EN İYİ FİYAT

Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı

Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu Ankara Çıkışlı


BUTİK EGE TURU | 2 GECE 3 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Seyahat ve Sağlık Sigortası
  • 2 Gece Konaklama
  • Sığacık - Seferihisar - Alaçatı
  • Çeşme - Şirince - Pamukkale

ANKARA ÇIKIŞLI BUTİK EGE TURU

2 GECE 3 GÜNDÜZ

Kahvaltı (2) | Akşam Yemeği (2) | Konaklama(2) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil

Gezilecek Yerler: •Sığacık •Çeşme •Alaçatı •Kuşadası •Efes Antik Kenti •Şirince •Pamukkale

KİŞİ BAŞI 6490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Akşam Saat 21:00’da Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu için Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluşma ve hareket.

Diğer hareket noktalarımız ve saatlerimiz ;

Armada AVM önü --> 21:10
Ümitköy Köprüsü Altı --> 21:20

2. Gün: SIĞACIK-ÇEŞME-ALAÇATI

Sabah araçta ikramlarımızı aldıktan sonra İlk durağımız olan Alaçatı’da gezimi başlıyor. Butik kafe, restoran ve Hediyelik Eşya alabileceğiniz Alaçatı sokaklarında serbest zaman tanıyoruz. Sonrasında Alaçatı Yel Değirmenlerini ziyaret ediyoruz. Sonrasında bir diğer noktamız Sığacık bölgesine doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 Saatlik yolculuğumuzun ardından Sığacık’a varıyoruz. Sığacık Seferihisar ilçesine bağlı bir mahalledir. Sığacık’ta Teos Antik Kenti ve Sığacık Kalesini ziyaret ediyoruz. Ardından İzmir’in en popüler tatil yerlerinden Çeşme’ye doğru yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 1 saat sonrasında Çeşme’ye varıyoruz. Öncelikle Çeşme sahilde bulunan Çeşme Kalesini ziyaret ediyoruz. Çeşme Kalesi ziyaretimizden sonra 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman’ın emri ile yaptırılmış Kervansaray’ı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Dünyaca ünlü denizde 410 karada ise 110 tekne kapasitesine sahip Çeşme Marina’da serbest zaman tanıyoruz. Serbest zamanda marinada alışveriş, kahve içebilir, fotoğraf çekinebilir ve yürüyüş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Otelimizin bulunduğu Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 Saatlik yolculuğumuzun ardından Kuşadası’ndaki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğiniz aldıktan sonra misafirlerimiz için serbest zaman başlıyor.

 Konaklama: Signature Ada Kule Hotel, Martı Hotel

3. Gün: EFES - KUŞADASI - KADINLAR PLAJI SERBEST ZAMAN

 Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından 09:00 da Efes Antik Kentine doğru hareket ediyoruz. 09:30’da UNESCO Dünya Miraslar Listesi’nde tarafından korunan Efes Antik Kenti turumuz başlıyor. Efes Antik Kenti girişinde Müze kartlarımızı kullanıyoruz. Büyük bir alana sahip olan Efes Antik Kenti Turumuz rehberimiz eşliğinde yaklaşık 2 saat kadar sürüyor. Gezimizin ardından Kuşadası’na tekrardan dönüyoruz. Dileyen misafirler otelimizde dileyen misafirler Kadınlar Plajında serbest zaman tanıyoruz. Akşam tekrardan otelimize gelip akşam yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında dileyen misafirler yine Kuşadası merkezde gece eğlencesine katılabilirler.

 Konaklama: Signature Ada Kule Hotel, Martı Hotel

4. Gün: ŞİRİNCE-PAMUKKALE-ANKARA

 Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından 09:00 da Türkiye’nin en estetik köyü Şirince’ye doğru hareket ediyoruz. Şirince de bol bol fotoğraf çekinip, şarap tadıp, Butik kafelerde kahve içebilirsiniz. Yaklaşık 2 Saatlik serbest zamanımızın ardından belirtilen saatte buluşup Ülkemizin en değerli varlıklarından Pamukkale Travertenlerine doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuğumuzun ardından Pamukkale’ye varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde öncelikle Antik Tiyatro ardından Hierapolis Antik Kenti ve Antik Havuz anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Ardından Travertenlerin olduğu bölgede serbest zaman tanıyoruz. 17:00’da turumuzu tamamladıktan sonra Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından 00:30’gibi Ankara’ya varıyoruz.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Tatilino Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#84
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı - 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Avm önü --> 21:00
Armada AVM önü --> 21:10
Ümitköy Köprüsü Altı --> 21:20
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

6.490TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Gidiş Dönüş Ulaşım Hizmeti
Seyahat Sigortası
İlk Gün Araçta Kahvaltı Paketi
2 Gece Konaklama (Kuşadası Merkez)
Otelde Alacağımız 2 Sabah Kahvaltısı
Otelde Alacağımız 2 Akşam Yemeği
Rehberlik Hizmeti ve Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:


Öğle Yemekleri
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Girişleri