SON YERLER!

Akdağ Eğirdir Işıklı Göl Niüfer ve Papatya Turu Ankara Çıkışlı

Akdağ Eğirdir Işıklı Göl Niüfer ve Papatya Turu Ankara ÇıkışlıAkdağ Eğirdir Işıklı Göl Niüfer ve Papatya Turu Ankara ÇıkışlıAkdağ Eğirdir Işıklı Göl Niüfer ve Papatya Turu Ankara ÇıkışlıAkdağ Eğirdir Işıklı Göl Niüfer ve Papatya Turu Ankara Çıkışlı


AKDAĞ EĞİRDİR IŞIKLI GÖL NİLÜFER VE PAPATYA TURU | 1 GECE 2 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Lüks Araçlar İle Ulaşım
  • Kayık Turu Ücreti
  • Programda Belirtilen Çevre Gezileri
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigortası
  • 1 Gece Konaklama

ANKARA ÇIKIŞLI AKDAĞ, EĞİRDİR, IŞIKLI GÖL NİLÜFER VE PAPATYA TURU 1 GECE 2 GÜN

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

AKDAĞ TABİAT PARKI - ÇİVRİL -  IŞIKLI GÖL - EĞİRDİR – AKŞEHİR 

KİŞİ BAŞI 1990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA – UŞAK KARUN HAZİNELERİ – TAŞYARAN VADİSİ – ULUBEY KANYONU

Saat 07.30’da Necatibey Caddesi Demirtepe Köprüsü altında buluşma ve hareket. Öğle saatlerinde Uşak merkeze varış ve Karun Hazineleri'nin de sergilendiği Uşak Arkeoloji Müzesi’nin gezilmesinden sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra Gediz havzasının en dikkat çekici doğal oluşumlarından birisi olan Taşyaran Vadisi’ni görmek üzere yeniden yola çıkıyoruz. Vadiye ulaştığımızda, asırlar boyunca bölgenin en önemli su kaynağı olan Gediz Nehri’nin kayaları aşındırması sonucu oluşan “Gnays” kayaçları boyunca grup yürüyüşü gerçekleştiriyor ve doğanın kalbinde yer alan su kıyısı tesislerde günün yorgunluğunu atıyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli vaktin ardından Osmanlı Dönemi eserlerinden Çataltepe Köprüsü’nü de görerek turumuzu tamamlıyoruz. Son durağımız Dünya’nın En Uzun İkinci Kanyonu ünvanını almış olan Ulubey Kanyonu’na gideceğiz. kanyonun manzarasını fotoğraflamak ve eşsiz bir tecrübe yaşamak üzere Cam Teras’a ulaşıyoruz. Kanyon manzarası eşliğinde çay ve kahvelerimizi yudumladıktan sonra Çivril’e hareket. Otelimize yerleşip biraz dinlendikten sonra Akşam yemeğini otel dışında bir restoranda alacağız.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Tur ücretine dahil olup; araçta alınacaktır ( Sandviç + İçecek)
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otel dışında restoranda alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Çivril Maykon Otel

2. Gün: IŞIKLI GÖL – SAVRANŞAH CAMİ – AKDAĞ TABİAT PARKI - ANKARA

Sabah kahvaltı sonrası Işıklı Göl'de yapacağımız tekne turu için hareket. Tekne gezimiz 4,5 kişilik teknelerle mevsime göre göl yüzeyini kaplayan nilüferlerin veya papatyaların muhteşem görüntüleri eşliğinde bir tur olacak. Gezimiz sırasında zaman zaman fotoğraf çekmek için kısa molalar vererek göldeki doğal yaşamın keyfini süreceğiz. Göl gezisi sonrası Savran Köyü’nde bulunan Denizli’nin meşur kalemişi camilerininden olan Savranşah camisin ziyaret ettikten sonra Akdağ Tabiat Park’ını ziyaret edeceğiz. Yol boyunca mevsime göre farklı çiçeklerin görüntüleri arasında yolculuk edip fotoğraf molaları vereceğiz. Akdağ Tabiat Parkı’nda bulunan göl kenarında kısa yürüyüşler yapıp ve dinlenme sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Akşam saat 22.00 sularında Ankara’ya varış.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Tur ücretine dahil olup otelimizde alınacaktır.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#153
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI , 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07.30 Necatibey Caddesi Demirtepe Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.690TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Lüks Araçlar ile ulaşım
1 gece otelde konaklama
2 Sabah kahvaltısı( 1.si araç içinde sandviç + içecek )
1 Akşam yemeği
Kayık turu ücreti
Programda belirtilen geziler
Rehberlik hizmetleri
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak içecekler
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri