FIRSAT

Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara Çıkışlı

Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Turu Ankara Çıkışlı


UÇAKLI BUTİK TUNCELİ MUNZUR OVACIK KEMALİYE TURU | 2 GECE 3 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
  • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Karanlık Kanyon Tekne Turu
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigortası
  • 1 Akşam Restaurant'ta Akşam Yemeği

UÇAKLI BUTİK TUNCELİ MUNZUR OVACIK KEMALİYE EĞİN TURU
2 GECE 3 GÜN 

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

Ankara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:50
Erzurum-Ankara Anadolujet TK7053 18:00 


KİŞİ BAŞI 5990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA-ERZURUM-PÜLÜMÜR-TUNCELİ-OVACIK-MUNZUR-GÖZELER

Değerli Misafirlerimiz ile Uçuş saatimizden 1.5 saat öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda buluşuyor, bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrasında keyifle gezeceğimiz ve güzel bir programı uygulayacağımız Ankara çıkışlı uçaklı butik Tunceli Turu 2 gece konaklamalı gezimiz için Anadolujet Ankara-Erzurum 08.05 uçağı ile Ankara'dan hareket ediyoruz. (Anadolujet Ankara-Erzurum 07:50 Uçağı) Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında alanda bekleyen aracımızla ile Pülümür’e hareket ediyoruz.Pülümür gezimizde önce Cemal Süreyya anıtını görüyor daha sonra Pülümür manzarasını kuş bakışı seyredebileceğimiz Seyran Tepesi’nde mola veriyoruz. Seyir tepesine aracımızın ulaştığı son noktadan itibaren yürüyerek çıkacağız. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından bölgenin doğal güzelliklerinden olan Ağlayan kayaları görüyor ve Kutu Deresi kenarında vereceğimiz mola sonrası Tunceli merkeze geçiyoruz. Tunceli Cem Evi’ni ziyaret ediyoruz. Tunceli şehir merkezi turumuzun ardından Tunceli il merkezinden yaklaşık 8 kilometre sonra başlamakta ve Ovacık ilçesi ile Tunceli arasında kalan Munzur Vadisi; Ardından Ovacık'a hareket ediyoruz. Munzur Vadisinde bulunan Ovacıkta çay ve kahve molası veriyoruz. Ovacık ilçe merkezine yaklaşık 17 km uzaklıkta bulunan Munzur Çayı’nın ana kaynağını oluşturan Munzur Gözeleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Hem gözeleri hem de Munzur Baba ziyaretgâhını da görüp otelimize hareket ediyoruz. İlk olarak otelimize yerleşiyor ardından Akşam yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Yemek sonrası konaklama otelimizde

TUR DETAYLARI 

Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir,
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Restaurantımızda alınacaktır
Konaklama:Grand Şaroğlu Hotel / TUNCELİ

2. Gün: KEMALİYE - EĞİN - KARANLIK KANYON

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Kemaliye'ye doğru yol alıyoruz. Kemaliye'ye girişte, yol üzerinde Karanlık Kanyon'dan yani dünyanın 2. büyük kanyonundan geçeceksiniz. Kanyon üzerindeki köprü ve tünelleri, Kemaliye halkı yaklaşık 130 yıl boyunca taşı oyarak 2002 yılında tamamlayabilmişlerdir, Kanyona paralel bir şekilde uzanan, bu yol çevre ilçe ve köylere ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştırmıştır. Dileyen Misafirlerimiz İle Su debisi uygun olması halinde Karanlık Kanyon Tekne Turu fırsatı bulacağız ve öğle yemeğimizi alacağız. Ardından Kemaliye'yi dolaşmaya başlıyoruz. Zincirli Kaya, Tarihi Taş Dibi Camii, Seytali Parkı, Medrese, Değirmen ve Tübitak tarafından desteklenen Doğa Tarih Müzesi'ni geziyoruz. Tarihi Kemaliye sokaklarında bölgeye özgü evlerin arasında yapacağımız zamana yolculuk sonrasında dinlenmek üzere Lökhane'de Bebik Kahvelerimizi yudumluyoruz. Akşamüzeri otelimize yerleşmek üzere Erzincan’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatlan geçerlidir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; otelimizde set menü olarak alınacaktır.
Konaklama:Bozkurt Hotel vb. / Kemaliye

3. Gün: PERTEK - HARPUT - ELAZIĞ - ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Pertek'e geçiyoruz. Keban Barajı üzerinde küçük bir ada üzerinde bulunan tarihi Pertek Kalesini panoramik olarak gördükten sonra feribotla kısa süreli bir yolculuk yaparak Elazığ'a varıyoruz. Elazığ'ın içinden kısa bir panoramik şehir turu yaparak geçtikten sonra Harput'a doğru yolumuza devam ediyoruz, Harput'ta Harput Kalesi, Ulu Cami, Arap Baba Türbesi, Şefik Gül Kültür Evi'ni geziyor sonrasında Elazığ Havalimanına hareket ediyoruz (Anadolujet Elazığ-Ankara 18:00 Uçağı) ile bagaj ve Check-in işlemlerimizi yaptırarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle geçireceğimiz diğer güzel turlarda görüşmek dileğiyle .

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#145
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma
Anakara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:50
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

5.990TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim

5.990TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 2 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 1 Açık Büfe / Set Menü Akşam Yemeği
Karanlık Kanyon Tekne Turu
Restaurantımızda 1 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
Seyahat Esnasında Araç içi Su ikramı
Seyahat Sigortası
Milli Parklar Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:


Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extraları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri