İYİ SEÇİM!

Yılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara Çıkışlı

Yılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel Turistik Doğu Ekspresi Turu Ankara Çıkışlı


ANKARANIN EN TECRÜBELİ VE EN ÇOK MİSAFİR TAŞIYAN ACENTASI İLE
TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI TREN İLE GİDİŞ UÇAK İLE DÖNÜŞ
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Turistik Doğu Ekspresi Yataklı Vagon İle Gidiş
  • Uçak İle Dönüş
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Kars - Erzurum - Erzincan
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Tüm Çevre Gezileri

YILBAŞI ÖZEL TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURU | DOĞU EKSPRESİ TURLARI

TÜRKİYE'NİN EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE UNUTAMAYACAĞIN DOĞU EKSPRESİ MACERASI SENİ BEKLİYOR
DÜNYANIN EN GÜZEL VE UZUN 4 TREN ROTASINDAN BİRİ OLAN TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI İLE UNUTAMAYACAĞINIZ BİR MACERAYA HAZIR OLUN
29 ARALIK 15.55 Hareket 01 Ocak 2024 Dönüş

KİŞİ BAŞI 12990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

ERZİNCAN - KARS - ERZURUM - ÇILDIR GÖLÜ - ERMENİSTAN SINIRI - ANİ HAREBELERİ - SARIKAMIŞ

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURLARI TATİLİNO TURİZM FARKI VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ VERİLEREK HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA SİZLERLE

3 GECE 4 GÜN (1 GECE TREN - 2 GECE OTEL KONAKLAMASI)

TREN & UÇAK BİLETİ DAHİL

Turistik Doğu Ekspresi Turları, Tren Yolculuğu Tarih ve Tur Programı'na Göre Kalkış Günü Ankara Tren Garı Başlangıçlıdır.

Ankara Tren Garı Hareket Saati : 15.55 dir.

DOĞU EKSPRESİ TURLARI| TREN İLE KARS TURU |TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TURLARI | TREN İLE TURLAR

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA TREN GARI > TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS

Yılbaşı Özel Kars Turumuz için saat 15:00'da Ankara Tren Garında buluşma ve saat 15:55'de hareket edecek olan, TCDD Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonumuz da kompartımanlara yerleşiyoruz. Uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun kış mevsimde yaşadığı güzellikleri görme imkânını bulacağız. Akşam yemeği trenin yemekli vagonunda ekstra olarak alınabilir. Bu gece konaklama trende yataklı odalarımızda olacaktır. 

2. Gün: TREN YOLCULUĞU > ERZİNCAN > ERZURUM > KARS

Sabah uyanırken gün ışığının camdan süzülerek bizleri uyandıracağı bu güzel tren yolculuğumuz da, beyaza bürünmüş güzel manzaraları, dağları, dereleri doya doya seyrederek sabah saat 08:00 sularında Erzincan Tren İstasyonu'na varış. Tren, burada 2 saat 44 dakika mola verecek olup; dilerseniz kompartmanınızda uykuya devam edebilir veya Erzincan'da gezebilirsiniz. Tren; Erzincan Tren İstasyonu'ndan saat 10:44’de hareket edecek olup en az 15 dakika öncesinde trende olmanızı tavsiye ederiz. Doğanın eşsiz görüntülerine tanık olacağınız yolculuğunuz sırasında verilecek olan son mola için tren saat 14:52'de Erzurum'a ulaşacak. Tren, burada 3 saat mola verecek olup, dilerseniz yürüyerek Erzurum'u gezip, meşhur çağ kebabın yiyebilirsiniz. Veya çağ kebabını kompartımanınıza isteyebilirsiniz. Mola sonrası tren saat 17:52'de Erzurum'dan hareket edecek olup en az 15 dakika öncesinde trende olmanızı tavsiye ederiz. Saat 21:55'de Kars Tren Garına varış. Tren Garı'nda rehberimizle buluşup bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Odalarımıza yerleşme sonrasında konaklama otelimizde.

