EN İYİ FİYAT

Yılbaşı Özel Antalya Tatili Ankara Çıkışlı

Yılbaşı Özel Antalya Tatili Ankara Çıkışlı


YILBAŞI ÖZEL ANTALYA TATİLİ I 2 GECE 3 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • 2 Gece Konaklama
  • Ultra Herşey Dahil Konsept
  • Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Yılbaşı Galası

2024 YILBAŞI ÖZEL ANTALYA TATİLİ

SİDE CROWN PALACE 5*****

30 ARALIK - 01 OCAK ( 2 Gece 3 Gün )


KİŞİ BAŞI 6990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Saat 23:59'da Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluştuktan sonra sırayla 00:10 Armada AVM , 00:25 Ümitköy köprüsü altı duraklarımızdan misafirlerimizi alıp Antalya'ya doğru yola çıkıyoruz gerekli molalarımızın ardından sabah saatlerinde Antalya'da oluyoruz.

2. Gün: OTELE VARIŞ ve ODALARA YERLEŞME -

Gerekli molalarımız ile birlikte sabah saatlerinde Side bölgesinde yer alan 5* Side Crow Palace Hotel'e varış.Gerekli rezervasyon işlemleri sonrasında odalarımıza yerleşme.Gün boyu serbest zaman geçiriyoruz.

3. Gün: GÜN BOYU SERBEST ZAMAN - OTEL AKTİVİTELERİ -YILBAŞI GALA PROGRAMI

Günümüzü serbest zaman olarak geçiriyoruz misafirlerimiz diledikleri gibi vakit geçirebilirler.Otel aktivitelerinden yararlanabilirler. .Akşam saatlerinde gerçekleşecek programımıza katılmak için otelimizin Lobby kısmına iniyoruz. Yeni yıl programımız ile 2024'ye merhaba diyoruz. TATİLİNO TURİZM MUTLU YILLAR DİLER.

4. Gün: OTELDEN AYRILIŞ - ANKARA'YA HAREKET

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, saat 11:30'da lobide buluşarak aracımıza yerleşme ve Ankara'ya hareket. Gerekli molalarımız ile birlikte 21:00 sularında Ankara'ya varış.

Keyifli Bir Side Tatili Ardından Bir Başka Tatilino Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#165
LOKASYON:
Antalya
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI , 3 ÖĞLEN YEMEĞİ , 3 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:15 Armada AVM önü
00:30 Ümitköy Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

6.990TL

en düşük kişi başı

6.990TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► Gidiş / Dönüş Ulaşım
► 3 Gün 2 Gece Konaklama 5* Hotel
► Sabah -Öğle - Akşam Yemekleri
► Ara Öğünler
► Sınırsız Yerli Alkollü Alkolsüz İçecekler
► Rehberlik Hzimeti
► Araç İçi İkramlar
► Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


► Kişisel Harcamalar