EN İYİ FİYAT

Uçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara Çıkışlı

Uçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Kars Tiflis Batum Karadeniz Turu Ankara Çıkışlı


UÇAKLI KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU | 3 GECE 4 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
  • Borçka Karagöl Minibüs Transferi
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigortası
  • Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
  • Gidiş - Dönüş Havalimanı Transferleri

UÇAKLI KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU


KARS – ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ - AHISKA – TİFLİS – SAMEBA KATEDRALİ – BARIŞ KÖPRÜSÜ – VERNİSAJ PAZARI – BATUM – ORTA CAMİİ – AVRUPA MEYDANI – ALTIN POST – TİYATRO BİNASI – ALİ NİNO – POSEİDON HEYKELİ – BORÇKA KARAGÖL – FINDIKLI ÇAĞLAYAN KÖYÜ - ÇAY BAHÇELERİ - LAZ KONAKLARI 

KİŞİ BAŞI 8290 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA HAREKET – KARS – ANİ HARABELERİ – ŞEHİR TURU–KAFKAS GECESİ

Siz değerli misafirlerimizle saat 10:00’da Necatibey Demirtepe köprüsü altında buluşma. Bizi bekleyen aracımıza yerleşerek havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Anadolujet TK7090 sefer sayılı saat 12:00 Ankara – Kars uçuşu için uçağımıza yerleşiyor ve Kars’a hareket. 13:30 civarı Kars’a varış. Öğle yemeği molası ardından Ani Harabelerine hareket. Türkiye-Ermenistan sınırındaki Ani arkeolojik alanı, 2016 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne girdi. Ani, “İpek Yolu üstündeki 100 bin nüfuslu Krallar Diyarı” olarak da bilinir. İpek Yolu’nun Anadolu’daki ilk konaklama merkezi olduğu için, aynı zamanda ünlü bir ticaret merkezidir. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Ani Harabelerinin görülmesi sonrası Kars’a hareket. Panoromik olarak Kars şehir turumuzu tamamlayıp otelimize hareket. Konaklama Kars’daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama : Kars Park Otel – Kars Kale Otel vb.
Etkinlik : Kafkas Gecesi (Ekstra) Yeterli katılım olması durumunda gerçekleşecektir. 

2. Gün: ÇILDIR GÖLÜ –TÜRKGÖZÜ SINIR KAPISI - AHISKA - RABATİ KALESİ -

Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Tiflis’e doğru hareket ediyoruz. İlk olarak Çıldır Gölünü panoromik olarak görüp Gürcistan’a geçiş yapacağımız Türkgözü Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gürcistan'a giriş işlemlerini tamamladıktan sonra aslen 9. yüzyılda Lomsia Kalesi adıyla inşa edilen, daha sonra Osmanlılar tarafından tamamen yeniden inşa edilen Ahıska (Rabati) Kalesi’ne gidiyoruz. Rabati Kalesini fotoğrafladıktan sonra panoramik olarak Borjomi’yi görüyor. Tiflis’e hareket ediyoruz. Tiflis’e varışımızla birlikte Vakhtang Gargosali Heykeli, Kurucu David Heykeli, Rahibe Nino Heykeli ve Özgürlük Meydanını görüyoruz. Ardından Türklerin, Azerilerin, Ermenilerin ve Gürcülerin bir arada olduğu Jardan Caddesine geçiyoruz. Burada Kura Nehrinin etrafında tarihi rengârenk Tiflis evlerini, Osmanlı Dönemi Mescidi, Hamamı (eski sülfür banyosu) gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Ardından Gürcü Ana Heykeli Tepesi’ne çıkıyoruz. Otelimize hareket. Otele yerleşiyoruz. Konaklama Tiflis’deki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Tiflis merkezde gece turu gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Sınır kapısı geçişlerinde Türk lirasını Gürcistan para birimi olan Lari’ye çevirmenizi öneririz.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Tiflis’te yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra)
Konaklama : Lıght House Otel , Grand Plaza Otel vb.

GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

3. Gün: SAMEBA KATEDRALİ - MEDEA HEYKELİ – AVRUPA MEYDANI - TİYATRO BİNASI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, ilk olarak Kafkasların en büyük, Ortadoğunun 3. büyük katedrali olan Sameba Katedralini görüyoruz ardından Batum'a hareket ediyoruz. Batum'a varışımızla birlikte Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı’nı göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından Ali ve Nino heykelini görüp otelimize hareket. Konaklama Batum’daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Batum’da yöresel menü alabilirsiniz. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Ekstradır.
Konaklama : Aqua Hotel, İberia Hotel vb.

4. Gün: GONİO KALESİ - BORÇKA KARAGÖL – ÇAĞLAYAN KÖYÜ – LAZ KONAKLARI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sarp Sınır Kapısına hareket. Yolumuz üzerinde bulunan Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi'ni) (Panoramik) görüyoruz. Ardından gerekli çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Borçka’da bizi bekleyen araçlarımıza yerleşerek Karagöl turumuzu gerçekleştiriyoruz. 1800'lü yıllarda bugünkü Klaskur yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önünü kapatması ile oluşmuş Borçka Karagöl’de temiz havayı içimize çekiyor ve muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizi de gerçekleştirdikten sonra Hopa’ya hareket. Restaurantımızda öğle yemeğimizi aldıktan sonra bir Laz köyü olan Çağlayan köyüne hareket ediyoruz. Burada Laz konaklarını, Kemer köprüyü ve çay bahçelerini ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için Çayeli Lale lokantasında muhteşem yemeklerin tadına bakabilirsiniz (ekstra) ardından Rize – Artvin havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Anadolujet TK7587 sefer sayılı saat 21:35 Rize – Ankara uçağımıza yerleşiyor Ankara’ya hareket ediyoruz. Ankara’ya varışımız sonrası bizi bekleyen transfer aracımızla Necatibey’e hareket ve gezimizin sonu. Siz değerli misafirlerimizle geçireceğimiz diğer güzel turlarda görüşmek dileğiyle .

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Hopa’da restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Çayeli Lale Lokantası önerilir. Ekstradır.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#150
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI , 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
10:00 Necatibey Demirtepe Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.190TL

en düşük kişi başı

9.190TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş Havalimanı Transferleri
Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
3 Gece Otel Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Borçka Karagöl Minibüs Transferi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Şahsi Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
2 Akşam Yemeği (Tiflis - Batum)
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)