TUR DETAYLARI

Günlük Rota : Erzincan - Erzurum - Kars
Konaklama : Karspark Hotel, Işılpark Hotel , Simer Hotel vb.Konaklama: Tren
3. Gün: ANİ HARABELERİ > ÇILDIR GÖLÜ > KARS ŞEHİR TURU

Sabah kahvaltısı sonrası Ani Harabelerine hareket ediyoruz. Gezimizde ; Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halaşar) Kilisesi, Büyük Katedral, Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığına ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu'da ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii' ni gezeceğiz. Ardından yüksek bir rakımda yer alan Ardahan sınırları içerisnde yer alan Çıldır Gölü'ne hareket. Öğle yemeği molası sonrası, buz tutmuş gölün üzerinde Atlı kızak keyfini deneyimleyebilir yada balık tutabilirsiniz. Ardından Kars şehir merkezine hareket. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra Işıklar Altında Kars Turumuza katılabilirsiniz. Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal'in Evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz yapılardandır. Yöresel ürün alışverişimizi de tamamladıktan sonra otelimize dönüş. Dileyen misafirlerimiz ile Yılbaşı Özel Ekstra Kafkas Gecesi Programına katılıyoruz.Konaklama Kars'daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Açık büfe olarak alınacak, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Çıldır Gölünde rehberimizin yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra)
Günlük Rota : Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi
Konaklama : Karspark Hotel, Işılpark Hotel , Simer Hotel vb.Konaklama: Kars Park Otel
4. Gün: KARS > SARIKAMIŞ > ERZURUM > ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Erzurum'a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda Aziz Şehitlerimiz adına inşa edilmiş Sarıkamış Şehitler Anıtı'mızı ziyaret ediyoruz. Erzurum'a varışımız ile birlikte ilk olarak Tarihi Kongre Binası ziyaret ediyoruz.. Ardından Öğle yemeği molası. Erzurum'da çıkacağımız şehir turumuzda; Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii'nden sonra, Rüstem Paşa hanında Oltu alış verişi için serbest zaman sonrası havaalanına transfer. Gerekli Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Anadolujet Havayolları ile saat 19:30'da Ankara'ya hareket. Saat 21:00'da Ankara Esenboğa Havalimanına varış ve gezimizin sonu.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Açık büfe olarak alınacak, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Erzurum Merkez'de rehberimizin yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra)
Günlük Rota: Kars - Sarıkamış - Erzurum - Ankara Konaklama: Kars Park Otel

EK BİLGİLER

Turistik Doğu Ekspresinde anons sistemi bulunmamakta olup, beklemelerde yapılmamaktadır. İstasyonlarda rötar olması durumunda trendden ayrılmanız önemle tavsiye edilir. Çocuklar için önceden belirlenmiş 2-3 saat bekleme duraklarında tren saatinden en az 15 dakika boyunca trene dönmenizi tavsiye edilir. Tren bekleme ve hareketlerinin güncel bilgisini vagonlardan beklemekten. Uzun süreli paket ve tren yolcularının kalabalık için, yanında bir parça paket- ve su, paketler için de yolculuk. sahiplenmenizi. Tren tarafından organize edilecek turların yapılamasından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.

► Tatilino Tur ile yolcu arasında araç konumunda, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. uçuş planlaması ve tüm saatlerin hareketinde 48 saat önce gözden geçirmeniz gerekiyor. uçuşlarımızı acentamızdan. Uçağın ineceği ve kalkacağı için şehre parkurlarda olabilir. Havayolu araçları aracılığıyla saat kazanmak ve ilerlemek Tatilino Tur'dan sorumlu tutulamaz. Havayolu tarafından yol almaktan kaynaklanan gezilerin yapılamalarından Tatilino Tur sorumlu tutulamaz.

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ HAKKINDA

► Muhteşem manzaralarla dolu bir seyahatinizde, ister odanızda uzanarak, ister tren içinde gezerek, ister istemez çaylar kahveler eşliğinde bu seyahatin doyasıya çıkar.

► Turistik Doğu Ekspresinde yataklı vagon 10 adet misafir, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bu koridordan oluşur. Vagondaki onun odası 2 kişiliktir. Odaların içinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur. Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Camlar perde ile kapatılabilir, oda kapısı kilitlenebilir ya da her ikisine de açık tutulabilir. Her yol ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Seyahat eğitmenleri tarafından öğretim elemanları tarafından verilen bilgiler. Seyahatin dekorasyonunda küçük salonlarında dekorasyon eşyalarında kullanılır. Gece saatlerini arzu ederler. Bir kişi alt katta ikinci üstte açılan ranza, yatar. Ranza yolculuğuna çıkmak için 1 adet merdiven. Her yatak odası hazır vaziyette otomatik olarak.

