EN İYİ FİYAT

Uçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara Çıkışlı

Uçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Van Kars Erzurum Turu Ankara Çıkışlı


UÇAKLI VAN KARS ERZURUM TURU | 4 GECE 5 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
  • Bölgede Lükse Araçlar İle Ulaşım
  • Nemrut Krater Gölü Minibüs Transferi
  • Akdamar Adası Tekne Turu
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigortası

UÇAKLI VAN KARS ERZURUM TURU

4 GECE 5 GÜN

NEMRUT KRATER GÖLÜ MİNİBÜS TRANSFERİ DAHİL !
AKDAMAR ADASI TEKNE TURU DAHİL ! 

KİŞİ BAŞI 8490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA - ERZURUM – ÇİFTE MİNERALİ MEDRESE – KONGRE BİNASI – KARS

Siz değerli misafirlerimizle Ankara çıkışlı Uçaklı Van Kars Erzurum turu için sabah saat 06:15'de Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde buluşma. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Anadolujet Havayollarına ait TK7070 sefer sayılı uçağı ile saat 07:50’de Erzurum'a hareket. Saat 09:10’da Erzurum’a varış. Bizi bekleyen aracımıza binerek şehir turumuzda; Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Cami görüldükten sonra Erzurum Kongre Binası'nın gezilmesi ardından ardından Rüstem Paşa Hanı'nda Oltu Taşı alış verişi için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği molasında meşhur Cağ Kebabı'nı tatmanızı tavsiye ederiz. Sonrasında Kars'a hareket. Yol güzergahımızda Aziz Şehitlerimiz adına inşa edilmiş Sarıkamış Şehitler Anıtı'mızı ziyaret ediyoruz. Ardından Kars'a varış. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 'Kafkas Gecesi' eğlencesine katılabilirler..Konaklama Kars’daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
Öğle Yemeği : Erzurum'da serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Kars Park Otel Kars Kale Otel vb.

2. Gün: ANİ HARABELERİ – KARS ŞEHİR TURU – KARS KALESİ – VİLAYET KONAĞI

Otelimizde alacağımız erken sabah kahvaltısı sonrası ilk olarak Ermenistan sınırında Arpaçay Nehri kıyısında bulunan Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Gagik Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prkgtich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığına ait bir Zerdüşt Ateşgedesi ve bir Gürcü Kilisesi kalıntıları, Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk cami olan Ebu-l Menuçehr Camii görülecektir. Ardından Kars’a hareket. Öğle yemeği alacağımız restaurantımıza hareket. Yemek sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Vilayet Konağı, PTT Binası, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Namık Kemal’in evi, Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası göreceğimiz yerler arasındadır.

TUR DETAYLARI 

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Kars’da serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Kars Park Otel Kars Kale Otel vb.

3. Gün: DOĞUBEYAZIT - İSHAKPAŞA SARAYI - MURADİYE ŞELALESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız olan İshakpaşa Sarayı'na gidiyoruz. Zamanın en modern ve ileri anlayışı ile yapılmış olup, genel hatlarıyla Türk kültürünün özelliklerini taşır. Bir Osmanlı Dönemi Yapısı İshak Paşa Sarayı görkemli özel mimarı yapısı, anıtsal taç kapıları, haremi, selamlığı, cami ve yüzlerce odası ile görülmeye değer bir şaheserdir... İshakpaşa Sarayı'nı rehberimiz ile gezerken muhteşem taş işçiliğine hayran kalacaksınız. Gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molası vereceğiz. Yemek sonrası Doğubayazıt- Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi'ne gideceğiz. Şelalenin fotoğraflanmasından sonra Van’a hareket. Akşam yemeği ve konaklama Van’daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Doğubeyazıt’da serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Van Life Otel – Rönesans Life Otel vb. 

4. Gün: VAN – TATVAN – AHLAT – SELÇUKLU MEZARLIĞI - NEMRUT KRATER GÖLÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Van Gölü ve Süphan Dağı manzaraları eşliğinde Tatvan’a doğru yol alıyoruz. Anadolu’ya giriş kapısının en önemli noktası olan, doğu-batı sentezinin kavşak noktası konumundaki Ahlat, gerek coğrafi gerek tarihi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ahlat’da Selçuklular’dan günümüze kalan Emir Bayındır Kümbeti, Çifte Kümbetler, Ulu Kümbet ve Selçuklu Mezarlığı'nı gördükten sonra, hava ve yol koşullarının uygun olması durumunda en son 1441 ile 1443 yılları arasında faaliyete geçmiş olan Nemrut Dağı Krater Gölü'nü görmeye gidiyoruz. Bu doğa harikası krater içindeki göl ve gölcükleri gördükten sonra Van'a geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Van’daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Yöresel restaurantta Van kahvaltısı alınacaktır.
Öğle yemeği : Ekstradır. Restaurantta alınacaktır.
Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama : Van Life Otel, Rönesans Life Otel vb.

5. Gün: ÇAVUŞTEPE - GEVAŞ -AKDAMAR ADASI - TUŞBA ANTİK KENTİ – DÖNÜŞ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bir kartal yuvası görünümüyle Anadolu’nun en güzel kalelerinden biri olan Urartu döneminde önemli bir kale olan Çavuştepe’yi, Gevaş ilçesindeki Halime Hatun Türbesi ve Selçuklu Mezarlığı'nı görüp, göl kıyısındaki restoranımızda öğle yemeğimizi yiyoruz. Dileyen konuklarımız burada Van Gölü’ne has inci kefalini tadabilirler. Yemek sonrasında Akdamar’a keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Dış yüzeyindeki İncil ve Tevrat konulu kabartmaları ile dikkat çeken Akdamar Kilisesi’ni gezip, adada bir gezinti yapıyoruz. Tekne ile Gevaş’a dönüş. Eski Van şehrini ve burada bulunan Tuşba Antik Kenti’ni geziyor, gün batımını da izledikten sonra havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Anadolujet TK7087 sefer sayılı Van – Ankara uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemlerini tamamlayıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Ankara’ya varış ve gezimizin sonu. Siz değerli misafirlerimizle geçireceğimiz diğer güzel turlarda görüşmek dileğiyle .

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle yemeği : Ekstradır. Restaurantta alınacaktır.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#149
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 4 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
06:15 Esenboğa Havaalanı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

8.490TL

en düşük kişi başı

8.490TL

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş – Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Lüks Araçlar ile Ulaşım
4 Gece Otel Konaklaması
4 Sabah Kahvaltısı
4 Akşam Yemeği
Akdamar Adası Tekne Turu
Nemrut Krater Gölü Minibüs Transferi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Tüm Öğle Yemekleri
Şahsi Harcamalar
Müze Ören Yeri Giriş Ücreti
Yemeklerde Alınan İçecekler