan Dupnisa'ya varıyoruz. Mağaranın gezilmesi ve fotoğraf çekimi ardından Kırklareli'ndeki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı: Aracımızda alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği: Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Konaklama: Kaya Palas Hotel vb.

 • 3. Gün 08 Ekim Cumartesi
  KIRLKARELİ - EDİRNE - TUNCA VE MERİÇ NEHRİ - KARAAĞAÇ - PAZARKULE - KIRKLARELİ

  Sabah kahvaltıdan sonra Edirne'ye hareket. Bir saatlik kısa yolculuğumuz sonrasında Edirne'de İlk durağımız Karaağaç Bölgesi, sonrasında ise Tunca ve Meriç nehirleri üzerinden Karaağaç Bölgesi'ne geçip, Yunanistan Sınır Kapımız olan Pazar Kule Sınır Kapısı'na varıyoruz. Sınır kapısının görülmesi ardından Karaağaç merkeze hareket edip, Karaağaç Tren İstasyonu ve Lozan Anıtı'nı gezip, ardından Trakya Üniversitesi tarafından restore edilerek günümüzde Sağlık Müzesi olarak hizmet veren II. Beyazıt Külliyesi, Kırkpınar Güreşleri'nin yapıldığı Sarayiçi, dışarıdan Adalet Kasrı'nı geziyoruz. Ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Mimar Sinan'ın ''Ustalık Eserim'' dediği Selimiye Camii ve Bedestenini gezip 3 Şerefeli Cami; Makedonya Kulesi ve Arkeolojik Park gezileri sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından belirtilen saatte toplanıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Konaklama: Kaya Palas Hotel vb.

 • 4. Gün 09 Ekim Pazar
  KIRKLARELİ - LÜLEBURGAZ - TEKİRDAĞ - ÇORLU - ANKARA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kırklareli'ni  gezmeye başlıyoruz. Atatürk Evi, Tarihi Evler, Kırklar Şehitliği göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Sonrasında Lüleburgaz'a geçiyoruz. Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi gezisi sonrası Tekirdağ'a gidiyoruz. Açık olduğu takdirde Namık Kemal Evi'ni geziyoruz. Tekirdağ'da vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından keyifli gezimizi sonlandırmak üzere Ankara'ya hareket edip, gerekli molalarla gece saatlerinde Ankara'ya varıyoruz. 

  Keyifli Bir Trakya Turu Ardından Bir Başka Tatilino Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

  TUR DETAYI
  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram (Sandviç, İçecek)
► 2 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (2), Akşam Yemeği (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.
►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram (Sandviç, İçecek)
► 2 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (2), Akşam Yemeği (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Trakya Turu İçin Rezervasyon Nasıl Yapılmadır ?

Trakya Turları'mızda Rezervasyon Kapora Sistemi İle Yapılabilmektedir. Kişi Başı 500 TL Kapora Yatırarak Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kalan Ücreti Tur Gününe 3 Gün Kala'ya Kadar Tamamlayabilirsiniz.Ödeme Şirket Hesaplarımıza Koruma Altında Havale Yapabilir, Online Olarak Satın Alabilir Veya Ofisimize Gelerek Yapılabilmektedir. Ofisimize Gelerek Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeyebilirsiniz. 

Müşteri Hizmetletleri Ve Rezervasyon : 0312 425 05 45 - 0 553 278 35 13  ( WhatsApp tan da Bilgi Alıp Rezervasyonunuzu Anında Yaptırabilirsiniz)
Ofis Adresimiz Size Çok Yakın , Atatürk Bulvarı 103/23-24 Kızılay -Gama İşmerkezi Yanı'nda 

Fiyat Türü Peşin
Single 2590 ₺
Double (Kişi Başı) 2190 ₺
Triple (Kişi Başı) 2190 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1050 ₺
7-12 Yaş 1700 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.