► Turistik Doğu Ekspresinde Tren içerisinde sergileyebilirler. Her Vagonda geçişinden geçiş yapmak için geçiş yapacak. Bu mekanlarda restoran Vagonlarında ulaşım çay içebilecekleri yerler. Ayrıca Restoranda Kahvaltı ürünleri ve yemek yemek yemek pişirmeleri içinde bulunanlar. Trend tuvaletler için koridorun iki tuvalet tuvaleti. Bu tuvaletlerden biri Alaturka küçük alafrangadır. Her vagolu 1 adet Vagon görevlileri kalan çocuklarla ilgilenecek.

► Turistik Doğu Ekspresi Tren seyahati konaklamasında kullanılan yataklı Vagonda Odalar İki kişiliktir.

Turistik Doğu Ekspresi Treni İle Turlar

Turistik Doğu Ekspresi Turları Neden Tatilino Turizm İle Yapılmalıdır ?

Tatilino Turizm Olarak 7 Yıldır Sizlere Tren İle Kars Turları Yapmaktayız. Kars'ın En Gözde Otellerinde Konaklama İmkanı Sunan Tatilino Turizm 2019 Yılı İtibari İle Başlayan Turistik Doğu Ekspresi Turları'nı 3 Gece 4 Gündüz Olarak 1 Gecesi Tren'de 2 Gece'si Seçkin Otellerde Konaklama İmkanı İle Hayatınızda En Az Bir Kere Yapmanız Gereken Bu Muhteşem Destinasyonda Sizleri Ağırlamaktan ve Memnun Etmekten Gurur Duymaktadır. Gruplarımız 18 Kişi İle 36 Kişi Arası Butik Olarak Gerçekleştirmektedir. Tüm Misafirlerimize Yataklı Vagon'da 2 Kişilik kompartıman'larda Seyahat İmkanı Sunmaktadır.

Tatilino Turizm İle Doğu Ekspresi Turları Nerden Kalkışlıdır?

Turistik Doğu Ekspresi Ankara Tren Garı hareketli olmaktadır. İlk kalkış noktası ve buluşma yeri Ankara Tren Garıdır. Tren dönüşlü turlarımız'da ise Kars Tren Garı hareketlidir.

Tren Hangi Şehirler'den geçmektedir?

Turu'muz esnasında kullanılan Tren Kırıkkale , Kayseri ,Sivas , Erzincan , Erzurum illerini ve belde duraklarını kapsamaktadır.

Turistik Doğu Ekspresi ve Doğu Ekspresi Arasındaki Fark?

İki Tren güzergahı aynıdır , fakat hareket saatleri ve durakları farklıdır. Turistik Doğu Ekspresi 29 durakta durmakta olup bunlardan, 3 tanesi insanların bölgeyi turizm amaçlı gezip görebilmeleri adına İliç, Erzincan ve Erzurumdur. Tren bu duraklarda yaklaşık 3'er saat mola vermektedir. Doğu Ekspresi Treni ise 55 durakta durmakta olup asıl amacı yolcu indirip bindirmektir. Turistik Doğu Ekspresi ise hem yolcuların hava almalarını sağlamak hemde bölgelerdeki doğadaki harikaları keşfetmeleridir, Doğu Ekspresi ise bölge'lere yolcu taşıma ve turizm'i canlandırma adına seyahat'lerine devam etmektedir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#157
LOKASYON:
KARS- ERZURUM
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Uçak    Tren   
BULUŞMA:
15:00 Ankara Eski Tren Garı
İPTAL POLİTİKASI:
►Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 30 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 30 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.
►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur. Vagonlarda ücretsiz indirimli olup 6 yaşını doldurmuş tüm çocuklar yetişkin ücreti ödenerek 2. kompartman talep edilmesi gerekir

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

12.990TL

en düşük kişi başı

12.990TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Ankara - Kars Turistik Doğu Ekspresi ile 1 Gece Yataklı Vagon Konaklama Ücreti
► Erzurum - Ankara Anadolu Jet Uçak Bileti ( Bagaj Hakkı 15 Kg. )
► Program Dahilinde Turizm Aracı İle Ulaşım
► 2 Gece Kars'da 4* Otelde Konaklama
► Konaklama; Sabah Kahvaltısı (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


► Tren Seyahatinde Alınan Tüm Öğünler
► Tren Seyahat Esnasında Ekstra Düzenlenen Turlar
► Öğle ve Akşam Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri