EN İYİ FİYAT

Turistik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak Dönüş

Turistik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak DönüşTuristik Doğu Ekspresi İle Kars Erzurum Turu , Tren Gidiş Uçak Dönüş


İSTANBUL’un EN TECRÜBELİ VE EN ÇOK MİSAFİR TAŞIYAN ACENTASI İLE
TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI TREN İLE GİDİŞ UÇAK İLE DÖNÜŞ
Detaylı Bilgi : 0212 570 36 63

  • Turistik Doğu Ekspresi Yataklı Vagon İle Gidiş
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Uçak İle Dönüş
  • Kars - Erzurum - Erzincan
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Tüm Çevre Gezileri

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURU | DOĞU EKSPRESİ TURLARI

TÜRKİYE'NİN EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE UNUTAMAYACAĞIN DOĞU EKSPRESİ MACERASI SENİ BEKLİYOR

DÜNYANIN EN GÜZEL VE UZUN 4 TREN ROTASINDAN BİRİ OLAN TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI İLE UNUTAMAYACAĞINIZ BİR MACERAYA HAZIR OLUN

KİŞİ BAŞI 12490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

HER HAFTA PAZARTESİ ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNÜ TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TRENİ İLE GİDİŞ UÇAK DÖNÜŞ

ERZİNCAN - KARS - ERZURUM - ÇILDIR GÖLÜ - ERMENİSTAN SINIRI - ANİ HAREBELERİ - SARIKAMIŞ

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURLARI TATİLİNO TURİZM FARKI VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ VERİLEREK HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA SİZLERLE

3 GECE 4 GÜN (1 GECE TREN - 2 GECE OTEL KONAKLAMASI)

TREN & UÇAK BİLETİ DAHİL

1 GECE YATAKLI VAGONDA 2 GECE OTEL'DE KONAKLAMA

Turistik Doğu Ekspresi Turları, Tren Yolculuğu Tarih ve Tur Programı'na Göre Kalkış Günü Ankara Tren Garı Başlangıçlıdır.

Ankara Tren Garı Hareket Saati : 15.55'dir.

DOĞU EKSPRESİ TURLARI| TREN İLE KARS TURU |TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI | TREN İLE TURLAR

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA HAREKET

Siz değerli misafirlerimizle saat 15:00 'da Ankara tren garında buluşma. Turistik Doğu Ekspresi'nin yataklı vagondaki kompartımanlarına yerleşme. Dileyen misafirlerimiz trenin restoran kısmından faydalanabilirler. Yaklaşık 30 saat sürecek yolculuğumuz 15:55’de başlayacak. Güzel doğa görüntüleri eşliğinde Anadolu içlerinde yol alacaksınız.

Akşam Yemeği: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler
Konaklama: Doğu Ekspresinde bize ayrılmış yataklı vagonlardaki kompartmanlarda
Tren Rotası: Ankara - Kırıkkale - Kayseri - Sivas - Erzincan - Erzurum- Kars
Konaklama: Tren'de Yataklı Vagon'da
2. Gün: ERZİNCAN - ERZURUM - KARS

Sabah uyanırken gün ışığının bu güzel tren yolculuğumuz da, bazı bazı beyaza bürünmüş güzel manzaraları, dağları, Dereleri doya doya seyrederek sabah saat 08:00 sularında Erzincan Tren İstasyonu'na varıyoruz.. Trenimiz, burada 2 saat 44 dakika mola verecek; dilerseniz serbest zamanda kompartmanınızda uykuya devam edebilir veya Erzincan merkezde gezebilirsiniz.  Tren Erzincan Tren İstasyonu'nda saat 10:44'te hareket edecektir. Yolculuğumuza devam ederken 14:52'de bir sonraki molamız olan Erzurum molamız başlıyor. Erzurum'u gezip, akşam yemeğiniz için Cağ Kebabı yiyebilirsiniz veya Cağ Kebabını kompartımanınıza isteyebilirsiniz(DÖNÜŞ GÜNÜ OLAN PROGRAMIMIZDA ERZURUM GEZİSİ MEVCUTTUR). Mola sonrası Tren saat 17.52'de Erzurum'dan hareket edecektir. Saat 22:55'de Kars Tren Garına Varıyoruz(Saat 22:55'de Kars Tren Garına Varıyoruz(tren ray ve yol durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir). Tren Garı'nda bizi aracımız karşılıyor otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza Yerleştikten Sonra Dinlenme Otelimizde.


Günlük Rota : Erzincan – Erzurum - KarsKonaklama: KARS
3. Gün: KARS - ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ - AŞIKLAR ATIŞMASI

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası panoramik olarak şehir turu yapıyoruz. Kars Kalesi, Taş Köprü, Kars Müzesi ve Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami)’nin panoramik olarak görülmesi sonrası Ani Harabeleri ’ne hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan; Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervan Sarayı’nı geziyoruz. Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Malagan ve Yalınçay köylerini panoramik olarak görüyoruz. Gerçek üstü izlenimi veren bu durağımızda yaklaşık 2000 metredeki buz tutmuş Çıldır Gölü yüzeyinde; kızakla kayan, cirit oynayan, faytona binen, ata binen ve balık tutan insanları fotoğrafladıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyenlerle (ekstra) Kars âşıklar atışması ve ikramlar eşliğinde Kafkas Gecesine katılıyoruz Konaklama Karsu’daki otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulmaktadır.
Rota: Kars- Ani Harabeleri - Çıldır Gölü- Kars
Öğle yemeği: Ekstra olup rotamıza uygun olarak rehber yönlendirme yapmaktadır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü akşam yemeği olarak sunulmaktadır…
Ekstra: Kars Âşıklar Atışması eğlencesi ve Kafkas Gecesi (Kişi Başı 350 TL İkramlar Dahil ve Sınırsız Çay Eşliğinde)Konaklama: KARS
4. Gün: SARIKAMIŞ - ERZURUM - ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Erzurum'a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda Aziz Şehitlerimiz adına inşa edilmiş Sarıkamış Şehitler Anıtı'mızı ziyaret ediyoruz. Erzurum'a şehir merkezine hareket. Tarihi Kongre Binası ile gezimize başlıyoruz. Ardından Öğle yemeği molası veriyoruz. Erzurum'da çıkacağımız şehir turumuzda ; Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii'nden sonra , Rüstem Paşa hanında Oltu alış verişi için serbest zaman ve havaalanına transfer. Gerekli Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus,Anadolu Jet vb Havayolları ile saat 20.00'da İstanbul'a hareket. Saat 21:15'de İstanbul SABİHA GÖKÇEN Havalimanına varış ve gezimizin sonu.

Sabah Kahvaltısı: açık büfe olarak alınacak, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Erzurum Merkez'de rehberimizin yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra)
Günlük Rota : Kars – Sarıkamış – Erzurum – Ankara 

EK BİLGİLER

Turistik Doğu Ekspresinde anons sistemi bulunmamakta olup, beklemelerde yapılmamaktadır. İstasyonlarda rötar olması durumunda trendden ayrılmanız önemle tavsiye edilir. Çocuklar için önceden belirlenmiş 2-3 saat bekleme duraklarında tren saatinden en az 15 dakika boyunca trene dönmenizi tavsiye edilir. Tren bekleme ve hareketlerinin güncel bilgisini vagonlardan beklemekten. Uzun süreli paket ve tren yolcularının kalabalık için, yanında bir parça paket- ve su, paketler için de yolculuk. sahiplenmenizi. Tren tarafından organize edilecek turların yapılamasından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.

► Tatilino Tur ile yolcu arasında araç konumunda, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. uçuş planlaması ve tüm saatlerin hareketinde 48 saat önce gözden geçirmeniz gerekiyor. uçuşlarımızı acentamızdan. Uçağın ineceği ve kalkacağı için şehre parkurlarda olabilir. Havayolu araçları aracılığıyla saat kazanmak ve ilerlemek Tatilino Tur'dan sorumlu tutulamaz. Havayolu tarafından yol almaktan kaynaklanan gezilerin yapılamalarından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ HAKKINDA

► Muhteşem manzaralarla dolu bir seyahatinizde, ister odanızda uzanarak, ister tren içinde gezerek, ister istemez çaylar kahveler eşliğinde bu seyahatin doyasıya çıkar.

► Turistik Doğu Ekspresinde yataklı vagon 10 adet misafir, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bu koridordan oluşur. Vagondaki onun odası 2 kişiliktir. Odaların içinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur. Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Camlar perde ile kapatılabilir, oda kapısı kilitlenebilir ya da her ikisine de açık tutulabilir. Her yol ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Seyahat eğitmenleri tarafından öğretim elemanları tarafından verilen bilgiler. Seyahatin dekorasyonunda küçük salonlarında dekorasyon eşyalarında kullanılır. Gece saatlerini arzu ederler. Bir kişi alt katta ikinci üstte açılan ranza, yatar. Ranza yolculuğuna çıkmak için 1 adet merdiven. Her yatak odası hazır vaziyette otomatik olarak.

► Turistik Doğu Ekspresinde Tren içerisinde sergileyebilirler. Her Vagonda geçişinden geçiş yapmak için geçiş yapacak. Bu mekanlarda restoran Vagonlarında ulaşım çay içebilecekleri yerler. Ayrıca Restoranda Kahvaltı ürünleri ve yemek yemek yemek pişirmeleri içinde bulunanlar. Trend tuvaletler için koridorun iki tuvalet tuvaleti. Bu tuvaletlerden biri Alaturka küçük alafrangadır. Her vagolu 1 adet Vagon görevlileri kalan çocuklarla ilgilenecek.

► Turistik Doğu Ekspresi Tren seyahati konaklamasında kullanılan yataklı Vagonda Odalar İki kişiliktir.

Turistik Doğu Ekspresi Treni İle Turlar

Turistik Doğu Ekspresi Turları Neden Tatilino Turizm İle Yapılmalıdır ?

Tatilino Turizm Olarak 7 Yıldır Sizlere Tren İle Kars Turları Yapmaktayız. Kars'ın En Gözde Otellerinde Konaklama İmkanı Sunan Tatilino Turizm 2019 Yılı İtibari İle Başlayan Turistik Doğu Ekspresi Turları'nı 3 Gece 4 Gündüz Olarak 1 Gecesi Tren'de 2 Gece'si Seçkin Otellerde Konaklama İmkanı İle Hayatınızda En Az Bir Kere Yapmanız Gereken Bu Muhteşem Destinasyonda Sizleri Ağırlamaktan ve Memnun Etmekten Gurur Duymaktadır. Gruplarımız 18 Kişi İle 36 Kişi Arası Butik Olarak Gerçekleştirmektedir. Tüm Misafirlerimize Yataklı Vagon'da 2 Kişilik kompartıman'larda Seyahat İmkanı Sunmaktadır.

Tatilino Turizm İle Doğu Ekspresi Turları Nerden Kalkışlıdır?

Turistik Doğu Ekspresi Ankara Tren Garı hareketli olmaktadır. İlk kalkış noktası ve buluşma yeri Ankara Tren Garıdır. Tren dönüşlü turlarımız'da ise Kars Tren Garı hareketlidir.

Tren Hangi Şehirler'den geçmektedir?

Turu'muz esnasında kullanılan Tren Kırıkkale , Kayseri ,Sivas , Erzincan , Erzurum illerini ve belde duraklarını kapsamaktadır.

Turistik Doğu Ekspresi ve Doğu Ekspresi Arasındaki Fark?

İki Tren güzergahı aynıdır , fakat hareket saatleri ve durakları farklıdır. Turistik Doğu Ekspresi 29 durakta durmakta olup bunlardan, 3 tanesi insanların bölgeyi turizm amaçlı gezip görebilmeleri adına İliç, Erzincan ve Erzurumdur. Tren bu duraklarda yaklaşık 3'er saat mola vermektedir. Doğu Ekspresi Treni ise 55 durakta durmakta olup asıl amacı yolcu indirip bindirmektir. Turistik Doğu Ekspresi ise hem yolcuların hava almalarını sağlamak hemde bölgelerdeki doğadaki harikaları keşfetmeleridir, Doğu Ekspresi ise bölge'lere yolcu taşıma ve turizm'i canlandırma adına seyahat'lerine devam etmektedir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#176
LOKASYON:
İSTANBUL (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Tren   
BULUŞMA:
15.00 Ankara Eski Tren Garı
BİTİŞ:
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN (SAW)
İPTAL POLİTİKASI:
►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 30 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 30 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.
►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur. Vagonlarda ücretsiz indirimli olup 6 yaşını doldurmuş tüm çocuklar yetişkin ücreti ödenerek 2. kompartman talep edilmesi gerekir

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

13TL

en düşük kişi başı

13,49TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Turistik Doğu Ekspresi'nde Size Özel Ayrılmış Kompartman İle Yataklı Vagonda Tren Bileti
► THY veya ANADOLU JET ile uçak bileti
► 2 gece Otel Konaklaması
► 1 gece Turistik Doğu Ekspresi’nde Yataklı vagonda konaklama
► 2 Sabah kahvaltısı.
► 1 Akşam yemeği.
► Rehberlik hizmetleri
► Seyahat sigortası
► Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:


►Müze ören yeri girişleri
► Kars Âşıklar Atışması ve Kafkas Gecesi
► Öğle yemekleri
► Yemeklerde alınan içecekler.